BezpiecznaCiaza112023

Majowki 2017

7 lata 5 miesiąc temu - 7 lata 5 miesiąc temu #1045380 przez ewa123
hej dziewczynki :) Wczoraj bylismy u gin. Serduszko ładnie bije i dzidzia ładnie rosnie. Za tydz prenetalne. Oto nasz kochany groszek
Załączniki:
Podziękowania: GoNia79

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1045447 przez jakasse
super fotka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1045453 przez Ania 1983
Gratulacje dla mam bo badaniu które wiedzą że z ich dzieckiem wszystko dobrze na dzień dzisiejszy. napiszcie proszę dziewczyny jak wasze brzuchy się prezentują. U mnie 3 ciąża ale niewiele pamiętam i początkowo denerwował mnie mój sterczący brzuszek tak teraz zaczynam się martwić że od miesiąca nic nie urósł i siedzę sobie spokojnie w dotychczasowych spodniach.. W pon badanie USG to się dowiem czy wszystko ok

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1045502 przez jakasse

Ania 1983 napisał: Gratulacje dla mam bo badaniu które wiedzą że z ich dzieckiem wszystko dobrze na dzień dzisiejszy. napiszcie proszę dziewczyny jak wasze brzuchy się prezentują. U mnie 3 ciąża ale niewiele pamiętam i początkowo denerwował mnie mój sterczący brzuszek tak teraz zaczynam się martwić że od miesiąca nic nie urósł i siedzę sobie spokojnie w dotychczasowych spodniach.. W pon badanie USG to się dowiem czy wszystko ok


U mnie brzuch lekko wystaje, wygląda na wzdęcie - nikt komu nie powiedziałąm o ciąży się nie zorientował :) :)
na plusie 3kg!!!!!!!!!!!!!! :(
ale fakt jest taki ze miedzy 8-10 tygodniem jadlam codziennie pączki taką mialam ochote, teraz juz nie na szczescie..................

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1045520 przez Ania 1983
Moja waga w sumie bez zmian, jem normalnie bez szaleństw fast food i słodyczy 5 razy w tyg spacer ok 60 min. Przed ciąża miałam nadprogramowe 5 kg, a jestem niska więc miałam brzuszek teraz mam troszkę większy więc nikt nie zauważa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1045775 przez Edyta_1989
Cześć :)
Przepraszam, za długi czas nie udzielania się ale wylądowaliśmy na IP z bólami brzucha i pleców. Okazało się.... że zaczyna zbierać mi się piasek w nerce i był to objaw kolki...
Na szczęście dzidzia zdrowa :D W pon byliśmy na kontroli oficjalnie SYNEK <3 Ma już 10 cm, wesoło machał rączkami i fikał nózkami, w pewnym momencie już chyba miał dość badania i zakrył sobie uszy :D
Już nie mozemy się go doczekać .... :D
Mały Marcinek rośnie :)
Co do do brzuszka zaczyna się pojawiać. Przed ciażą ważyłam 52,5 kg teraz 53,1 ;) Brzuch mi wystaje, faktycznie jem więcej bo mam apetyt zwłaszcza na mięso - słodycze wogóle mogłoby nie istnieć.
Sciskamy was :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1045779 przez Awil
Edyta_1989 gratulacje synka. Bardzo współczuje bo ból przy piasku jest koszmarny. A napisz proszę co ci zalecili przy tym piasku.?

Ja od początku ciąży przytyłam 3 kg, brzucho wystaje dość mocno, ale ja mam bardzo słabe mięśnie brzucha i od razu mi jelita wywaliły do przodu.

Ja znowu chora, kaszle tak że płuca chyba wypluje, za chwilę idę do lekarza niech mnie obsłucha.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1045780 przez Ania 1983
Ja mam piękny termin na Dzień Matki. W pon dzidzia 6,5 cm słodko spała na głowie. Badanie prenatalne wzorowe.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1045781 przez Edyta_1989
Hej Awil :) Miałam sporo szczawianów w moczu ale wcale nie poand normę... Zalecili mi : czopki przy duzym bólu ;) Dodatkowo nospe forte gdyby bolalo koeljny raz.
Narazie przez 3 tyg mam spóbować wypijać 1,5 litra wody dziennie /niskomineralizowanej/ ale do godz 17 - lekarka mówiła, ze picie wody po 17-18 jest równe z odkładaniem wody i puchnięciem. Kazała mi odstawić soki, owoce tylko do południa, herbata czarna max 2x dziennie. Gdybym nie dawała rady z wodą, mam pić herbatę z hibiskusa lub inne owocowe - byle nie za dużo czarnej.
Za 3 tyg mam powtórzyć mocz i przyjść z wynikami :)
Kurczę a Ty znów chora.... A próbowałaś tzw. parówkę? Wrzątek w garnku, dodaj majeranek, amol, szałwie, rumianek zagotuj. Potem zestawiasz z kuchni, stawiasz na stole, zakrywasz się recznikiem i wdychsz napar jakieś 10 min i tak kilka razy dziennie. Mi pomaga - szybko się wtedy wszystko odrywa i mija. Życzę Ci zdrówka !!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1045783 przez Awil
Ania 1983 - super termin.

Parówek nie próbowałam. Inhaluje się, przepłukuje zatoki. Syrop z cebuli, czosnek, dużo pije, ale kurcze kaszel się przyplątał wczoraj . Wrórce od internisty to spróbuje parówki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1045831 przez Awil
Edyta_1989 ogarnełam te inhalacje, lepiej troszkę jeszcze zrobię zaraz drugą i jutro. Lekarz kazał przyjśc w piątek sie osłuchać czy na oskrzela nie siadło, bo juz tam coś świstało delikatnie i tylko syrop wykrztuśny.

Ale to tam nic, przed chwilą zadzwoniła Pani z laboratorium ( zrobiliśmy NIFFTY) że zdrowy chłopak jest. :)

Dobrej nocki wam życzę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1045886 przez Edyta_1989
Cieszę się że Ci lepiej :) Ale przede wszystkim SUPER że chłopak zdrowy <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1045899 przez maga4
U mnie 2 kg na plusie i brzuszek też już widać. 10 grudnia mam połówkowe prywatnie a 21 grudnia wizytę w szpitalu. Byłam u lekarza rodzinnego w poniedziałek i kazała mi przyjsc w połowie stycznia. Nic nie wspomniała o krzywej cukrowej wiec chyba nie bedę miała tego badania.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1045901 przez Edyta_1989
Hmm Maga4 a mi i rodzinny i ginka mówili, że krzywą cukrzycową po 21 tc trzeba zrobić..... to juz nie wiem :D
2 kg czyli w normie :) Dzidzia rosnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1045903 przez GoNia79
Witajcie dziewczynki u mnie 1kg na minusie migreny z wymiotami mdłości przeszły ale brak apetytu nadal jem bo musze mimo to brzuszek po malu widac zaokrąglony malutki ciążowy..mężuś nie może się na niego napatrzeć..czekam na prenatalne które mam za tydzień a potem 02.12 wizyta u ginka..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl