BezpiecznaCiaza112023

Mamusie CZERWIEC 2017

6 lata 8 miesiąc temu #1065436 przez Judyta1992
Mój też spi jak aniołek zawsze w aucie :) My też dużo wycieczkujemy i moj maz by nie orzezyl jakby Ignas nie lubil podrozy.
Kupilismymu takie lusterko na zaglowek i widzi nas a my jego :)
Taki mały bajer a cieszy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu - 6 lata 8 miesiąc temu #1065437 przez Judyta1992
I nasze zdjęcie

Załącznik 20170809_082744-1.jpg nie został znaleziony

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065452 przez Sophie25
Ale.super zdjecie :) maly jal.aniolek;)
Super patent gdzie kupiliscie ? Tez by nam.sie przydalo ;D
No moj to tak samo musi.lubiec auta i koniec cora lubi moj to.na.zloty jezdzi modzi przy autach pasjonata wiec dzieci tez od malego podrozuja ;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065453 przez Judyta1992
A no to super. Fajnie ze cora tez sie zainteresowala. Tatys musi to kochac skoro udalo sie zarazic innych :)
Kupilismy to w smyku za jakies 50-70zl ale dzieki temu dalej hezdze z przodu bo nie lubie z tylu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065454 przez Sophie25
DZięki za.info ;*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu - 6 lata 8 miesiąc temu #1065482 przez Loq90
My tez mamy takie lusterko i Marysia uwielbia w nie patrzeć:) nie wiem co prawda co w nim widzi, ale zawsze jest wpatrzona:) kupiłam w babyOne za 8€ (32 zł;) akurat promocja była

Dziewczyny za tydzień mam szczepienie Marysi. Czy ropiejace oczko jest przeszkoda?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065489 przez Judyta1992
Nie mam zielonego pojecia najlepiej powiedz lekarzowi przy badaniu bo sam moze nie zauwazyc czy cos.
My dostalismy wynik scyntygrafi i w sumie nie jest chyba bardzo zle obie nerki pracuja tyle ze jedna mocniej. Wizyta dopiero 23.11 ale teraz pojdziemy prywatnie bo po co czekac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065493 przez MoNiaaa
Amelka tez bardzo lubi jezdzic autem :) przeważnie zasypia zaraz jak ruszymy.
Judyta fajna focia :)
czekamy razem z toba co lekarza powie na wyniki i trzymam kciuki za same dobre informacje
co do oczka nie mam tez pojęcia czy to ma cos wspólnego ze szczepieniem

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065516 przez Judyta1992
Ponocy dziewczyny!!
Czy u Waszych dzieci w pozycji pionowej ciemiaczko jest zapadniete? Nigdy tego jakos nie zauwazylam a dzisiaj zobaczylam ze jest dosc spory uskok i o malo zawalu dostalam! Wiem ze to moze byc objaw odwodnienia no ale moj brzdac oprocz tych luznych kupek to wyglada na calkiem zdrowego bobasa no i na pewno nie leci z wagi i innych obiawow odwodnienia nie ma.
Jak lezy ciemiaczko tez jest ale minimalnie tylko nizej.
Z tego calego przerazenia jutro pojde do lekarza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065529 przez aleksiaa88
witam
u nas ciemiączko hmmm nie wiem czuprynka go zasłania wiec nigdy nie zwróciam uwagi
u nas z jazdą jest tak że nim zaśnie to dużo czasu mija oj długo, syn to szybko odlatywał
mamy 4200 i 61 rośnie się jej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065530 przez ninka
Judyta u mojego małego ciemiączko jest zapadnięte jak np. płacze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065531 przez kakasia20
Tak spokojnie ciemiazko jest zapadniete jeszcze z przodu nad czołem i z tyłu pośrodku .położne w szpitalu mówiły ze trzeba na główkę uważać i to bardzo bo się kości zrastac będą bardzo powoli.i że ciemiazko jak dziecko ma 2-2,5 lat się zrasta w 100% dopiero.to czuły punkt dziecka.
Każdy noworodek tak ma:).

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065532 przez kakasia20
Oj prawda ja tak samo jak jest mój m. Jakaś chodzę nerwowa ale znów on nocą śpi i o 11 wstaje i do pracy jedzie a ja wstaje nocą do małego i rano też. Już się tak ustawiilam że gdy mały śpi Muszę się godzinę przespac dwie i jestem znów naladowana by wstawać nocą.są dni co jak zasne wieczorem nie umie się dobudzic to m.bierze o 23 małego nakarmi a ja ssie dobudze i usypiam .
My malego nie uczymy hustania bujanie na rękach by spał.wręcz od małego wtula się we mnie i zasypia sam.i potem do łóżeczka grzecznie śpi.
Inna sprawa ... Wiktorek woli mnie niż m.hmm jak płacze mały i ja podejde do łóżeczka uspokaja się
A jak m.pojejdzie zrobi minę na płacz lub dalej mocniej się wydziera mały krzyczy aż może się i zanieś .
Nie wiem czy wiktorek sobie wybrał kogo lubi bardziej .to samo jest jak biorę go na ręce jak płacze wycisza się w momencie i rozgląda tuli a jak m.go weźmie nic nie pomaga dosłownie niekiedy ze strachem jakby patrzy na niego aż .Hi
Za to jak.Michaś Mają podejdź do łóżeczka śpiewają mu zagadaja go coś opowiedzą małemu. Nieraz usmieszek jest na buzi wiktosia i słucha zdziwiony :)

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065533 przez kakasia20
Ostatnio byłam.na tej 1 wizycie w nzozie. I doktorka mnie zapytała o. Szczepienie 6w1,5w1, ceny z kosmosu wzięte plus rotawirusy 300 dawka a są dwie dawki. Z tym że wiktos już biegunkę załapał wirusowa ale minęła mu sama.więc biegunki są nie uniknione .
A ja powiedziałam o bezpłatnych szczepieniach to lekarka do mnie z pretensjami a co będzie pani klucz 3-4 razy dziecko igłą....
Mówię że moje starsze też miały bezpłatne i przeżyły wklucia .taka była wkurzona lekarka.nie miał od razu się zrobiła.

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065534 przez kakasia20
Nadrabiam was :) co do czasu zgadzam się. Zacznie się za niedługo szkoła przedszkole więc luzniej będzie o wiele luzniej, ja za dwa lata syna przepisuje do innej szkoły więc i z córką pujda razem do jednej szkoły :)

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl