BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Październik 2017

6 lata 9 miesiąc temu #1064056 przez Wisienkaa987
U nas stabilnie czyli dobrze :) Malutka coraz więcej je :) jakoś staram się pogodzić dwójkę dzieci. Na szczęście pomagają mi moi rodzice bez nich byłoby ciężko.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064059 przez toffik1984
No tak jest rozwiazanie... powiedzieli ze jak mi wody zaczna odchodzic to mam jechac do szpitala i powiedziec ze mam i dadza wtedy antybiotyk, teraz nie ma sensu bo nawet ja wylecze to za tydzien moze wrocic... a tak przy porodzie antybiotyk i dzidzia bedzie oki...
Zaczynam.sie bac.. nie chcialam ale chyba zdecyduje sie na CC znowu...
Dzis mam swoja 100dniowke... tak malo brzmi...
Wisienka dobre wiesci... a tak jak sie juz unormuje kiedy do domku bedziecie wychodzic? I jezeli nie prosze o zbyt wiele pokaz zdjecie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064068 przez Kama_Agrawa
Przeczucie? Hmm raczej to jest wielka chęć posiadania dziecka konkretnej płci, od czasu do czasu przeplatana ze strachem albo podejściem "przecież to nie możliwe aby nam się udało" więc nie raczej przeczucia nie mam ;) Na początku bardziej czułam to drugie podejście, ale teraz się nakręcam że będzie po naszej myśli...co nie jest dobre, bo mogę przy porodzie się rozczarować ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064071 przez Ari
Ja zawsze chcialam.miec pierwszego synka. Ale jak zrobilam test ciazowy to pierwsze co pomyslalam to:"Witaj coreczko". Przeczucie nie zawiodlo mnie. Teraz od samego poczatku mowilam ze bedzie chlopiec, bo sie tak inaczej czuje. Moj maz byl przekonany ze bedziemy miec druga coreczke. Lekarz potwierdzil moje przypuszczenia. Wiadomo ze przy porodzie moze sie to jeszcze zmienic :-)
Znajomi nie chcieli znac plci, lecz cala ciaze nastawiali sie na chlopca. Urodzila sie coreczka. Byli rozczarowani, zwlaszcza tatus...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064074 przez Kama_Agrawa
Ja również chciałam mieć pierwszego syna aby potem bronił młodszej siostry ;) ale to było zanim poznałam męża. Jak byłam w ciąży to miałam nadzieję że jednak będzie córka, bo u męża w rodzinie same chłopy są ;) wtedy się udało, przy 2 ciąży to mąż miał preferencje co do płci, mi było wszystko jedno..czy miałam wtedy przeczucie hmm nie pamiętam bo na prawdę było mi wszystko jedno ;p tzn nie potrafiłam określić co bardziej bym chciała...teraz już wiem ;p za to mężowi jest to obojętne. Chociaż trzyma się wersji (mojej) jedynej słusznej aby nie słuchał że zawalił sprawę ;p Odwleka to do porodu ;p

Pewnie będę rozczarowana jak urodzę i się okaże że mąż spartaczył sprawę ;) ale podejmując decyzję o 3 dziecku wiedzieliśmy że płeć jest losowa ale i tak się ma większe szanse na traf niż w totka ;) a tak poważnie chociaż będziemy mieć problem z imieniem, myślę że z domu przed 18 nie wyrzucę z powodu płci dziecka ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064090 przez Ari
Mnie to denerwowalo jak wszyscy liczyli na to aby teraz byl chlopiec bo ""Fajnie jak byscie mieli parke"".
Dla mnie plec nie jest istotna, aby tylko dzieciatko bylo zdrowe i ciaza przebiegala prawidlowo. Ciesze sie ze coreczka bedzie miec rodzenstwo :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064123 przez anna90
To mi się marzyła parka i też tak się zastanawiałam czy to możliwe żebym miała takie szczęście ale jednak marzenia się spełniają nawet nie myślę że może być inaczej bo płeć od dwóch lekarzy więc raczej marne szanse na pomyłkę. Choć jakbym miała drugA córkę to też bym nie rozpaczala najważniejsze zdrowie potem preferencje płci.

Moja kochana coreczka :*


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064155 przez Kama_Agrawa
Dziewczyny chciałam się na jakiś czas pożegnać...nie będzie mnie przez conajmniej 3tyg...no chyba że....ale raczej nie planuję surfowania w necie ;)
Trzymajcie się!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064256 przez Wisienkaa987
Ja w drugiej ciąży myślałam że będę mieć synka bo ciąża była całkiem inna niż pierwsza ;)

Daje foto mojego Smoka :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064260 przez toffik1984
Wisienka jaka kruszynka malunia...
Sliczna.... a jak tam ogulnie?
I jak sobie. Radzisz ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064261 przez Wisienkaa987
Trzyma się jest stabilnie :) teraz waży 870 gram

daje rade musze ;) codziennie do niej jeżdżę i woze jej mleko jak jestem na miejscu to tez ściągam żeby miała moje mleko

jak wyszłam ze szpitala i widziałam kobietę w ciąży to mi się płakać chciało. .i myślalam wtedy ja też powinnam być w ciąży. Ale teraz jest lepiej trzeba zaakceptować jak jest o robić swoje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064262 przez anna90
O jakie maleństwo cudne ! Wisienka wierzę że Ci ciężko podziwiam cię bardzo

Moja kochana coreczka :*


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu - 6 lata 9 miesiąc temu #1064358 przez toffik1984
Wlasnie USG mialam ... moj Antoni to kawal chopa ma juz ponad kilo :silly: i strasznie sie wierci...
Teraz to dosc czesto bede na badaniiach z powodu mojej cukrzycy ... i cos czuje ze bez insuliny sie nie obejdzie bo dosc wysoki ten cukier...
Macie juz siare... ja juz okolo tygodnia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064367 przez anna90
Tofik to spory twój synek już wow . Ja siary nie zauważyłam jeszcze. Ja swoje wyniki poznam za tydzień jak wizytę będę miała.
Ja do terminu z usg mam 73 dni do om 75

Moja kochana coreczka :*


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064369 przez toffik1984
No spory ... ale to chyba przez cukrzyce...
Tu.sie termin nie zmienia tzn.... nie odliczaja w ten sposob to co wyszlo w 12tc. To jest jedyna data...
Mi zostalo jeszcze 92 dni... blizej niz dalej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl