BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2017

7 lata 1 miesiąc temu #1057472 przez karolinkanice16
PaulinaJ to się masz mojego to trzeba z łóżka zwlekać, poszli właśnie do przedszkola :)

Mój mąż rano zszedł do lidla i kupił ciuszki, ale cudownosci malutkie i takie śliczne zakochałam się w nich nie dość że 100% bawełny to jeszcze tak super wykonane :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu - 7 lata 1 miesiąc temu #1057478 przez Natalia^^
Karolinka pokaż nam ze dwie sztuki. Ja uwielbiam takie słodkości... sama chciałabym juz coś kupowac :laugh: ale poczekam aż dowiem się kto tam mieszka... troszkę Ci zazdroszczę :P

PaulinaJ jejku ale to tak zawsze? Nie miałam z Jasiem tak nigdy... ale kazde dziecko inne. Liczę ze blizniaki będą jak Jaś który od pierwszego dnia w domu nas zaskoczył kiedy spał podczas kąpieli :) ale wiem że mogę się przeliczyć :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057479 przez Natalia^^
Tez macie praktycznie od samych początków problemy z nosem i jakby z nieżytem? Oszalec idzie...
A moja migrena ma już 3 dni :pinch:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057480 przez Nat_alka
Natalia a próbowałaś tej kawy?
Ja mam problemy z nosem całe życie, ehhhhhhh. Mam alergię i jeszcze astmę do tego, teraz wiosna, zaczęło pylić i jest masakra! Staram się ograniczyć moje leki ale ciężko mi jest :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057481 przez PaulinaJ
NataliaMaryśka przesypiała całe noce jak skończyła miesiąc ;P tak do 7 spokojnie...w dzień też spała po 2-3 h...a ten ło matko. Spi na czuja od zawsze, jak był malusi to oczy na pół otwarte. Każdy ruch go budził. Do dziś tak ma...przy Marysi można czołgiem jeździć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057482 przez Natalia^^
Natalka tak wczoraj próbowałam. Niestety nie pomogło :( bardzo żałuję. Właśnie próbuje umówić się na masaż. Mamy taką babeczke świetnie masuje leczniczo i relaksacyjne... zobaczymy.

Z tym nosem to jest uporczywe. Nie mam alergii a denerwuje mnie to strasznie wiec nawet nie myślę co się odbywa przy wiośnie u alergików... :blink:

Mój synuś się pochorowal. Krtan tchawica... czyli standard. Zaczynamy inhalacje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057483 przez Natalia^^
A odnośnie wyprawki :) jestem na etapie screenów i chciałam wam pokazać dwie strony na fb.

Jedyna to pościel.. polecam przyjaciółka ma i nic się z nią nie dzieje.


A z drugą to mam pytanie... co myślicie o otulaczach? Bo znalazlam coś takiego
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu - 7 lata 1 miesiąc temu #1057485 przez karolinkanice16
Pokaże oczywiście tylko jak będę w domu bo teraz wychodzę :)

Ja mam otulacz tylko taki zawijany nie na zamek później wkleje, zdjęcie przy synku nie użyłam go a teraz bym chciała spróbować :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057497 przez Kalinka85
Witajcie
My dziś z Lila już w szpitalu. Jutro ma zabieg na te migdałki. A dziś już z nudów prawie po ścianach chodzi :-P

Otulaczy nie mamy. Tylko dwa rożki

Moje teraz to śpią nawet do 9:30 jak Lila ma wolne. Jak chodzi do przedszkola to wstaje po 7 a Natalka potrafi spać nawet do 10 ale chodzą teraz spać koło 22 bo się tak poprzestawialy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057503 przez Moniek
Natalia^^ robię sobie inhalacje od dwóch dni olejkem miętowym bo leje mi się woda z nosa, można dodatkowo robić sobie plukanke z soli fizjologicznej.
A ja właśnie szykuje się na prenatalne podejscie drugie mam nadzieję, ze dziś już Dzidzia będzie współpracować. Pojadlam słodkiego, żeby bardziej się ruszala choć tak mnie odrzuca od słodyczy.
Trzymajcie kciuki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057507 przez karolinkanice16
Kalinka85 trzymam kciuki za córeczkę :)

Moniek i również za Ciebie trzymam kciuki :)

Przychodzę z porcją ciuszków ale najpierw z secondhandu, szłam po synka i cudowności znalazłam czasem są super rzeczy :) już drugi raz mi się udało,
Judyta jak masz gdzie w pobliży Vincenta albo jakiś inny charity shop to sprawdzaj naprawdę super ciuszki można znaleźć i nawet markowe :)









Zaraz pokaże tych kilka z lidla i otulacz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057509 przez karolinkanice16
A tutaj te kilka z lidla i otulacz :) , wiem że wszystkie ciuszki różowe ale spokojnie mam też w neutralnych kolorach :)







I otulacz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057510 przez Natalia^^
Karolinka ślicznosci :woohoo:

Mamusie chwalcie się takimi cudami...oglądanie tez sprawia dużo radości wiec się chwalcie. mam nadzieje ze juz niedługo tez będę coś mogła kupić :)

Moniek powodzenia ! Trzymam kciuki.

Czy ja w czwartek zamykam 1 badania prenatalne czy któraś mama się jeszcze wybiera? Zaczynam się denerwować.. :dry: jutro idę do mojego lekarza

Umowilam się na masaż... godzinę po telefonie przestała boleć mnie głowa :) ciesze się :) ale na masaż i tak pójdę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057511 przez Natalia^^
Kalinka i dla was powodzenia! !! Daj znać jak poszło i jak się macie... trzymamy wszystkie kciuki ♡

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057530 przez Judysen
Dziewczyny powodzenia na wizytach! Trzymam kciuki!

Wiecie co nie mam już siły na swoje zdrowie a raczej ciągły jego brak. Znowu załapałem katar, przez który ledwo oddychamy, do tego jest mi zimno i w ogóle samopoczucie na minusie.... I tak od około grudnia non stop.

Karola kupuje często ciuszki z Lidla, kupowałam sporo jak Leos był mały. Bardzo dobra jakość i długo mu służyły, ale to co dzisiaj zobaczyłam.... Brak słów :) jeszcze ta kolekcja pure cotton. Cuda! Oczywiście nakupowalam... Jeśli macie chęć to później porobię zdj i pokaże :) a Vincent... Kochana ja mam w okolicach z 15 lumpeksow, z czego jeden w całości dziecięcy :) i Leosia od maluszka tam ubieram. Rzeczy nowki, przepiekne i za grosze. Jednak na razie odpuszczam sobie zakupy dopóki na 100% nie będę wiedziała jaka plec:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl