BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2017

7 lata 1 miesiąc temu #1057426 przez Natalia^^
Natalka jaka była ta mixtura na bol migrenowy ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057427 przez Kalinka85
Moniek Liliana to piękne imie :D

Ja dla chlopca narazie myslalam Jan, Lilka chcialaby Marcin, a mąż mówi ze jeszcze nie wie bo ma duzo czasu :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057430 przez Nat_alka
Natalia^^ mocna sypana kawa z dwóch czubatych łyżeczek i do tego 3 łyżeczki cukru i poł cytryny wycisnietej ;) ochyda.... ale pomaga!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057431 przez Nat_alka
Jeżeli chodzi o imiona to dla chłopców Mikołaj, Leon, a dla dziewczynek nie mamy pomysłów :) Paulina Leon też po moim ukochanym dziadku ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057433 przez karolinkanice16
Liliana też mi się podoba ale nie wiem czy nie za długie do nazwiska :P ostatnio przeglądałam sobie imiona polskie i nic mi w oko nie wpadło

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057438 przez Kalinka85
Też przegladalam w kalendarzu imiona i nic szczególnie nie wpadło w oko. My mamy nazwisko na 13 liter i Liliana pasuje, w sumie razem długie wychodzi ale oki :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057441 przez Judysen
Witam się niedzielnie :)

My już mamy cudownego Leona :) a imię dla drugiego chłopca będzie prawdopodobnie Bruno :) dla dziewczynki już pisałam Pola, Iga i Nina... Ale wielkich nadziei na dziewczynkę już nie mam :) szukamy imienia, które da się łatwo wypowiedzieć też po angielsku. Z Leonem nie ma problemu i z drugim dzieckiem chcielibyśmy podobnie. Widze jaki problem maja z moim imieniem i nazwiskiem. Zawsze jestem Judita Pereira :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu - 7 lata 1 miesiąc temu #1057446 przez karolinkanice16
Judysen dobrze ze nie słyszałaś jak moje imię i nazwisko wymawiają w sumie nawet nie wymawiaja próbują ale niestety zbyt trudno i to rozumiem. :D
U Nas jakby była Liliana to plus nazwisko to 17 liter eh na razie nie wiem :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu - 7 lata 1 miesiąc temu #1057447 przez Judysen
Tak w ogóle kobietki to jestem Judyta :) jak Wam uda się zapamiętać moje imię to możecie tak się zwracać do mnie w postach :) druga część nicku to część nazwiska przyszłego męża i w maju także moja :) w końcu po 8 latach i prawie dwójce dzieci zdecydowaliśmy się wziąć ślub cywilny :laugh:
Karola wierz mi, że moje nazwisko robi mega problem dla Irlandczyków :laugh: a planujecie tu dłużej zostać? Czy to plan terminowy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057450 przez karolinkanice16
Judyta mojego nazwiska też nie potrafią w ogóle wymowic ale co się dziwić :) przecież polski to trudny język :)
Planujemy zjechać w przyszłym roku ja tu już 7 lat a mąż zaraz będzie 12 i nie chce dłużej już tu być ale co wyjdzie to zobaczymy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057451 przez Judysen
O kurcze to już niedługo :) to po co mi taka znajoma co zaraz wyjeżdża do Polski :laugh: my za szybko nie wrócimy... Z jednej strony strasznie tęsknię za rodzina i Polska z drugiej nie wiem do czego miałabym tam wrócić! Na razie trzy lata tu jesteśmy... Jeszcze wiele przed nami :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057452 przez karolinkanice16
Mamy taki plan ale co wyjdzie to zobaczymy czy uda nam się wyremontować mieszkanie itp :) na razie o tym nie myślę hehe :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057453 przez Judysen
:) jasne. Jakbyśmy mieli własnościowe mieszkanie lub dom to prawdopodobnie byśmy po kilku latach wrócili. Pewnie kiedyś to nastąpi może nawet szybciej niż później... W końcu sama widzisz jak zaczyna się dziać w Irlandii. Coraz więcej ludzi wyjeżdża.Mam dzisiaj straszne wzdęcia... Brzuch mega twardy i obolaly. Idę położyć się spać moze pomoze:) właśnie Leos całuję mnie po brzuchu mówiąc 'dzidzia w brzuchu' :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057454 przez karolinkanice16
Judyta mój też co dzień do brzuszka się przytula i całuje :) a tak po za tym nie wiem czy wiesz jutro u Nas w lidlu ciuszki dla maluszków bardzo ładne ja na pewno na jakieś się skuszę :) dla mnie są ok i cena też super :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057458 przez PaulinaJ
Cześć dziewczyny :) z mojego syna ranny ptaszek...wstaje o 5. Masakra...żeby mu do września przeszło :huh: Bo wykończy mnie to wstawanie...do tego w nocy przeważnie po kilka razy latam do niego bo coś mu nie pasuje. Marysia była mniej skomplikowana :lol:

Szykujemy się zaraz do przedszkola :) Dziś na obiad bigos z białej kapustki :) wczoraj w Kauflandzie dorwałam młodą :D mniam...od dawna za mną chodzi. I zażeram się teraz twarożkiem :) mąż sam robi mniam...taki z podpuszczką :) słodziutki :)

Ja też lubię w Lidlu ubrania kupować :) cena spoko i jakoś super :) Dzieciaki mają sporo rzeczy. JA po wypłacie muszę sobie jakąś narzutę kupić bo wczoraj się okazało, że w wiosenna kurtka się w brzuchu i cyckach rozłazi :whistle: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl