BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Październik 2017

6 lata 10 miesiąc temu #1062678 przez Wisienkaa987
Moja Młoda czasem tak się ułoży ze jak się rusza to boli jakby gdzieś po jelitach uderzyła. Ja zawsze chciałam mieć dwójkę ale o trzecim gdzieś tam sobie myślałam. Ale teraz jak mam problemy z szyjka i musze lezec to się boje trzeciej ciąży i tego strachu każdego dnia o dziecko.

Ja nigdy nie robiłam brwi, mnie kusi żeby zrobić sobie rzęsy tez nigdy nie robiłam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062695 przez Patrizia
Oj tak rzesy tez bym sobie zrobila ale mam stracha bo moja kolezana robila i wyszło jej uczulenie nie dość ze ja swedzialo to jeszcze jej rxesy wypadly masakra




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062699 przez toffik1984
Jantez nie robilam..
Co do ruchow sa dni gdzie jest cisza jak podrocze to sie laskawie.poruszy a sa dni ze no o mamo... a najbardziej w pilke lubi pecherzem grac :P
Ja mam dodatkowe usg we czwartk ... beda serduszko badac bo na polowkowym mlody taki rozbrykany ze nie dala babka rady... spedzilam na lozku okolo 40min...
Zbadali cala reszte nawet czy ma gorna warge ok. Ale serca nie dal

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062704 przez anna90
Tak tylko przy rzęsach to podobno tak jak przy przedluzaniu włosów swoje wypadają dlatego ja bardziej interesuje się brwiami.
Mój mały też mnie dziś nastrszyl cały dzień nie czułam ruchów nawet jak cukierka zjadłam ale teraz już nadrabia chyba przespał cały dzień.

Moja kochana coreczka :*


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062719 przez Wisienkaa987
To nawet nie wiedziałam że rzęsy mogą wypaść. Musze więcej o tym poczytać.

Ja tez mam dni ze Młoda się mniej rusza, ale od ok 22:00 do 22:30 praktycznie codziennie bryka. Ciekawe czy ja się urodzi to tez o tej godzinie nie będzie spać ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062725 przez Patrizia
A u mnie to albo leniuszek rosnie albo znow przez to lozysko tak narazie kiepsko czuje musze sie w piatek wypytac gina a na wizyte to my cala rodzinka pojedziemy hehe bo moj maz i synek tez beda jechac zrobimy sztuczny tlum na poczekalni




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062731 przez anna90
Wisienka to nie moja opinia bo ja nigdy rzęs nie robiłam to tylko moje rozeznanie :).

Patrizia poczekaj spokojnie rozkręci się

Moja kochana coreczka :*


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062880 przez anna90
Halo dziewczyny jak się czujecie ?

Patrizia gdzie relacje z wizyty ?

Moja kochana coreczka :*


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062890 przez Wisienkaa987
Ja dużo odpoczywam i czuje się dobrze, 21 mam wizytę mam nadzieje, że się nie pogorszyło i jest bez zmian.

Zastanawiam się czy już robić krzywą cukrową mam 24 tydzień (z suwaczka wychodzi że 23 i 1 dzień), nie wiem czy to nie za wcześnie, czy poczekać jeszcze tydzień??

Trochę czytałam o robieniu rzęs i na razie mnie to odstraszyło, choć opinie były różne niektórzy robią i jest dobrze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062893 przez anna90
Wisienka a lekarz ci nie mów kiedy robić ? Albo w laboratorium ? Ja będę robić w 26 bo tak mi akurat wizyta przypada. Ja będę w czwartek robić paznokcie u dziewczyny która robi też rzęsy więc będę chciała wypytać co i jak

Moja kochana coreczka :*


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062910 przez toffik1984
Ale skwar masakra noe ma sie gdzie schowac... bhlam ostatnio na usg i mi powiedzieli ze lozysko sie podnosi :silly: ulga... ale dalej bedzie monitorowane
Co do krzywej cukrowej to ja ide 6.7 to bedzie dokladnie 25tc... az sie boje bo w pierwszej wlasnie wtedy dostalam...
Jakies nowe rewelacje ciazowe?
Ja mam zespol ciesni nadgarstka i iest to strasznie uciazliwe strasznie dretwieja a nawet bola mnie rece... :side:
Te ktore juz wyraznie czuja ruchy tez macie tak ze jednego dnia macie wrazenie ze dzidzia chce wyskoczyc a innego ze zapadla w.sen zimowy?
Ostatnio sie wystraszylam bo ladnie sie przez dzien ruszal w nocy fikal a na nastepny dzien ledwo sie.otarl...
Mi juz lraca powoli doskwiera zwlaszcza. W te upaly :unsure: ... ale jakos trzeba przetrwac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062911 przez Wisienkaa987
Lekarz nic mi nie mówił kiedy robić. Jestem od dzisiaj w szpitalu miałam krwawienie i podobno łożysko przodujace dwa tygodnie temu było ma tylnej ścianie. Musze się lekarza dopytac o co chodzi. Pierwszy raz jestem w szpitalu. Nie licząc mojego pierwszego porodu. Moja córka waży 700 gram podobno to bardzo dużo jak na ten wiek ciąży.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062912 przez Wisienkaa987
Co do ruchów tez tak mam ze są dni ze mało co czuje ruchy a są też dni ze Młoda strasznie bryka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062921 przez toffik1984
Oj to trzymaj sie... ja tez mam przodujace lozysko nisko ... a wiasomo skad to krwawienie?
Trzymam kciuki...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062937 przez Patrizia
Hej mamuski ☺
Melduje sie po wizycie z maluszkiem wszystko dobrze wazy 400g i wszystkie narzady sa ok nawet miedniczki nerkowe bo przy moim Jasiu mial powiekszone i musielismy to kontrolowac teraz nie ma tego problemu ☺☺ no i jak mozna sie bylo spodsiewac bedzie SYN




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl