BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LISTOPAD 2017

7 lata 4 dni temu #1060050 przez maja001
Tatinka dokladnie pakowania nie bylo konca tez mialam wrazenie ze tira by braklo
Heathera no ja na wynajmie ale tez sciany moj malowal pozniej wieksze meble przewozil bo pokoje nie umeblowane w ogole.W sporo rzeczy mimo wszystko tez musimy sie zaopatrzyc min w zyrandole w kanape jeszcze jedna w mala komode jak maluszek sie urodzi na jego rzeczy a dzis zakupilismy w koncu odkurzacz.No i jeszcze kilka mniejszych rzeczy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 dni temu #1060086 przez maja001
Hej dziewczyny gdzie jestescie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 dni temu #1060091 przez tatinka23
No właśnie jakąś cisza nastała tu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 dni temu - 7 lata 3 dni temu #1060096 przez Heathera
Hej ja dzisiaj pół dnia sprzatalam a drugie pół bawiłam się z dziećmi to czasu nie było
Dziewczyny wystaje wam już trochę brzuch ? U mnie już tak, w poprzednich ciażach wychodził dopiero ok 5 miesiąca no ale teraz się nie dziwię jak trzecia ciąża i jeszcze rok od poprzedniej. Pochwalcie się zdjęciami. My wyglądamy tak

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 dni temu #1060106 przez tatinka23
Heathera, już ładny masz brzunio :-)
U mnie to pierwsza ciąża i brzunio pewnie będzie widoczny później, tzn około 4-5 miesiąca.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 dni temu #1060137 przez maja001
hej ja dzis zrobilam sobie dzien wyjazdow.Najpierw pojechalismy do chrzestnej Laurki na obiad a po drodze powrotnej zajrzelismy jeszcze do innych znajomych i tak niedziela zleciala
Heathera mi tez widac juz maly brzuszek.W pierwszej ciazy brzuch bylo widac tez gdzies w 5mies czyli pozno w drugiej moze trochr wczesniej niz w pierwszej a w tej juz od jakiegos czasu mam brzuszek czyli bardzo szybko

Dziewczyny pozostale co u Was?Opuscilyscie nas juz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 dni temu #1060140 przez tatinka23
Tak jak u was dziewczyny to już trzecia ciąża więc szybciej będzie widać a u mnie i u Pati pierwsza więc będzie widoczna trochę później. U mnie mąż się dopytuje kiedy będzie widać brzunio, śmieje się że jeszcze zdąży się poprzytulac do niego :-) a ja powoli zacznę się przyzwyczaić, trochę boję się jak to będzie ale staram się nie myśleć źle.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 dni temu #1060141 przez Gosia1001
Mnie dawno nie bylo ;)
Niestety fatalnie sie czuje - mdlosci, zaparcia, bol glowy, bol zołądka, wrazliwosc na zapachy, dotyk, sennosc. To samo bylo w poprzedniej ciąży, wiec czekam tylko na koniec I trymestru.
Mi tez juz brzuszek widac. Nastepna wizyta 8.05. Wczesniej mam zrobic badania.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 dni temu #1060160 przez Lady M
Cześć Mamuśki :)
Też mam termin na listopad, z tym, że u mnie to pierwsza ciąża. Widzę, że większość jest już bardziej doświadczona.
Ja żadnych przykrych objawów nie miałam - mam nadzieję, że już się nie pojawią :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 dni temu #1060165 przez maja001
LadyM rozgosc sie.Mam nadzieje ze bedzie ci z nami dobrze :)No masz racje ze niektore z nas juz doswiadczone mamusie ale fajnie jak na forum sa namusie i te bardziej i mniej doswiadczone wowczas forum jest ciekawsze.Napisz z kad jestes i co porabiasz?
Gosia oj wspolczuje dolegliwosci.Oby szybko przeszly

A u mnie znow szpital.Ja obudzilam sie z katarem i lekim bolem gardla synek na lekach i z kaszlem a maz z corka wlasnie u pediatry bo sie rozlozyla.Czyli powtorka z przed swiat. :(.Chyba biore sie za robienie syropu z czosnku bo przy tych pogodach to czuje ze z chorob nie wyjdziemy do lata.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 dni temu #1060168 przez Lady M
maja jestem z Łodzi, co porabiam? Oj dużo by mówić :) Generalnie pracuje, pracę mam biurową więc jeśli tylko będę się dobrze czuła będę chciała do pracy przychodzić - przynajmniej jeszcze przez jakiś czas. Zanudzę się w domu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 dni temu - 7 lata 2 dni temu #1060175 przez Heathera
Lady M witaj :)

Maja oj współczuję i zdrówka życzę dla całej rodzinki :)

Gosia współczuję oby szybko minęło. U mnie na szczęście nie jest tak źle, wymioty mam sporadycznie jak jakiś zapach mi przeszkodzi albo długo czegoś nie zjem więc staram się co raz coś podjadać

Tatinka brzuch brzuchem ale najlepsze co będzie to jak poczujemy kopniaczki :) super uczucie chociaż czasami bolące :p

U mnie ok. Nie mogę się doczekać tego usg w środę więc te 2 dni pewnie będą mi się dłuzyć



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 dzień temu #1060191 przez maja001
Lady M to niedaleko mnie bo ja z Piotrkowa Tryb ale do Łodzi czesto jezdze np 9 05 na baania genetyczne bede sie wybierac na Radwańska
Heathera no moze w koncu zobaczysz swojego maluszka :)

No i córka ma zapalenie oskrzeli i antybiotyk niestety :( Byłam włąsnie zapytac czy syna przeniosa mi do przedszkola blizej i klapa, przez te reforme, jest problem z miejscami w przedszkolu i bede zmuszona wozic synka na drugi koniec miasta.
A i nie wiem czy wam pisałam ale mi gin wyznaczył termin porodu na 19 listopada.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 dzień temu #1060197 przez Lady M
maja jedziesz na usg genetyczne ? Czy może testy pappa ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 dzień temu #1060205 przez tatinka23
Witaj Lady M:-) miło że dolaczylas do nas.
Maja współczuję choroby.. Człowiek jeszcze gorzej osłabiony jest i nie ma chęci na nic. Ale życze szybkiego powrotu do zdrowia :-)
Podziękowania: maja001

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl