BezpiecznaCiaza112023

Mamusie CZERWIEC 2017

7 lata 1 miesiąc temu #1056450 przez Loq90
Cześć dziewczyny! Śledzę Was na bieżąco, ale nie miałam jak do Was pisać.
Od trzech tygodni nie ma w ogóle dla siebie czasu. mam zamiar skoczyć zaraz o drogerii po farbę o włosów i robić z głową porządek. I jeszcze jakie maseczki na twarz i przede wszystkim stopy mam strasznie suchą skórę. Całe ciało mnie swędzi, pomimo że regularnie smaruje brzuch, biodra, nogi i biust. Dzisiaj już nawet zaczęła swedzieć mnie głowa i kark:( w książce ciążowej jest napisane żeby przebadać wątrobę...

Mi plecy dokuczają przez cały dzień, a wieczorem jak już się położę to wkładam zwinięty ręcznik pod biodra. Boli jak cholera, ale pomaga.

Monia widzę, że już masz ślicznie poukładane:) ja nie byłam w naszym domu od trzech tygodni i cała góra jest w rozsypce. Jedna wielka katastrofa..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1056455 przez MoNiaaa
loq dziwne z tym swędzeniem ??

ja mam poukładane ale na razie tak prowizorycznie bo jeszcze raz będę musiala wyprać w plynie dla dzieci i wyprasować :) na razie udało mi się uropac z 1 pudlem jeszcze jedno mi zostało z rom 62 i jedno 68(ale to chyba zostawię sobie jak już dzidzia podrośnie :P)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1056457 przez Loq90
Mamusie które już rodziły. Jak jest z koszula do porodu? Można mieć w ogóle swoją ? I co my kobiety musimy że soba zabrać do szpitala?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1056461 przez MoNiaaa
u nas ma się swoje koszule do rodzenia najlepiej jakas stara żeby szkoda nie było bo ja do kosza od razu wyrzuciłam.teraz musze kupic jakas najtansza bo nie mam w domu zadnej bo raczej nie lubie w koszuli spac. no i do porodu to nie wiem co jeszcze pomadka się może przydac bo usta wysychają gumka do wlosow czasem pozwalają wode do picia ale to chyba od szpitala zależy.
no i później na sale to co zawsze kubek sztucce recznik maly duzy ja miałam bieliznę taka z siateczki i podkłady poporodowe takie jakby podpaski ale dużo większe i musisz się dowiedzieć co dla dziecka bo w każdym szpitalu inaczej. czasem na stronie szpitala jest lista co trzeba miec

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1056465 przez Judyta1992
Ja już po wizycie. Lekarz mnie troche uspokoił jeśli chodzi o te mije bóle brzucha, ale usg mi nie zrobił powiedział, że nie ma potrzeby i w 30 tyg zrobi czyli na następnej wizycie. Szkoda mi bardzo bo już sie nastawialam na to ze sie upewnie ze to chlopak. Powiedzial ze jak ostatnio stwierdzil ze chlopak to juz nie powinno sie zmienic.
Nie nakrzyczal na mnie za wage tylko powiedzial ze po porodzie da mi namiary na dietetyka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1056467 przez Loq90
Super Judyta! Ale co do płci to też wolałabym się upewnić.

Dziękuję Monia! W Niemczech jest podobno tak, że maluszkowi nic się nie szykuje do szpitala.wszystko zapewnia szpital. Mama musi mieć rzeczy dla siebie. I właśnie zastanawiam się co muszę mieć..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1056468 przez MoNiaaa
ja po ostatniej wizycie w szpitalu od razu sobie zrobiłam w telefonie liste rzeczy bo niby się wszystko pamięta ale i tak się cos zapomni.gdzies w maju pewnie spakuje już torbe żeby później spokojnie tylko zabrać i w droge :)
u nas pampersy i chusteczki na pewno trzeba mieć dla dziecka chyba ze się cos zmienilo

judyta szkoda ze nie mialas usg ja tez tylko na to czekam tak naprawdę na wizycie.
to jak będziesz na diecie to ja poproszę od ciebie przepisy :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1056471 przez Judyta1992
Pewnie Monia podziele sie dieta. Teraz czeka mnie przymusowe odstawienie slodyczy. Musze isc na krzywa cukrowa i lekarz powiedzial ze nie powinnam jesc slodyczy tak 3-4 dni przed. Tez tak mialyscie? Nie zafalszuje mi to wynikow?
Dzisiaj nie moglam sie oprzec i kupilam kilka rzeczy dla malucha z ostatnich chwil wyprzedazy. I czapeczke z nowej kolekcji ale nie moglam sie oprzec bo tak mi sie spodobala.
Co do plci to lekarz ostatnio powiedzial ostatnio ze na 100% chlopczyk wiec tego sie trzymam.

U mnie w szpitalu wszystko trzeba miec swoje ale za dwa tygodnie zaczynam szkole rodzenia wiec bede wiecej wiedziala

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1056472 przez stOkrOtka91
No ja w środę idę na nasza "kochana" glukozę :p

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1056473 przez Sophie25
Witam sie mamusie :) :)

Ja dopiero teraz bo dzis troche bobasowi rzeczy pokupiłam :cheer: zakupiłam kaftaniki kopertowe,ręcznik z myjką ,rożek i takie rzeczy typu proszek,płyn, :) :)




Monia Super! wyprawka sie kompletuje :) :) :)

Judyta Ja dzisiaj odebrałam wyniki glukozy i mam wszystko w normie a jadłam słodycze nawet dzien przed wieć nie wiem dlaczego tak Ci lekarz kazał ...
A co do wagi nie przejmuj sie jak bedziesz karmić piersią to waga Ci poleci zobaczysz nawet dietetyka nie trzeba bedzie :cheer:

Loq u mnie w szpitalu dla maluszka oni dają jedynie co to miałam chusteczki nawilżane swoje jak w nocy przewijałam a dla Mnie musze miec wszystko jedynie na wyjscie ubranka dla malca wziasc ze sobą a tak dla mnie to ( 2 koszule rozpinane do karmienia,podkłady poporodowe,szlafrok,kapcie,rzeczy do kapieli,ręczniki) ja bede miec cc wiec maście do smarowania krocza czy cos takiego to mnie nie dotyczy a wiem ze te co naturalnie rodziły biorą )

Zastanawiam sie nad laktatorem jaka firma i wezmę z canpolbabies chyba :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1056474 przez MoNiaaa
judyta pochwal się zakupami :)

sophie sliczne te kaftaniki :)

mnie tez jeszcze glukoza czeka bleeee ale odkładam to na razie może za 2 tygodnie pojde :P

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1056475 przez Sophie25
Dziewczyny a jak Wasze brzuszki ???

Bo moj to tak wyskoczył ze szokkk :O
z Corką tez miałam duzyyyyy (ona 4 kg,61cm) na koncu był ogromny :silly:
Ponoc Tymek wyprzedza o 2 tygodnie ze swoją waga :P

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1056476 przez MoNiaaa
u mnie tez brzuch wielki!!!!!

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1056478 przez aleksiaa88
Jestem se jakaś blokada mi się zrobiła i mnie wywalało z tej strony
Poza tym nic ciekawego tup tup
Jak dla mnie wizyty co 2 tyg to trochę przesada co innego pod koniec ciaży ale tak cały czas z wyjątekiem że coś się dzieje i trzeba cześciej kontrolować a tak to po co jak nic się nie dzieje ciekawe moż ema metodę że prywatne pacjentki ma 2 tyg bo musi zarobić a te na nfz ma w d...... i co 4 tyg pfffff
Kolezanka mi szaleje wstaje w nocy do łazenki wracam i czuje delikatne smyranie przeciąga sie w nocy czy co

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu - 7 lata 1 miesiąc temu #1056479 przez Judyta1992
Piękny brzuch:) pochwale sie swoim i zakupami jak wroce do domu. Dzisiaj jeszcze wyprawa do sklepu z meblami szukamy mebli do nowego mieszkania bo nie mamy zadnych swoich mebli. No ale chcemy tez tanio a ciezko znalezc cos taniego i w miare ladnego :( juz mam dosc a jeszcze przeprowadzka sie nie zaczela
Aleksia tez tak mialam kiedys ze nie moglam wcale wejsc tutaj wyskakiwalo mi ze iesten zablokowana czy cos takiego trwalo to jakies 2 dni chyba

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl