BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2017

7 lata 2 miesiąc temu #1051153 przez Saszka892
Dziewczyny, zrobiłam dzisiaj betę i chyba nici z mojej ciąży... Wynik 0.8 ;( przyszłam do domu i zrobiłam test ciążowy i wysxydl pozytywny... Nie wiem co się dzieje ale chyba nic dobrego :( jutro pójdę do lekarza żeby zobaczył co się dzieje.... ;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu - 7 lata 2 miesiąc temu #1051154 przez Kalinka85
Natalia tez z antybiotykiem nie pomoge. Sama antybiotyk jakikolwiek bralam jakies sto lat temu. No ale jak trzeba to trzeba, napewno dobrze dobrali. Nie denerwuj sie na zapas.

Witaj Magda, czym nas wiecej tym weselej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1051155 przez MagdaW.
Witam witam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1051159 przez Natalia^^
Hej, jeszcze nie byłam u lekarza, ale migdały wyglądają strasznie. Jeśli przez noc nie będzie poprawy jutro pójdę, płukam woda utleniona pije imbir czosnek w ucho i czekam aż się poprawi. :(

Witaj MagdaW :) każda z nas kiedyś rodzi pierwsze dziecko i nic nie wie, to moje 2 ale też wydaje mi się ze mało wiem ;)

Saszka892 nie wiem kompletnie co powiedzieć. Idź do lekarza on ci pomoże. Zrób może jeszcze raz betę w innym laboratorium. To wszystko dziwne. Skoro beta spadła tak nisko to test z moczu tez nie powinna wyjść.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1051160 przez Nat_alka
Natalia jeśli mogę coś doradzić to nie ma co czekać, trzeba jak najszybciej wziąć antybiotyk. Jeżeli widzisz zmiany ropne na migdałkach to jest to na pewno infekcja bakteryjna, a nie wyleczona angina prowadzić może do poważnych powikłań. Na pewno są antybiotyki, ktore można bezpiecznie stosować w ciąży. Dużo zdrówka życzę!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1051163 przez Saszka892
Ehh już sama nie wiem co myśleć. Niby z jednej strony beta mówi sama za siebie, z drugiej ten test pozytywny i to mocna krecha...Zobaczymy jutro

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1051167 przez PaulinaJ
Szaszka Do lekarza...czasami przez różne choroby może wyjść wynik pozytywny. Może bierzesz jakieś leki, które wpływają na testy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1051170 przez Kasisko89
Cześć Dziewczyny!

Bardzo się cieszę, że mogę do Was dołączyć :) O ciąże staramy się z mężem od prawie 1,5 roku. W między czasie (w czerwcu 2016) jedną poroniłam w 9 tygodniu, teraz mam nadzieję, że się uda. Test zrobiłam w poniedziałek, potem powtórzyłam i okazały się pozytywne. Oczywiście nie wytrzymałam długo i już dzisiaj pobiegłam do lekarza. Na tą chwilę lekarz potwierdził tylko ciąże, na USG zobaczyłam maleńką kropeczkę i to wszystko. W sumie mogłam się tego spodziewać ale przewrażliwiona po pierwszej nieudanej ciąży nie mogłam spokojnie wysiedzieć. W związku z tym, że cykle miałam długie (36-37 dni), owulację miałam dopiero około 20 dnia cyklu, lekarz kazał mi przyjść dopiero za 2-3 tygodnie (z naciskiem na 3). Wiem, że to będą bardzo długie tygodnie. Póki co towarzy mi bardziej strach i niepokój, nie chciałabym się nastawiać - ani dobrze, ani źle i najlepiej chciałabym jak najmniej myśleć o ciąży i nie snuć planów. Tak się niestety nie da.
Cieszę się, że tu trafiłam, razem na pewno będzie raźniej!

Trzymam kciuki nie tylko za siebie, ale za Was również :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1051173 przez PaulinaJ
Heja Kasisko:) witamy...głowa do góry, będzie okej. Moja pierwsza ciąża zakończona pustym jajem...za drugim razem wszystko było jak należy :)

Natalia Ja w drugiej ciąży byłam bardziej zielona niż w pierwszej :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1051174 przez Saszka892
No właśnie nie biorę żadnych leków, wyniki badań ok... Zobaczymy jutro choć nadziei to już powoli brak...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1051175 przez Natalia^^
Saszka trzymamy kciuki i koniecznie daj znać jutro.

Ja tez się martwię przez te moje ostatnie infekcje. Na początku jelitowka teraz to dziadostwo. Należę do tych panikujach i czytających internetowe przypadki... ☺

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1051177 przez PaulinaJ
Każda z nas pewnie siedzi i czyta :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1051201 przez Kalinka85
Hej dziewczyny oby wszystko u nas wszystkich bylo w pozadku :)
Tez czasem czytam na necie ale to jeszcze bardziej oglupiajace i stresujace, nie ma po co czytac bo sie czlowiek tylko bardziej denerwuje.

My dzis ze starsza corcia idziemy na szczepienie na polio na 5 lat. Ciagle przesuwane bo byla zaziebiona, potem antybiotyk i na zastrzykach sie skonczylo. A potem jakis prezent kupimy dla meza bo dzis ma urodziny

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1051211 przez Nat_alka
Hej :) Ja siedzę od rana w pracy i zasypiam na siedząco... jestem taka padnięta, że masakra. Też tak macie? Kawą nie mogę się poratować, bo jak tylko poczuję jej zapach to zbiera mnie na mdłości!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu - 7 lata 2 miesiąc temu #1051218 przez Saszka892
Dziewczyny ja już jestem głupia... Siedzę właśnie w poczekalni do lekarza z myślą o najgorszym i przychodzą mi wyniki z dzisiejszej bety 1457.. Poszłam rano do innego laboratorium. Niech ten lekarz przychodzi bo zwariuje...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl