BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Październik 2017

6 lata 9 miesiąc temu #1061978 przez anna90
Co tam dziewczyny ? Ja byłam na długim weekendzie w pl ale korki dziś że tragedia po prostu. Ciuszków trochę kupiłam używanych dla małego.

Moja kochana coreczka :*


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1062015 przez toffik1984
Pochwal sie... :)
Ja tez juz troche mam... znajomy ma synka i troche ciuszkow dostalam .kolejna porcje dostane od znajomej ktora niedawno urodzila... wiec jezeli chodzi o to to jest luzik...
Mam rowniez lozeczko wozek przewijak...
Tak naprawde brakuje mi maty na przewijak poscieli pieluszek tetrowych ... kocyk co prawda mam po zosi ale sa rozowe.. chce.zeby antos mial jeden niebieski ;)
Trzymajcie kciuki ja we czwartek mam usg polowkowe, beda badac calego...
Pamietam jak.z zosia bylam to mnie.nastraszyli ze ma jakas wade serca mloda noe.pomagala w usg.. chyba ze 2h spedzilam bo badali i.odsylali potem jak kolejna laska wyszla to znowu ja...
Wyslali mnie do kardiologa dzieciecego na usg myslalm ze oszaleje ale na szczescie.tylko kilka dni czekalam babka doslownie 5min i juz wiedzialam ze wszystko oki...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1062047 przez anna90
Troszkę tego za dużo jest tzn kobieta sprzedawała szt za złotówkę obojętne czy to body czy spodnie więc powybieralam trochę i wyszło prawie 60 szt.
Ja wózek też mam, łóżeczka nie będę kupować , znalazłam kolyske i narazie wystarczy.
Trzymam kciuki za połówkowe z jednej strony trochę stresujące to badanie jest a z drugiej tak długo można dziecko oglądać i tak wszystko dokładnie jest sprawdzone.

Moja kochana coreczka :*


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1062048 przez anna90
Ja mam w piątek wizytę u swojej lekarki

Moja kochana coreczka :*


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1062206 przez toffik1984
Czesc laski a tu dalej cisza... :side:
Bylam wczoraj na usg wszystko oki ( w kazdym badz razie to co sie udalo zbadac bo antoni to wiercipieta) mam kolejne usg za 2tyg bo serduszka babka nie mogla zbadac mowi ze w dobrym miejscu i wielkosc ale nie mogla sie przyjzec bo antek ucieka...
Martwi mnie to ze mam przodujace lozysko miala ktoras? Mowia ze to przez cc i ze moze sie podniesc kolejne usg wlasnie ze wzgledu na to mam za 2mc... ma m sie tym martwic?
Poywierdzili ze widza siusiaka... B)

A to fotki

Załącznik 20170601_175015.jpg nie został znaleziony

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1062219 przez Patrizia
Hej mamuski niestety nie ogarniam sie czasowo nie mam kjedy na forum wejsc jeszcze gdyby mi na telefonie dzialalo to ok ale tak raczej ciezko bedzie
Tofik lozysko przodujace to faktycznie troche problem nale nie ma sie czym martwic przeciez nie wazne jak sie rodzi czy sn czy cc ja mam lozysko na pfzedniej scianie dlatego dopiero wczoraj poczulam malucha ☺☺ z wyprawki nie mam jeszcze nic poza tym ze lozeczko i przewijak jest po synku nic wiecej pompolowkowym za 2 tyg mam nadzieje ze sie dowiem co tam mi w brzuszku rosnie to zaczne przygotowania




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1062222 przez toffik1984
Mam nadzieje ze sie podniesie... ja tez mam na przedniej scianie.. i ruchy co prawda czuje ale sa.bardzo.nieregularne.. sa dni ze moze 1 2 rrazy kopnie a sa dni ze.kopie jak najety :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1062232 przez anna90
Witam się i ja .
Tofik śliczne zdjęcia , super że chłopczyk potwierdzony. Ja łożysko teraz mam na tylnej ścianie i ruchy wyraźne i już o stałych porach mniej więcej . Z Ala miałam na przedniej ale nie było przodujace w każdym razie nie martw się na zapas będzie dobrze !
Patrizia odezwij się czasem jak będziesz mieć chwilę.

Moja kochana coreczka :*


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu - 6 lata 9 miesiąc temu #1062233 przez anna90
Ja też dziś po wizycie , usg dopochwowe , szyjka długa zamknięta więc ok. Ale powiedział mi lekarka że zazwyczaj drugie dziecko jest większe niż pierwsze ? O kurde to już się boję.
Przy następnej wizycie test glukozy

Moja kochana coreczka :*


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1062362 przez Wisienkaa987
Cześć:) dawno się nie odzywalam ale nie miałam czasu..ciągle praca dom. Teraz za to czasu będę mieć bardzo dużo, musze głównie leżeć przez skracają się szyjkę. Ja będę mieć druga córeczkę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1062364 przez anna90
Cześć Wisienka gratulacje córeczki mamy rodzinka ! Na naszym wątku narazie ucichło. Leż i odpoczywaj .

Moja kochana coreczka :*


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1062415 przez toffik1984
Wisienka gratki :)
No i mamy pierwsza dziewczynke :silly:
Lez lez i odpoczywaj...
No ucichlo troche...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1062416 przez toffik1984
Anna ja pierwsza mialam super robili mi na samym poczadku okolo 8tc...
A nastepna za miesiac w 25tc... troche sie boje... w.pierwszej mialam ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1062430 przez Wisienkaa987
Dziękuję:) moja córka cieszy się ze będzie mieć siostrę. Mówi do brzucha słucha co jej siostra "mowi" przytula się. Ciekawa jestem jak zareaguje jak juz urodze i wrócę do domu ze szpitala czy będzie zazdrosna. Ja będę robić test glukozy dopiero za ok dwa tygodnie. Na poczatku ciazy nie mialam testu glukozy ale poziom glukozy badali. Nie najlepiej zniosłam go w pierwszej ciąży, miałam wymioty, bałam się ze będę mieć powtórkę ale na szczęście nie trzeba było powtarzać. Idę dziś na kontrolę i mam nadzieje ze będzie dobrze ze moje leżenie pomaga. Nie pracuje wiec stres z pracy odpada;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1062447 przez anna90
Wisienka a ile Twoja córka ma ? Ja też się boję że moja będzie zazdrosna teraz jej mówię że mam dzidzi w brzuchu to tylko ona mówi że to dziewczynka jest ale tak do końca to mi się wydaje że ona tego nie rozumie.

Moja kochana coreczka :*


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl