BezpiecznaCiaza112023

Mamusie CZERWIEC 2017

7 lata 1 miesiąc temu #1056535 przez MoNiaaa
gdzie się wszystkie podzialyscie???

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu - 7 lata 1 miesiąc temu #1056536 przez Fasola
O rety, to ja chyba wole SN.. może dlatego że bardzo dobrze wspominam swój poród.. o 12 w południe odszedł czop, o 22 pojechaliśmy do szpitala i o 4.14 mała była już z nami. Tutaj na pierwszy obiad po porodzie podają kartę menu prawie jak w restauracji i można wybrać sobie i partnerowi jedzonko. I jest naprawdę wszystko od kurczaka, przez frytki, wołowinę, gulasz, plus miseczka owoców i napój.

Monia, ja po paczkach w tłusty czwartek miałam zgage życia.. to chyba od tego ze są tłuste..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1056540 przez MoNiaaa
fasola to luksusy macie :)
u nas szpitalne jedzenie to koszmar!!!!
ja pamiętam jak Julke urodziłam to była 20 to już nie było dla mnie kolacji i dostałam dopiero sniadanie :woohoo: myslalam ze padne z głodu po 11h porodzie PORAZKA!!!!
ogolnie jedzenie pozostawia wiele do rzeczenia dla mnie to wogole jakies nieporozumienie czasem co daja ciężarnej albo mamie karmiącej nie wspominając o słynnych już kosteczkach masla do 3 kanapek :P

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1056544 przez kakasia20
Oj ja w tłusty czwartek zjadłam jednego paczka i umieralam z zgagi .wina mogą być drożdże Ja jak zjem kolaczyka to od razu zgage mam więc unikam .

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1056545 przez kakasia20
A dziś wiercici w ścianach mlotami masakra Co się położyłam dzidzia kopala dość mocno aż brzuch skakał he

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1056548 przez stOkrOtka91
Kurczę w życiu jeszcze nie miałam zgagi :)
Ale jakbWas czytam to chyba nic miłego :/
Jutro wybieram sie na badania w tym glukozę, gardło dalej mnie męczy, kupiłam dzisiaj pastylki do kobiet w ciąży, na chwile pomaga, ale bez większych rezultatów
Ze zmian zauważyłam, ze znów wraca mi senność i dość szybko sie mecze lapiac zadyszkę :)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1056555 przez Loq90
Dziękuję z odpowiedzi dotyczących pakowania do szpitala:) wszystko zanotowałam;)

Stokrotko Ja też nie wiem co to zgaga:) To znaczy czesto mam jakby wielka gulę w gardle, ale bez pieczenia. I senność mnie też znowu łapie..

Piękne są te wszystkie rzeczy! Napatrzeć się nie mogę:) dzisiaj nareszcie Wrocilam do domu i ułożyłam ubranka Marysi w jej szafie:) i teraz w końcu widzę czego ile mam:) powiedzcie mi czego używa się najwięcej? Tzn ile sztuk mniej więcej trzeba mieć? Body, pajacyki, kaftaniki itd..

Skończyłam woskowac też mebelki i chce teraz tylko zrobić jakiś motyw z serwetek na szafie. Jak już ściana będzie pomalowana to pojedziemy do Ikei po regał, ponieważ już sobie upatrzylam:) ale dzisiaj chyba przesadziłam z robotą.. już tak mam że jak wracam choćby po kilku dniach to sprzątam caly dom, a co dopiero po prawie 3 tygodniach... I jeszcze na górze ten armagedon. Ale już w miarę sytuacja opanowana:) uff..

Dzisiaj będziemy spać pierwsza noc w sypialni gdzie będzie też kącik Marysi. Do tej pory spaliśmy w takiej jak to nazywam kanciapce. Żeby tam wejść trzeba porządnie głowę pochylić. A materac mielismy tam na paletach. Ale po tych trzech tygodniach nieobecnosci jak chcialam tam dzisiaj wejść poczułam się niezbyt komfortowo. A na czworakach wchodzić nie będę :D więc wracamy na prawdziwe łóżko do prawdziwej sypialni:) tak dla jasności w kanciapce się najlepiej śpi, jest okno dachowe tuż nad głową i wszyscy goście zawsze chcą tam spać. Także teraz kanciapa oficjalnie staje się pokojem gościnnym, ku uciesze wszystkich przyjezdnych ,:D

A brzuszki macie cudowne! Jutro wrzucę Wam moją Marysieńkę:) pozdrawiam Was cieplutko! Wiosna jeszcze nie doszła więc się wspomagam kwiatkami w domu;)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1056557 przez kakasia20
A ja sobie wspominam 1 ciążę z początku bym ciągle spala i spala w połowie wigor na 100% i więcej dostałam powera by robić wszystko a ok 30 tyg do końca znów powtórka z sennoscia ....to mnie wykanczalo .:/:
A zapomniałam co do wyprawki wkładki laktacyjne i stanik he .podpaski .
.
Ja po tym zelazie tandyferum mam taką czarną kupę aż pupa boli mnie/:/:/:? Ale jak trzeba to trzeba brać .

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1056558 przez kakasia20
Też macie tak że jak się polozycie to napinacz się wam brzuszek a bardziej. Dzidzia chyba leżała tak jakby się mi brzuch napinal bo czułam ból opór i chwilę po kopniaki:):)

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1056571 przez Judyta1992
Jeju to ja tez nie chce cc. Ja chyba jeszczd o tym nie mysle i teraz chociaz wiem, ze dobrze robie :)
Chyba wolalabym miec meza przy sobie zeby sie miec na kim wyzyc. No i po cc dluzej trzymaja w szpitalu a u mnie jedzenie szpitalne tez nienajlepsze ja to w zasadzie jeszcze nigdy jak w szpitalu bylam to nic nie zjadlam zawsze mam od rodziny obiadki.

U mnie wiosna az milo fajnie sie na spacery teraz chodzi tylko troche za mocno wieje niestety.

Ja jak leze na plecach to czasami mam taki nierowny brzuch tak jakby po jednej stronie byla dzidzia no i wtedy kek niewygodnie i sie wierci.

Ja mam jakiegos hopla na punkcie ruchow i ciagle chce je czuc jak chwilke nie ma to juz panika. Jak juz sie urodzi to chyba nie bede chciala zeby byl az tak aktywny hehe :)

Zgaga tez mnie lapie czasami mocno a nigdy wczesniej nie mialam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu - 7 lata 1 miesiąc temu #1056574 przez MoNiaaa
loq super ze domek coraz bedziej uzadzony :) no i nie ma to jak się w swoim lozku wyspac :)
najwięcej używa się body i pajacykow lub spiochow na początku chyba ale ile sztuk ciężko powiedzieć zależy tez jak często będziesz prac ale min trzeba liczyc jeden kpl na dzień i jeden na noc chyba ze się przytrafi jakiś wypadek z kupka albo ulewanie to więcej

ja nie mam takiej typowej zgagi ze pali mnie caly rzelyk bardziej mam takie uczucie w tym dolku nad brzuchem ze mnie tam tak uciska i piecze i tez tylko w ciąży miewam zgage bleeee

u nas niby cieplej się zrobilo ale wieje i jak dla mnie chłodno ale w weekend ma być nawet 17 stopni!!!!

zastanawiałam się nad butelkami i smoczkami i chyba tym razem zdecyduje się na firme lovi teraz widze ze maja tez kolekcje butelek szklanych myślicie ze sa lepsze niż te plastikowe???

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1056594 przez stOkrOtka91
Tez wlasnie mysle o szklanych butelkach ;)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1056614 przez Sophie25
Ja smoczki mam z NUK :) :)

A co do butelek pewnie ze szklane lepsze, lepiej zadbać o higienę tych butelek,przechować mozna w lodówce,podgrzewana ile sie chce i sterylizowana a plastik to wiadomo z czasem trzeba wymienić bo śmierdzi ;/

Ja sie zdecydowałam na butelki szklane z Aventu :)


Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1056616 przez stOkrOtka91
Ja jestem po krzywej cukrowej i mam nadzieje, ze nie bede miala cukrzycy, bo jak wrocilam to prosto do spania i wgl jakas taka bez sil dzisiaj jestem i ciagle czuje posmak tej glukozy...

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1056619 przez Loq90
Nad butelkami jeszcze się nie zastanawiaalam. Ale kupię też szklane, zdaje się na Was;) Ile trzeba mieć takich butelek? Przy karmieniu piersią są potrzebne? Dzieciaczek pije coś oprocz mleczka? Pytanie może głupie ale naprawdę nie mam pojecia... Boniu... właśnie zdałam sobie sprawę jaka zielona jestem...:( czyli 7 par godów i 7 pajacykow to minimum?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl