BezpiecznaCiaza112023

Mamusie CZERWIEC 2017

6 lata 10 miesiąc temu #1063175 przez Loq90
U nas tez w zgieciach na raczkach i nóżkach. I jesCze na brzuszku. Tez smaruje oliwka, ale nie pomaga. Musi minąć;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063182 przez Loq90
Dziewczyny jak wyglada pepuszek po odpadnięciu kikuta? Przebieralam mala, zaczepił sie o body i wyrwał:o normalne ze jest w srodku mokry? Tzn ze jest ranka? Zdezynfekowalam i wyczyścilam delikatnie płaskim patyczkiem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063183 przez aleksiaa88
Monia ale będziesz mieć zięciów hehe

Paznokcie już 2 razy obcinalam bo ona mnie drapie jak karmię to czasem po cycku mnie złapie za sutka bo jak szuka to jak oszalala ustami rękami wywija

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063185 przez aleksiaa88
Jest ranka po odpadniegiu trzeba ją pryskac tak żeby przestało się saczyc u nas strupek się zrobił jeden już odpadł jeszcze kawałek i wsio
Podziękowania: Loq90

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063186 przez aleksiaa88
U nas brzuch już ładny skóra cała zeszła aż jak ja rozbieralam to frowalo to teraz na nogach się sypie i trochę na czole i pod oczami schodzi tylko na twarzy się tak nie sypie bo twarz wilgotniejsza ma skórę na początku smarowalam brzuch Ale jak nie smarowalam to szybciej to zeszło wypali się niemiłosiernie teraz już można nawilzac młoda skórkę na brzuchu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063187 przez aleksiaa88
U nas brzuch już ładny skóra cała zeszła aż jak ja rozbieralam to frowalo to teraz na nogach się sypie i trochę na czole i pod oczami schodzi tylko na twarzy się tak nie sypie bo twarz wilgotniejsza ma skórę na początku smarowalam brzuch Ale jak nie smarowalam to szybciej to zeszło wypali się niemiłosiernie teraz już można nawilzac młoda skórkę na brzuchu


Fizycznie i psychicznie czuję się ok póki co już jak leżę z prostymi nogami to mnie nie ciągnie brzuch minęło 3 tyg dziś i dziś w nocy poczułam e mogę nogi w każdej pozycji już trzymać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063189 przez Loq90
Dziekuje aleksia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063191 przez ninka
Psychicznie czuję się dobrze, może trochę brakuje mi snu :-) Fizycznie nadal bolą mnie plecy po ciąży i muszę uważać żeby za dużo nie sprzątać, bo później nie mogę się podnieść, na szczęście krocze boli coraz mniej :-)

Ja paznokcie obcinałam już z trzy razy, jak nie więcej, a małego rano i wieczorem smaruję balsamem, a twarz kremem, troszkę mu schodzi tylko skórka przy stópkach i przy rączkach, poza tym jest OK.

Pępek też już odpadł małemu, zrobiła się ranka, lekarz powiedział, ze najlepiej przemywać ja wodą z mydłem i po prostu wietrzyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063200 przez MoNiaaa
Fasola pięknie przybiera Mikolaj:)
u nas kikut odpadl 9 dnia :) na początku był w srodku wilgotny jakby ropa czy cos teraz już suchy ale strupek maly jeszcze w srodku jest i wczoraj po kapani jak czyscilam jej to myslalam ze kawalek wacika ma w rodku a to skorka jakby się jej luszczy w tym pępku.
tez mamy trądzik poki co nie smaruje niczym i na nosku ma takie kropeczki biale już się z tym urodzila polozna jakos to nazwala ale nie pamiętam mam nadzieje ze szybko jej to zejdzie.
ja się czuje tak na dwa razy :P
psychicznie dalej jakas bardziej wrazliwa i placzliwa jestem zwłaszcza jestem wyczulona na to co powie i zrobi m jak cos nie tak zaraz mam lzy w oczach .
fizycznie najbardziej dokucza mi bol plecow!!!!krocze już spoko brzuch tez ale jak dluzej postoje albo pochodze to wtedy czuje lekki bol jeszcze

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063205 przez Loq90
Monia, moja mala tez ma takie białe kropeczki. Ciekawa jestem kiedy zejdą.

Teraz wlasnie mala zasnęła, a ja odciągam mleko. Strasznie to męczące, najpierw odciągnąć mleko pozniej grzać jak mala płacze, mycie i odparzanie butelek.. Wszystko to zajmuje dwa razy wiecej czasu niz przystawienie do piersi. No ale mala pije poki co moje mleczko a nie mm. Jak widze w butelce ile wypija to wydaje mi sie ze to duzo. W 12 dniu powinna wypijac 120 ml, w 13 dniu 130ml itd. Tak powiedzieli mi w szpitalu. wydaje mi sie ze to bardzo duzo jak na taki mały brzuszek. Ale co najlepsze to wlasnie tyle ml jednorazowo ściągam takze mój otganizm chyba wie o co chodzi:)

A powiedzcie mi jeszcze czy dajecie jakieś witaminki swoim maluszkom? Ja dostałam witaminę D w tabletkach do rozpuszczania w moim mleku.

Ja fizycznie czuje die dobrze, boli czasami przy szwach ale poruszam sie normalnie. Przemęczona jestem tylko nocnym wstawaniem i odciaganiem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063206 przez Sophie25
Wasze tez tak wiszą na cycu > Moj czasami co godzinę chce albo je je usnie i chce go odlozyc budzi sie i woła jeszcze wlasnie jak przysnie przy cycu to i tak zaraz sie obudzi bo musi dojeść teraz pojadł porzadnie bo juz 3 h spi ;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063207 przez MoNiaaa
loq a cczemu nie przystawisz do piersi może chyci się cyca i będziesz miała latwiej?
ja podaje wit d na razie ta w kapsułkach ale wzielam sobie receptę na kropelki bo taniej wychodzi zresztą ja nie nawidze tych kapsulek odkrecac bo polowa się wylewa.
u mnie Amelka nie wisi nawet na cycu je ok 20/30 min z 2 cycow później na ogol spi 3 godz no ale zdarzają się dni ze po godzinie się obudzi i szuka to jej daje na szczęście nie zdarza się to często choć przy upałach może się to nasilić bo będzie im się chciało pic nawet probowalam jej dac wode ale się krzywila i plula :P

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063208 przez ninka
Monia mój mały też nie chce wody :-) Muszę mu kupić herbatkę koperkową, może ją wypije.

Sophie u mnie Nataniel też wisi na cycu, jest tak jak u Ciebie, najchętniej co godzinę by jadł.

Log w każdym szpitalu mówią co innego, u mnie powiedzieli, że ilość mleka musi być dostosowana do wagi małego. Przy wadze 4 kg kazali mi mu podawać 40 ml mleka co 3 godziny i nie pozwalać mu spać dłużej niż te 3 godziny żeby nie spadał z wagi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063212 przez Judyta1992
Moj tez tak wisi momentami co pol godziny chce chociaz na minute a jak nie to ryk.na podworku mniej bo co 3h praktyczie spacer caly przesypia.
I ma tak jak mowicie zje usypia wkladam go do lozeczka to krzyk i znkwu je

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063238 przez kakasia20
Ja się melduję w 2packu nadal.
W czwartek jeszcze dzieci a mylam basen cały wodę wpuszczalam żeby mieli bo od dziś u nas upały od 27-35 stopni Mają być :/:/
Ja niestety w tym roku nie skorzystam z basenu bo po cc nie będzie jak szwy itp .Ale przynajmniej oni skorzystają .
Wczoraj myślałam że stracę nogi tak mnie bolały opuchly masakra od ud w dół ból i podbrzusza jeszcze na grilla szliśmy z okazji dnia ojca ...
Mój m.zasnol.na fotelu he do teraz śpi .Ja już wstałam nogi mniej bolą :) ale dzień się zaczyna dopiero ....jak będzie mię bolało podbrzusze to idę w pon na szpital to będzie 37 tydz i 4 dzień . I zobaczymy pewnie mnie. Zostawia do leżenia na sali ....eh u nas bez tego wyniku z gbs nie robią cc a on ma być dopiero w piątek poniedziałek :/.bo ginekolog miała tydzień temu zlecić to badanie mi Ale zapomniała

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl