BezpiecznaCiaza112023

Mamusie CZERWIEC 2017

6 lata 8 miesiąc temu #1065536 przez Judyta1992
No lekarze tez pewnie na tych szczepionkach zarabiaja przeciez przedstawiciel daje gratisy :) Wiadomo ze jak ma sie juz w domu trojke to coezko wygospodarowac dodatkowo 2500zl na szczepienia bo jak to podliczyc te wszystkie dawki to tyle moej wiecej wyjdzie. Ja tez zaraz po chrzcinach ide na szczepienie i znowu 500zl masakra...

U nas z uspokojeniem nie ma najmniejszych problemow dopoki Ignas nie chce jesc kazdy go uspokoi. Ale np teraz wszyscy sa wsciekli bo najwiecej smieje sie do mnie. Nie wiem czemu ale zeby sie smial to trzeba z siebie totalnego glupka robic i sie glupio cieszyc i on dopiero ma usmiech no i mi wychodzi to najlepiej. No i z gadaniem jest podobnie najwiecej ze mna rozmawia i sam z zabawkami na macie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065537 przez Judyta1992
Kasia co do szkoly to masz racje najlepiej zeby chodzili razem zawsze to dla Ciebie latwiej z odbieraniem:)
Jeju na sama mysl juz Wam dziewczyby wspolczuje tego zaprowadzania zima czy jesiebia jak jeszczd maluch w domu. To cale szykowanie nie dosx ze wlasnie przedszkolakow czy tam juz uczniow i tych szkrabow najmniejszyxh. No chyba ze jezdzicie samochodem to troche latwiej ja niestety prawka nie mam wiec bede na piechote biegac ale na szczescie dopiero za rok i to z jednym

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065538 przez MoNiaaa
ja się poki co obawiam szkoły...po tej przeprowadzce mamy naprawdę daleko w tamtym roku m je zawozil do przedszkola a teraz jak szkola jest na konkretna godzineto już będzie problem ja prawka nie mam a autobusem musiałabym jechać ponad 30 mmin :( jeszcze nie wiem jak to będzie wygladalo ;/

ja szczepilam 6w1 starsze tez tak wiec i tu z tej opcji skorzystałam choć się długo wachalam.ale wszyscy mowia ze te saa bezpieczniejsze bo nie sa na zywych bakteriach i mniejsze skutki uboczne sa po tych podobno

a maluchy wiadomo ze do mamy bardziej przyzwyczajone znaja nasz glos jeszcze z brzucha i nasz zapach i się bardziej przy nas uspakajają :)
to nagroda za trud ciąży i porodu :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065556 przez Loq90
Judyta nie wiem czy bylas u lekarza ale, pisałam kiedys ze Marysia tez ma zapadnięde;) i lekarz powiedział ze to normalne tak samo jak to ze dziecko ma nosek;)takze niczym sie nie martw. Ale dla spokojniejsci idz do lekarza. Nie ma to jak usłyszeć wszystko z ust lekarza:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu - 6 lata 8 miesiąc temu #1065580 przez Sophie25
Dzien dobry !

Jak ja lubie jak sie mlody usmiecha ajjj usmiech dziecka najpiekniejsze co moze byc a.z.rana wali ich ostatnio dosyc ;D

Nie moge juz tych upalow naprawde mam dosc takie duszno mamy na poddaszu ze masakra ...

Takie wyprzedaŻe teraz sa poszalam wczoraj troche jesscze na nowa kolekcje rabat z.5.10.15 i na jesien synek ubrany ;D jesscze tylko kombinezon kupimy w.zimie bo.cora miala rozowy wiec synkowi trzeba kupic ;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065582 przez kakasia20
Pytanie mam co do smoczkow w butelkach do karmienia.. My mamy początkowy smoczek czy mogę go zmienić na rozm większy .mały się kręci poplakuje skrzeczy...
Wy jaki macie pytanie do tych co karmią butelka ..:)
U nas kiepska pogoda znów mają burze być :/.

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065583 przez MoNiaaa
sophie super pochwal się zakupami ja jeszcze nawet nie myslalam o jesieni :P
wogole teraz to nie uzylam nawet 50% ciuszków co mam dla malej bo takie upaly sa ze ciagle tylko body albo sukienki używamy
u nas dziś po południu i jutro ma się ochlodzic a później znowu cieplo w poniedziałek jedziemy do zoo do krakowa pociągiem!!!

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065632 przez Judyta1992
Co tu tak u nas cicho ??
Jak sie wycieczka udala??
Ja bylam u lekarza ciemiaczko ok i kupki tez. Tyle ze maly jest za duzy no ale co ja poradze. Wazy juz 8kg. Doszukalasielekarka ze faldki na tylku ma brzywo i to moze hyc problem z bioderkami ale usg mamy prawidlowe. Dodatkowonie dzwiga glowy jak go za rece ciagnie to idziemy do neurologa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065659 przez MoNiaaa
my jednak nie pojechaliśmy bo pogoda się popsula esh...jak nie upal to deszcz i nie ma jak jechać a teraz m wrocil do pracy ..mam nadzieje ze w jakiś weekend uda się nam jeszcze pojechać.

moja mala tez ciagle takie rzadkie kupy robi najgorzej jak rano zrobi w zesikanego pampersa to jej wszystko wycieka albo bokiem albo gora już wszystkie body mam brudne przy zapięciach i nie wiem jak to doprać??:/

a co u reszty??
joanna odezwij się tez

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065679 przez Joanna92
Cześć Dziewczyny :)
Już 2 miechy mały skończył, aż nie mogę uwierzyć tak to szybko mija. Zaczyna się uśmiechać, poznaje mnie i męża, miauczy do siebie i tego słucha albo nas zaczepia, małe smuteczki też się zaczynają - taką podkówkę robi słodką :D
Za bardzo się nie odzywam bo aż mi głupio jaki on zdrowy, aby tylko u chirurga na podcięcie wędzidełka był.
Szczepienie pięknie przeżył, płakał tylko przy kłuciu. Ale tata tulił, a u taty jest przecież najbezpieczniej :) W grę wchodziły tylko te zalecane, pewnie gdyby było u nas trochę lepiej finansowo to byśmy się zastanowili nad skojarzonymi ale wyszliśmy z założenia że w rodzinie nikt nie miał żadnych powikłań to nasz Tycioszek też to przeżyje.
Chrzest mieliśmy bardzo skromny, kawka u nas z tortem i ciastem przed chrztem tylko dla rodziców i chrzestnego. Był tylko jeden, koleżanka nas wystawiła :(
Zdążyliśmy się poznać, baby blues minął i już go nie pamiętam, tak jak porodu :)
No i super się kp udaje jak na razie, ani razu nie dokarmiłam, żółtaczka sama minęła po 1,5 miesiąca. Oby tak dalej. Chociaż miałam parę kryzysów, zanim zaczął z grubsza noc przesypiać, ale kochany mąż go wtedy przewijał i mi podawał do karmienia i to jakoś przeżyliśmy :)
Powoli wracamy do intymnej aktywności, jest problem z hormonami, trochę też się tego obawiałam ale póki co u mnie się sprawdza Feminum Aktiv i jest ok.
Pozdro! :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065686 przez MoNiaaa
joanna forum nie tylko jest żeby narzekac wpadaj i chwal się jak sobie radzisz i ze wszystko super :) ciesze się ze tak się fajnie poukladalo a tak się balas i w mezu chyba tez masz dużo pomocy :)

ja dziś podjelam wyzwanie i mam pod opieka 5 dzieci 3 moich i 2 od koleżanki jeszcze w czwartek chyba tez będę miała gromadke :)

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065687 przez Judyta1992
No to niezle masz przedszkole :)
Super Asia ze wszystko sie dobrze uklada. Mysle ze i u calej reszty jest tez dobrze tyle ze w sumie wiadomo czasami zdarzaja sie jakoes gorsze rzeczy ale wszystko do przejscia.
My dzisiaj mamy relaksik caly dzien sobie lezymy gadamy i sie smiejemy z synem :) taki dzien idealny obiad czeka, humor dopisuje :) tylko pogoda kiepska i spacer przebiesiony w czasie troche

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065701 przez stOkrOtka91
My tez juz po chrzcinach i dzisiaj z tej okazji bylismy na zakupach :)
Musielismy jyz kupic nowy fotelik do samochodu, bo z nosidelka juz nogi malej wystawaja ;p a tak to kupilismy bujaczek i karuzele do lozeczzka :)
A oprocz tego dresik, buciki niechodki takie w panterke i pare pierdolek ;)


Dobrze, ze u Was dobrze dziewczyny ;)

Na zawsze w mym sercu
Karolinka +25.05.2016




[url=http://www.] [img]http://www./components/com_widgets/view.php?sid=74276 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065719 przez MoNiaaa
o matko stokrotka już nowy fotelik??a jaki kupiliście?tez montowany tylem tylko jakiś większy czy taki już przodem montowany pokaz fotke :)
bujaczek pewnie się przyda i karuzela tez :)
mi tez się w końcu udało kupic. kupiłam uzywana z FP z projektorem w sklepie 200zl a dalam 80.
a bujaczek kupiłam na allegro i się okazało po zlozeniu ze to oparcie jest jakby krzywo "opada na jedna strone" i mnie to zlosci jak Amela była mniejsza to wlasnie lezala ciagle w tym dolku i jeszcze bardziej się wygniotlo w tym miescu. i jeszcze jak lezy w nim to plozy nie sa jakby na srodku tylko opierają się na tyl tez tak macie czy on jest jakos zle wywazony???
noi musze pomyslec o kurtce na jesien kupowalyscie już?

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065728 przez Loq90
Jestesmy w szpitalu. Trafiliśmy z podejrzeniem zatkania jelita po szczepieniu na rotawirusy:( na szczescie okazało sie ze to był tylko ostry bol brzuszka. Noc minęła spokojnie i dzisiaj Marysia zachowuje sie jak przed szczepieniem. Mamy jednak zostac na obserwacji do jutra. Ale najadlam sie strachu :(

Monia co do bujaczka to nie wiem bo mamy taki bez płóz, elektryczny i Marysia w nim leży prosto. Kilka razy nawet zasnela :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl