BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Październik 2017

6 lata 11 miesiąc temu #1061641 przez anna90
Jestem po badaniu wszystko ok i na pewno będzie chłopak !

Moja kochana coreczka :*


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061646 przez toffik1984
Super gratulacje jeszcze raz... a imie juz macie.takie na 100%?
A co do zdjecia ja nie pokaze .. jestem przy kosci i sie krepuje...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061659 przez Patrizia
anna90 no to jeszcze raz gratulacje synka ☺
tofik ja teraz tez przy kosci i trudno jakos trzeba zyc hehehe

Moj brzuszek 17tydz mam nadzieje ze sie zaladuje zdjecie ☺




Ksawerek(*)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061662 przez toffik1984
Piekny brzusio...
Kochana gdzie ty widzisz zbedne kg? Super babka jestes

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061663 przez anna90
Eee właśnie Patrizia gdzie ty przy kości jesteś ? Ja jeszcze nie zrobiłam zdjęcia jutro męża poproszę.
A na imię się nie mogę zdecydować właśnie byłam za Bartkiem bardziej ale teraz rozwazamy Tomka

Moja kochana coreczka :*


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1061682 przez anna90
O ruszyło w końcu to dodam zdjęcie

Moja kochana coreczka :*


Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1061684 przez toffik1984
No juz myslalm ze nie wroci :blink:
Anna piekny maly i brzusio rowniez :)
Kurcze z tymi moimi recami to.masakra... rano zdretwiale..
A ostatnio mialam cholernie wysoki puls az 115 serce to.myslalam ze mi wyskoczy dzwonilam do poloznej a ona czy pije ja ze tak ... to mu mowi zebym do lekarza jechala.. pojechalam spadlo troche ale mam skierowanie na 1 czerwca na ekg dla pewnosci.. a potem sobie przypomnialam a wlascieie nie moglam przypomniec kiedy ostatni raz cos pilam... teraz sie pilnuje i wypijam okolo 3lwody dziennie.. i czune sie duuuuuzo lepiej...
A jak to u was jest z tym piciem?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1061687 przez Patrizia
Anna 90 pi3kny brzusio i jaka z Ciebie chudzinka ☺ zdjęcie boskie juz tak ladnie widac synusia
Tofik to ty sie pilnuj bo to nke zarty z cisnienjem w ciazy !!!!! U mnie ckezko z tym piciem na pewno nie wypijam 3l dziennie a juz wogole wody pije herbaty owocowe wode tez kawke jedna bo bardzo lubie moze wszystkiego razem jest os kolo 2l ale teraz cieplej jest wiec bede wiecej pila ☺☺☺
TOFIK dawaj brzucha nie ma sie czego wstydzic ja z jasiem startowalam z wagi 58 a teraz startuje z wagi 70,5 wiec jest roznica ale co tam moze po porodzie znikną gdzies te kilogramy hahaha




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1061699 przez anna90
Jakiś wyszedł mały brzuch bo czarne wyszczupla przecież ja mam teraz 58 kg a startowalam z 53 ale chciała bym się zamknąć w 65 do porodu .
Ja się staram wypić chociaż 2 l wody ale więcej chyba nie zmieszczę. Napojów slodzonych raczej unikam , kawe jedna dziennie też piję

Moja kochana coreczka :*


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1061707 przez Kama_Agrawa
Hej dziewczyny!
Czytam Was co jakiś czas, ale jakoś z pisaniem nie wychodziło.
Mam mnadzieję że nic mi nie utnie z posta, bo chciałabym nadrobić zaległości.
Po 1. Do 16 tyg było masakrycznie jeżeli chodzi o moje samopoczucie, senność, zmęczenie i te cholerne mdłości (z wymiotami). Przez 3 miesiące prawie nic nie jadłam a brzuch mi i tak wywaliło okropnie....wszyscy którzy się pytają o termin porodu są zaskoczeni że to 1 połowa ciąży i to nie bliźniaczej ;)
Po 2 Na wizytach u lekarza mam robione USG i mierzone tętno dziecka (powyżej 150 jak na razie). Z USG 2d nic nie było dotej pory widać jeżeli chodzi o płeć. Osobiście uważam że chyba tak wole. Mam już dwójkę dzieci i płęć była dla nas niespodzianką do dnia porodu.
3. Bardzo bym chciała aby ta tendencja płci męskiej się tutaj utrzymała, a przynajmniej abym nie była tym wyjątkiem noszącym pod sercem dziewczynkę ;) Wszyscy domownicy marzą o chłopcu..no może oprócz mojego męża..jemu szczerze jest wszystko jedno oby zdrowe. Oczywiście każda z nas tutaj też się pod tym podpiszę, ale część wie i rozumie że można mieć jakieś preferencje co do płci swojego dziecka. Ja do tego się przyznaje ;) Przy poprzedniej ciąży to mi było wszystko jedno tzn nie potrafiłam zdecydować co bardziej bym chciała i co byłoby dla mojego starszego dziecka lepsze. Mam i siostrę i brata, nie wyobrażam sobie wybrać któreś z nich ze względu na płęć. Takiego dylematu nie miał mój mąż, oczywiście zawsze podkreślał oby tylko było zdrowe, ale wczasie rozmów jednak wychodziło że woli córkę.
4. Jeżeli chodzi o moje samopoczucie w ostatnich dniach to się waha, raz jest na prawdę dobrze, mogę jeść, nie mam mdłości czy zgagi (właśnie w sobotę miałam mega zgagę- pierwszą w tej ciązy tzn wcześniej pojawiały się chwilowo takie mini ale ta była prawdziwa) a raz wszystko wraca do stanu 1 trymestru eech
5. Czuje się jak słonica chociaż nie przytyłam nawet 5kg, ale zaczełam ciąże z większą wagą niż przy poprzednich i teraz rozumiem czemu moje samopoczucie jest porównywalne z tym z dwóch ostatich miesięcy przed porodami...mniejwięcej tyle wtedy ważylam co teraz ;(
6. To chyba na tyle...postaram się coś napisać częściej. Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1061709 przez toffik1984
Oki jak bede miala wolne z m to poprosze o zdjecie...
Co do kawy ja wogule nie pije...
Witamy Kama pisz czesciej.. o juz 2 masz a w jakim wieku ? Chlopcy dziewczynki? Ktory tydzien?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1061711 przez Patrizia
Cześć kama ☺ to ty juz doswiadczona mama jestes, mi jest to obojetne kogo bede miec maz mowi ze chlopak a ja przeczucia nie mam a Tobie gratuluje ze wczesniejsze do narodzin byly niewiadome jednak ja z tych niecierpliwych i chociaz mi obojetne to chcialabym wiedziec wczesniej ☺
anna tobie na polowkowym co badal lekarz robil takie dokladne badanie czy musialas ekstra placic?? Moj wczesniejszy gin kazal mi 300€ zaplacic za takie badanie teraz mqm kogo innego ale nawet nie zapytalam jak moje polowkowe bedzie wygladac oczywiscie te darmowe pytam tak z ciekawosci




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1061714 przez anna90
Witaj Kama odzywaj się częściej , zawsze można się odczuciami podzielić , coś doradzić.

Patrizia wszystko dosłownie badał , mierzył kości odstęp kiedy oczami no to takie dłuższe badanie było. A nie wiem płaciłam nic bo moja prowadząca wypisała mi skierowanie

Moja kochana coreczka :*


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1061932 przez toffik1984
Ale znowu cisza...
Wszystkim obecnym i tym orzyszlym mamusiom wszystkiego naj w naszym dniu :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1061938 przez anna90
Tak nikt nic nie pisze . Dzięki Tofik dla Ciebie również najlepsze życzenia

Moja kochana coreczka :*


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl