BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2017

7 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #1051444 przez karolinkanice16
ja też miałam kilka lat temu puste jajo ale ani razu duphastonu nie miałam, pewnie dlatego, że w Irlandii mieszkam tu w ogóle jest inaczej, ciąże uznają od 12tc wcześniej nie, przez całą ciąże zero badań ginekologicznych tylko usg ale też nie często, ale jakby patrzyć z boku wcale nie jest tak źle jak się wydaję ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051469 przez Saszka892
Mi przepisał duphostan bo stwierdził że trochę pomożemy tej ciąży... Jest bardzo wczesna i tak na wszelki wypadek ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051472 przez Nat_alka
Ja nie byłam jeszcze u lekarza, teraz u mnie 7 tydzień jest. Umówiłam się dopiero na 3 lutego (wtedy będę pod koniec 9 tygodnia), bo mam obawy, że znowu coś będzie nie tak. W poprzedniej ciąży byłam w 6 tygodniu u lekarza (nie było widać jeszcze nic za bardzo), a później w 8 tygodniu (serduszko pięknie biło i wszystko było ok). W 11 tygodniu zauważyłam maleńką brązową plamkę na bieliźnie i pojechaliśmy z mężem o 23 do pogotowia położniczego. Okazało się, że serduszko nie bije :( i że dzidziuś zatrzymał się na 8 tygodniu ciąży (czyli zaraz po 2 wizycie). Masakra jakaś. Mam nadzieję, że teraz jak pójdę do lekarza okaże się, że wszystko jest ok!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051476 przez PaulinaJ
Natalka będzie okej...a jak masz wątpliwość to może idź wcześniej i niech Ci tabletki da na wszelki wypadek.
Podziękowania: Nat_alka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051482 przez Kalinka85
hej nie martw sie na zapas. ja dzis ide na pierwsza wizyte
Podziękowania: Nat_alka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051517 przez Nat_alka
Staram się nie martwić :) ale to trudne. Nie pójdę wcześniej, bo wczoraj rozmawiałam ze swoim gin i powiedziałam mu, że chciałabym przyjść pod koniec 9 tygodnia. On powiedział mi, że nie ma przeciwwskazań jeżeli dobrze się czuję i zapisał mnie na tego 3. Już tak to zostawię. Kalinka napisz koniecznie jak było na wizycie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051530 przez karolinkanice16
Hej ja dziś byłam u swojego lekarza ogólnego, umówił mnie do położnej na 15 lutego, jutro mam wysłać formę do szpitala w którym będę rodzić i czekać na termin wizyty u nich i tam będę miała dopiero usg, mimo to chyba pójdę wcześniej prywatnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051537 przez Natalia^^
Dziewczyny... jestem po wizycie. Jestem w szoku. Będą bliźniaki. Nie wiem co czuje. Boje się tej ciąży. Ciśnienie waga wczesniactwo... Kosmos

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051538 przez Natalia^^
Serduszek jeszcze nie było. Ale jajo większe i coś w środku widać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051549 przez karolinkanice16
Natalia^^ wow gratulacje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051550 przez Kalinka85
o wow gratulacje Natalia :)

ja tez dzis po wizycie, wszystko oki. Nastepna mam 9 lutego i wtedy dostane skierowanie na wynikii usg bo moj gin nie ma w gabinecie usg

moja starsza corka chcialaby zebysmy mieli jeszcze blizniaki :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051553 przez Nat_alka
Natalia gratulacje! Super :) na pewno wszystko będzie dobrze i zostaniesz szczęśliwą mamusią bliźniaków ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051556 przez Moniek
Witam wszystkie przyszłe Mamy !

Mam na imię Monika i cieszę się, że mogę do Was dołączyć!
Jest to moja pierwsza ciąża! Postanowiliśmy z Mężem rozpocząć starania od grudnia - i stało się! Pierwsza beta 10.01 - 106 kolejna po 48 h 296. Byłam u ginekologa póki co widać tylko 3 mm pęcherzyk. Umówiłam się na kolejną wizytę 06.02. Według kalkulatora to 6 tydzień ale według mnie 3 tydzień. Baaaardzo pragniemy tego dzieciaczka. Póki co pobolewa mnie brzuch i czasami dokuczają piersi. Dołączam do Was ponieważ jestem ogromną panikarą i na pewno będę potrzebować wsparcia.
Cieszę się, że mogę tu być :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051588 przez Agalove
Hej dziewczynki.
Mam 25lat. Dzisiaj dowiedzialam sie ze bede mamą po raz drugi ok 29.09.
Mam synka z marca 2015.
Dzisiaj zrobilam dwa testy... Niewiem kiedy wybiore sie do gin. Narazie musze pracowacconajmniej miesiąc a nie czuje sie za dobrze... Chociaz juz inaczej podchodze do ciązy niz za pierwszym razem nie jestem na kazdym punkcie przewrazliwiona...


Ktoras z dziewczynek pytala czy spimy na brzuchu.
Tak ja spie..nie ma mozliwosci ze dziecku wielkosci kropki czy ziarenka cos sie stanie...ja spalam do 7 mc na brzuchu a potem tak na pol na brzuchu pol na boku... Pozdrawiam wszystkie przyszle mamuski

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051606 przez Moniek
Dziewczyny nie wytrzymałam i zrobiłam dziś z rana Bete, żeby sprawdzić ile przyrosło. Do końca ciąży to chyba osiwieję ;) czekam na wynik.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl