BezpiecznaCiaza112023

Mamusie CZERWIEC 2017

6 lata 10 miesiąc temu #1062971 przez ninka
Nataniel 05.06 59 cm 4250

Ja będę szczepić tylko tymi, które są na NFZ wymagane, nic więcej, córkę też tak szczepiłam i nigdy poważnie nie chorowała na nic, nawet na grypę żołądkową.

Brzucha już praktycznie nie mam, ale ja dosyć dużo chodzę, no i często karmię, w sumie na życzenie małego, a ponoć to pomaga zrzucić wagę :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062974 przez kakasia20
Sama w szoku jestem bo wiecie .u nas jak miałam bóle krzyża i dołu brzucha w 37 fug i4 dniu rozwiązali mnie bez skierowania .tyle że pisało w karcie ciąży ze do cc jestem ... A teraz takie jazdy mam do końca 38/39. Czekać :/:( nie wytrzymam

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062976 przez aleksiaa88
Tymek usta złożył jak do sutka heheh

Monia co do jedzenia to u mnie też raz była zupa pieczarkowa ale nie jadłam tak samo nie jem cieżko strawnego smażonego no wiec czoraj kotlety nie jadłam tylko ziemniaki z koperkiem i sałatę zielonę na śmietanie ogólnie to jem nabiał
a co do diety to nie jadam słodkiego a to dużo robi i tak samo kolorowe napoje tylko woda lekko gazowana pijam no czasem sie skusze na cos słodkiego ae to w pojedynczych sztukach kedys to potrafiłam tabliczke czekolady w 30 min wyrympolić i dużo jadłam słodyczy potem na jakiś czas odrzuciło mnie od słodkiego i nie jadłam koło miesiąca słodyczy i ponad 1 kg spADŁO OD SAMEGO NIE JEDZENIA SŁODKOŚCI WIEC SŁODKIE TO SAMO ZŁOOOOOO TYJEMY PRZEZ TO

kASIA twój lekarz prcuje w jakimś szpitalu? bo inni chyba cie zbywają jak pójdziesz do swojego to ja na twoim miejscu bym troche podkoloryzowała bóle tak że czy lezysz czy siedzisz na wieczór to nie możesz się już ruszac od nich bo tak to cie bedą mieli gdzieś bedzie gadka jeszcze czas dziecko ma wytrzymasz musisz troszke nagadac ja tylko taką szanse widzę

ja byłam w 39 tyg i oni do mnie że jak ktg wyjdzie dobrze to oni nie zamierzają mi wywoływac tylko do domu jeszcze bo miałam jeszcze 4 dni przed terminem nooo jak to usłyszałam to myśleo nieee ja bez dzecka nie wyjde i nie zamierzam a pare dni wracac z jakaś akcją albo bez akcji i na wywoływanie tak wiec no

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062978 przez kakasia20
Mówisz by coś pozmyslac. ...
Symulowac. .. Ja to mam problem z siku mało sikam dużo pije pff i odbyt boli cały mnie ...i częste kupy mam ... No ginekolog na szpitalu powiedział że jak będzie napisane na skierowaniu cc to zrobią od razu a jak bez skierowania nagle to czekają jak ktg wyjdzie ok i badanie usg szpitalne wracają do domu ...

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu - 6 lata 10 miesiąc temu #1062979 przez MoNiaaa
ja teraz tez słodycze calkiem odstawiłam calkiem ewentualnie na przegryzke wafle ryzowe albo biszkopty
nie mam pomyslow na obiady na razie to jakiś makaron z jabłkami mieso duszone albo z piekarnika ryba tez ale na dluzsza mete nie wiem co jesc :P
trochę pewnie minie zanim spadnie mi ta waga:( a tu lato wiec jeszcze bardziej widać te dodatkowe kg
karmie tez na rzadanie ale dziś np. Amelka je co 3 godz ale sa momenty ze co godzine chce
a jak z owocami jakie można jesc? bo w spzitalu mówili ze nawet truskawki można mam taka ochote ale nie wiem czy to dobry pomysl?

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062982 przez Judyta1992
Ja jem wszystko. Tzn mam jakiescopory przed wzdymajacymi ale jutro robie kalafiorowa i zjem :). Polozna mi kazala iesc wszystko. Tylko nie koge pic czustego mleka bo od tego byly rzadkie bardzo kupki co patologiczne nie jest ale robi sie odparzenie.
Nie jem slodyczy odkad sie maly urodzil i nie pije gazowanego. Do wody czasami dodaje soku takiego zwyklego (sam sok zaczal mi sie wydawac za slodki) Ograniczylam herbate i pije max jedna dziennie i wiem ze tez od tego chudne bo normalnie slodzilam 3 lyzeczki i pilam ze trzy i ok 2 litrow soku potrafilam wypic.

Co do owocow jem arbuzy, banany i borowki. Boje sie truskawek ale jem po kilka bo uwielbiam i nic sie nie dzieje. Aa no i robie kompoty z truskawek i jablek. Podobnie z czeresniami zkadlam do tej pory ok 10 sztuk :)
Dzisiaj polozna moaila mi ze wszelkie bole brzuszka po 3 tyg sa fizjologiczne i nic na to sie nie poradzi zapecila tylko masaz brzuszka przy przewijaniu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062983 przez Judyta1992
Ale jem smazone gotowane czy pieczone :) staram sie tylko mocno urozmaicac diete uesc duzy ryby i wiadomo hez fast foodow. Teraz jeszcze az tak kocno nie przykladam uwagi do swojej waginspadlommi jak do tek pory 12kg ale z wygladu wydaje mi sie ze jest ok troche tylko nrzucha zostalo wiec nie wiem gdziente kg chyba wszystko mi w nogi poszlo. Spacery swoje zrobia dziewczyny po wakacjach juz bedziemy chudziny:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062986 przez ninka
Ja w sumie jem wszystko, truskawki uwielbiam, mój mały nie dostał od nich żadnej wysypki, więc spokojnie mogę je jeść :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062987 przez kakasia20
Ja to leżę i leżę znów boli pod łopatka i z przodu brzuch pod piersiami eh ile jeszcze tak dam radę wytrzymać i się garbic by ból minol...

Ps. Moja gin przyjmuje na szpitalu Ale nie odbiera porodów ani nie robi cc tylko bada i takie drobne sprawy kobiece .usg robi

Szkoda Ale cóż ...będę się meczyla chwilę pochodzę i muszę znów zgiac się w pół może dzidzia kopię mnie tam gdzieś :/

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu - 6 lata 10 miesiąc temu #1062988 przez aleksiaa88
ja mam zasade co kilka dni jedna nowa rzecz truskawk jedna nic nie ma nastepnego dnia zjadlam z 5 teraz jem juz kilka na dzien arbuza próbowałam i jem juz go w wiekszej ilosci wisnie jadłam w pierwszej ciazy agrest tez rzodkiewke sałate ogórki hmmm jogurty budyn nawet zjadłam kostke czekolady lody jadłam

Monia ryz mozesz jesc makaron moze jakaz zupe krupnik z warzywami z kasza jeczmienna hmmm pomidorowa chociaz na poczatku bym uwazała na pomidory

ja jeszcze pomidora nie próbowałam

jadłam orzechy ziemne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062989 przez Joanna92
Stokrotka my mamy termin teraz na sobotę, 24.06, Adaś, pierwsze dziecko (wszystko czy coś ominęłam?). Jesteśmy z wlkp.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Strasznie się ociężała zrobiłam, wszystko mnie irytuje... Sama ze sobą nie mogę wytrzymać.

Mamuśki super że tyle piszecie, wszystko czytam na bieżąco i się uczę od doświadczonych :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062990 przez Joanna92
Jestem z listopada więc jeszcze 24 lata.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062991 przez Judyta1992
Ja akurat pomidory uwielbiam i jem je w duzej ilosci i malemu nic nie dolega :)kazda musi indywidualnie podeksc do sprawy. Ja mam cos takiego ze nawet jak nie jestem glodna go kolacje musze zjesc bo inaczej wpadam w paranoje ze nie bede miala mleka. I tak juz jem mniej niz na poczatku bo wtedy jadlam wiecej a pilam to juz w ogole po 5 l wody teraz juz jakos nirmalniej jem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062993 przez kakasia20
Ja się melduję po ciężkiej nocy :/.
Krecilam się. Po łóżku cała noc szukając miejsca na lewy bok prawy plecy aż na siedząco zasnelam. ..:/
Zaraz idę z dziećmi i na badania znów będę czekała w długiej kolejce bo nikt nie przepuszcza ciężarnych a zwłaszcza emeryci nasi jeszcze wapna textami swoimi ze trzabylo głupot nie robić czy coś..... Słowa na wiatr :/

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062994 przez aleksiaa88
Matko to ja mam problem żeby 1.5 l wypić wody przez cały dzień

Miesiąc już mu końcowi się zbliża straszne to za szybko czas leci zaraz nie będą noworodki a takie są słodkie jak tak błądzia oczami jezyczek wysuwają jeszcze się nie o obrocimy a już będzie 4 miesiące eh za szybko to wszystko leci jeszcze człowiek się nie nacieszyl takim małym wiotkim a zaraz będzie głowę trzymać i siedzieć podpartym

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl