BezpiecznaCiaza112023

Majowki 2017

7 lata 5 miesiąc temu - 7 lata 5 miesiąc temu #1044685 przez Edyta_1989
maga4 o kurczę, tak zbagatelizował tą przezierność? Dziwne.... U nas sprawdzał z pięć razy pod każdym kątem, tarmosił dzidzię byle tylko spr z każdej strony. Wogole lekarz mówił, że wg obowiązujących standardów /?/ muszą zrobić na usg genetycznym 1 zdjęcie na którym są 2 rączki i 1 na którym 2 nóżki jako otwierdzenie, plus zdjęcie główki tak żeby był widoczny mózg plus musi być widać serce, wątrobę, układ moczowy. Więc jestem zaskoczona że u Ciebie tak dziwnie podszedł lekarz....
Awil - mam nadzieję, ze genetyk Cię uspokoi ! Wierzę, że jest ok ;*
Kurcze, chociaż powiem wam, że dla mnie to wyliczenie to czysta statystyka i albo jestem w puli "pechowych" albo "nie"....jak zobaczylam ryzyko podstawowe, jakie lekarz określił dla populacji Polek w moim wieku, mojego wzrostu, wagi i leczacych się na tarczycę jak ja to wyszło 1:820! Dopiero to skorygowane o wyniki dziecka dało 1:17 200 dla t21! Dlatego kurczę, dla mnie chyba ważniejsze jest to, że obejrzeli dziecko, że ma zasklepioną główkę, rączki, nóżki...Znam lekarza, który leczył mnie gdy miałam problemy z jajnikiem, ma tytul dr n.med. i mówi wprost, że lepiej jakby Harmony było refundowane lub Nifty, bo Pappa niestety często wprowadza w błąd... najczęściej negatywnie fałszywy. DLatego dziewczyny, jak na obrazie usg dzidzie wyglądają ok, nie nakręcajmy się. Ściskam was!

PS: Dziewczyny, kiedy macie kolejną wizytę? u nas kazal przyjść za 3 tyg, jak moja Pani dr wróci z chorobowego plus że to II trym powtórka z badan na Toksoplazmozę. Czy Wam też odstawili luteinę? Brałam cały czas dopochwowo, lepiej się po niej czułam bo nie pobolewał mnie brzuch lekarz stwierdził,ze dziecko na tyle duże że dostawimy. JA dla pewności chcę dokończyć op. do końca ale myslalam, ze luteinę można dłużej ciągnąć...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1044692 przez maga4
W przyszłym tygodniu lecimy do Polski i umówiłam sie na wizytę do gina żeby dokładnie wszystko sprawdził bo im wiecej myśle o lekarzu który badał mnie tutaj tym mniej mi sie podoba jego podejście.
Ja luteiny nie brałam wiec nie pomogę niestety.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1044697 przez ewa123
Edyta ja biore luteine dopochwowo teraz i w poprzedniej ciąży brałam do 20tyg ciąży. Jestem po poronieniu dlatego dostalam żeby utrzymać ciążę Jak dzidzia ładnie i szybko się rozwija to może dlatego gin Tobie odstawil. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1044710 przez jakasse
Ja mam genetyczne za tydzień w pt ,
nie stresuje sie, bo w 1 ciazy przezylam juz ogromny stres i wiem, 'z czym to sie je '
chodzi mi oczywiscie o badania prenatalne, bo u nas wyszlo NT z Franiem 3,5 !!
Do 30 tygodnia praktycznie ciagle robilismy jakies badania wykluczające
teraz z biegiem czasu zaluje ze nie zdecydowalismy sie na Nifty albo harmony, ale wtedy to nie bylo tak popularne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1045111 przez jakasse
Hej dziewczyny :) ja juz po prenatalnych . Wszystko jest ok i będziemy mieć dziewczynkę
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1045116 przez maga4
Jakasse super i fajna fotka. Ja idę na wizytę w poniedziałek. No i zaczynam czuć ruchy, na razie tylko łaskotki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1045118 przez Edyta_1989
gratulacje ! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1045120 przez Edyta_1989
Maga, jesteś juz Mamą więc umeisz odroznic ruchy :D Czy takie delikatne bulgotki jakby motylko w dole to dzidzia?! Drugi dzień mam takie odczucia od czasu do czasu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1045124 przez maga4
Tak dzidzia:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1045125 przez ewa123
Jakasse super zdjecie dzidzi i gratuluje dziewczynki. We wtorek ide do gin a prenetalne 16 listopada. Juz sie boje i nie moge sie doczekac :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1045159 przez Awil
Jakasee gratulacje. Maga4 a w którym tygodniu jesteś, ciekawa jestem tych ruchów dzieciaczka, jak wczesnie można wyczuć przy drugiej ciąży.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1045160 przez Ania 1983
Hej dziewczyny chciałabym dołączyć. Jestem mamą 13 letniej córki i 7 letniego syna. Trzecia ciąża nie była planowana bo moje życie jest wygodne. Jednak po takim czasie wiem że nie ma w życiu dla mnie nic cenniejszego niż moje dzieci więc cieszę się. Mam dużo obaw o zdrowie prawdopodobnie córki (przeczucie) 14 listopada mam usg prenatalne. Obawy dotyczą też mojego wyglądu po ciąży - mam skłonność do tycia i ponad 30 lat oraz tego czy siły będą na to co wiem że mnie czeka. Mimo doświadczenia i tak się boję z niecierpliwością czekam na etap w ciąży kiedy hormony robią z nas bardzo silne i pozytywnie nastawiony osoby.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1045163 przez maga4
Awil, jestem w 15 tygodniu. Na razie czuje łaskotanie kilka razy dziennie:) mój syn nie może sie doczekać kiedy bedzie mógł przyłożyć rękę i tez poczuć dzidzię.
Ania ja tez mam obawy bo mój syn ma już 5 lat i jest dosyć samodzielny, a tu wszystko od nowa. Z drugiej strony dzięki temu bedzie łatwiej. W dodatku w czerwcu przeprowadzamy sie z Irlandii do Polski i czeka nas sporo zmian.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1045184 przez GoNia79
Witajcie laseczki witam tez nowe majówki..
W pt bylam na wizycie dzidzia rośnie i fika nie ludzko serduszko puka bardzo ładnie..maly akrobata rośnie mi pod sercem usmialismy sie razem z panem doktorem..a o to
Grosiu nasz kochany juz nie dlugo się spotkamy znow 24.11 na badaniach prenatalnych
[attachment=81900]WP_20161104_15_49_57_Pro_2016-11-07.jpg[/attachment]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1045202 przez ewa123
Witajcie wszystkie mamusie . GoNia79 super zdrowa dzidzia rosnie. Super zdjecie :)
Podziękowania: GoNia79

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl