BezpiecznaCiaza112023

Mamusie CZERWIEC 2017

6 lata 9 miesiąc temu #1064531 przez stOkrOtka91
Dziewczyny ja to chyba nienormalna jestem :p
Jak tak patrzę jak dziewczyny wrzucają pozytywne testy to aż mi tęskno za tym uczuciem i emocjami jak widziałam jak pojawia sie druga kreska i powiem Wam, że chciałabym znowu się cieszyć ciążą.
Też tak macie?:p

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064541 przez aleksiaa88
Pytam o dzieci wcześnie urodzone czy już widzicie ze zaczynają coś kumac?

U nas już robi wytrzeszcz jak coś zobaczy wydaje też dźwięk takie ooooo i wczoraj to się tak uśmiechała kilka razy pod rząd jak patrzyła na mnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu - 6 lata 9 miesiąc temu #1064542 przez aleksiaa88
Stokrotka ja też tak mam poza tym że raczej już nie będę więcej tęsknota za bycia w ciąży tym stanem w ciąży to ja mogę być co 2 lata bo dobrze wspominam ten stan i to 2 razy nawet ogólnie dobrze mi w obu było i ten test takie zaskoczenie niedowierzaniem ze się udało potem pierwsze łzy jak w rękach usg kartka w kiblu przychodni w obu się poryczalam nim wyszłam na miasto to z niedowierzania stałam w łazience i wylam że szczęścia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064543 przez aleksiaa88
1:20 trzeba spać deszcz mnie obudził za 1.5 miesiąca chrzciny muszę plan w głowie ułożyć jak się za to zabrać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064544 przez MoNiaaa
stokrotka odczekaj trochę i postarajcie się o rodzeństwo trzeba isc za ciosem :)
ja tez trochę tesknie za brzuszkiem :)
a ten dreszczyk jak się test robi to chyba nigdy ie zapomnę tez zawsze jak widze u kogos 2 krechy to tesknie ale ja już się raczej nie zdecyduje na kolejnego potomka :P
aleksia ja w tydzień zorganizowałam chrzciny :P
dziś ide do ortopedy mam nadzieje ze szybko załatwimy sprawę i wejde w miare punktualnie.

kiedy się wyśpimy?????

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064545 przez stOkrOtka91
Nie wiem jak Wasze dzieci, ale moja zrobiła sie straszna przylepa. Uwielbia spać u mnie na brzuchu i tak się wtula, że aż miło:)

Dzisiaj pogoda do spania... :/

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064546 przez MoNiaaa
moja Amela uwielbia jak się ja caluje w usteczka uśmiecha się wtedy i otwiera buzke jakby chciała więcej słodkie to jest :)
stokrotka twoja corcia Laura ma na imie?
pogoda u nas tez fo kitu a musze 3 dzieci zatransportowac do lekarza...

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064547 przez Judyta1992
Ja tez wlasnie wczodaj mowilam mezowi ze moglabyn juz byc w ciazy i znowu moec malenstwi bo Ignas juz mi sie taki dorosky wydaje.
Moj to rosnie na cwaniaka. Jak spi to od czasudo czasu kontroluje gdzie jest otwiera jedno oko jak widzi ze na rekach to spi a jak w lozeczku to szybko oczy jak 5zl i wrzask :) Juz teraz latwo poznac kiedy placze z nudow.

Moj zaczal sie interesowac karuzelams lozkiem bo jak marudzi a sie wlaczy to sie w nia wpatruje.
Ms tez tak, ze jak jest u kogos ma rekach a ja zejde z jego pola widzenia to krzyczy. To akurat zauwazyla tesciowa i faktycznie tak jest.
Przestal szukac piersi u innych.
I sam sobje piers lapie :)
Na zabawe czasami sie usmiecha i bardzo malo mowi czasami tylko jakies eeee.
A jutro konczy 2 miesiace.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064556 przez stOkrOtka91
Tak, Laura :)

Już taka konkretna babeczka, bo w piątek miała 3 tyg a waży już 4730, no i na rękach czuć tą wagę:)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064557 przez Judyta1992
Moj tez przylepa. Wszyscy na mnie krzycza ze go rozpieszczami na wszystko pozwalam (czyt.cyca co pol godziny i ciunkac az nie usnie) on wlasnie czasami juz sie naje a pozniej tylko tak sobie ciumka jak smoczka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064558 przez Judyta1992
Wczoraj wlasnie mialam tak ze sobie lezelisny razem Ignas na brzuszku jak zawsze i tak sobie myslalam o nim i o sobie az sie poplakalam. Bo dziecko jest takie cudne i tak bardzo musi nas kochac bo przecoez bez nas nie moze istniec to my jestesmy dla nich calym swiatem noni tatus odrobine tez. A ludzie sa tacy okropni i potrafia zrobic krzywde komus kto nie potrafi sie obronic.
Przy drugim dziecku pewnie juz nie bede tak rozpieszczac :) ale teraz co nam szkodzi sobie polezec caly dzien :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064559 przez Loq90
Nasza Marysia juz od tygodnia wypatruje sie w karuzele nad lóżeczkiem a we niedziele skończyła dopiero 6 tygodni! Trzeba zaczac rozglądać sie za zabawkami:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064560 przez Judyta1992
Ale duza juz Laura! :) za chwile mojego grubaska przegoni. Powiem Wam ze u mojego chyba waga zaczyna powoli stawac tzn juz tak szybko chyba nie tyje orzynajmniej po nim nie widac. Musze isc do przychodni go zwazyc chociaz.
Wasze maluxhy tez sie tak poca? Ja juz zaczelam sie martwic a pewnie niepotrzebnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu - 6 lata 9 miesiąc temu #1064562 przez Loq90
Marysia tez sie bardzo poci, a wcale grubo jej nie ubieram :/ u nad pogoda taka zE w ciagu pol godziny sie zmienia. Potowek ma cała masę:/

A ja jestem wyspana tylko zmęczona. Malutka budzi sie w nocy tylko jeden raz i spi bardzo spokojnie. W dzien za to nadrabia. Nie moge nic w domu zrobic przez te ataki brzuszkowe:( choć wczoraj było duzo lepiej. Spała dwa razy ponad dwie godziny! Takze zdążyłam posprzątać i nawet polezec:) zobaczymy jak dzisiaj .

My kolejna kontrol Marysi mamy w sierpniu. Tzn kontrol bioderek i na pewno przy okazji ja zważą i zmierzą. A ja wizytę kontrolna u ginekologa mam w piątek. Miała juz któraś z was? Sprawdzają wagę po ciąży?

Mam jeszcze jedno pytanko, troche wstydliwe. Przed ciaza nie miałam tego problemu:/ zauważyłam ze nieładnie pachne w intymnym miejscu. Od razu po kąpieli juz czuje:( jest to moze związane z raną po porodzie? Ale nie czuje zadnego bolu czy dyskomfortu.. Troche wstydzę pytać sie o to ginekologa:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064566 przez Judyta1992
Log tez tak mialam jakis czas po porodzie i teraz mi juz zniknelo takze moze to po porodzie tak bylo. Ja wizyte mam juz za soba musze teraz tylko na cutologie pojechac ale nie wiem kiedy wkoncu.

Ignas tez juz od dluzszego czasu wpatruje sie w karuzele :) jakos jak mial miesiac to ja zamontowalismy. Widze ze juz lepiej skupia wzrok bo jak pokazuje mu np reke to ja wzrokiem sledzi. I juz nie robi zeza albo go nie moge przylapac.Tylko to mnie martwi ze nie reaguje na dziek tzn nie szuka wzrokiem skad dziek dociera.no ale sluch mial przeciez badany w szpitalu i byl wzrorowy. Wiec moze jeszcze tego nie ogarnia po prostu.
U mnie tez ta pogoda taka w kratke niby duszno a czasami zimno.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl