BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LISTOPAD 2017

7 lata 1 tydzień temu - 7 lata 1 tydzień temu #1060553 przez maja001
Dzieki dziewczyny przede wszystkim za zrozumienie mojej sytuacji.Wuem ze to forum dotyczy naszych dzieciaczkow i na nich tu powinnsmy sie glownie skupic ale fakt ze kto kolwiek choc probuje mnie zrozumiec znaczy dla mnie bardzo wiele.Postaram sie jednak skupiac tu na naszych brzuszkach bo to teraz najwazniejsze.
Heatherah kurcze to faktycznir dom masz na glowie i dzieci.Jedyne pocieszenie to takie jak dobrze mysle ze w listopadzie maz bedzie mial dla was duzo wiecej czasu bo z tego co sie orientuje to nie ma juz tyle pracy w polu.
PatiZonka wazne by zdrowe jak piszesz a plec nie ma znaczenia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1060565 przez Heathera
Maja ja myślę że właśnie takie inne tematy są tu bardzo potrzebne bo przez takie coś bardziej się poznajemy.
No właśnie niby nie byłam zadowolona na początku że urodze na jesień a nie na wiosnę jak wcześniej ale teraz z perspektywy czasu właśnie se cieszę bo urodze i mąż nie będzie tak długo pracował no może jeszcze pierwszy miesiąc a potem już będzie w domu od 15 a w grudniu albo w styczniu miesiąc urlopu więc pomoże przy maluszku :)

Patizonka niedługo się okaże jeśli na usg dzidzia pbędzie chciała pokazać kim jest :)



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1060571 przez maja001
Heathera a moze wiesz jak to jest z tym zwolnieniem dla meza z pracy po porodzie kobiety? Moj zawsze pracował za granica jak rodzil sie dzieci wiec nie przechodziłam tego etapu, a teraz jednak bym chiała zeby zaraz po porodzie moj J był w domu i mi pomógł nim dojde do siebie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1060589 przez Heathera
Maja ja tylko wiem że po urodzeniu dziecka przysługuje 2 tygodnie tacierzyńskiego. Po prostu się wniosek składa u swojej księgowej w firmie i tyle. Mój zawsze łączył urlop z wypoczynkowy z tym tacierzyńskim i wtedy ma dużo wolnego.

U nas dzisiaj brzydka pogoda. Ale mężu ma dzień wolny :) Po śniadanku jedziemy do teściów i zostawimy dzieci i jedziemy na działkę poogarniać. Potem obiad u teściów i wrócimy do domu. Jakiś deser na wieczór zrobię i pewnie ogladnie my jakąś bajkę z dziećmi :)
Judo już pewnie forum pracy pójdzie:/

Miłej soboty :)



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1060597 przez maja001
Witajcie.My dzis z mezem muelismy spiecie czyli tak zwane oczyszczenie atmosfery :)
Planow na dzis zadnych nie mamy choc u nas wlasnie pogoda sie poprawila swieci w koncu sloneczko i jedt troche cieplej tak ok 12C.Jednak dzieci chore wiec siedzimy dalej w domu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1060622 przez tatinka23
A ja padnięta jestem już drugi dzień. Dziś było 30 lecie ślubu moich rodziców i. Tyle przygotowań że padam ze zmęczenia. Jeszcze jutro poprawiny sobie wymyślili :-P. Chyba czują się jak 30 lat temu :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 dni temu #1060625 przez maja001
Witajcie niedzielnie.
Tatinka super ze rodzice sie tak kochaja mimo tylu lat bycia ze soba.:)
Ja dzis mam dzien leniucha ,maz w domu wiec niech cos porobi a ja odpoczywam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 dni temu #1060644 przez tatinka23
U mnie leniwy poniedziałek się zaczyna. Pogoda wcale nie dopisuje, pochmurno i zimno.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 dni temu #1060648 przez maja001
Hej
Tatinka dziwna ta pogoda u mnie znow w miare cieplo i nawet slonce wychodzi za chmur.Ja tez nie mam planow na dzis choc leniwie chyba nue bedzie bo maz w pracy do wieczora a ja z dziecmi w domu wiec musze sie nimi zajac.Jedynie od meza odpoczne bo wekend byl u nas dosc nerwowy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 dni temu #1060657 przez Heathera
U nas wczoraj był fajny dzień. Byliśmy w takiej knajpie na grillu i były atrakcje dla dzieci. Udało się i mąż miał wolną niedzielę ale dzisiaj już od rana w pracy. A po nas ma przyjechać teściu więc posiedzimy u nich. U nas słońce od rana ładnie świeci i ok 10 stopni więc w miarę



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 dni temu #1060693 przez tatinka23
Hej dziewczyny

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 dni temu #1060696 przez Heathera
hej hej jak tam ?



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 dni temu #1060700 przez tatinka23
Widzę że coś mi wiadomość ucielo :-P
Jak tam weekend majowy mija wam? U mnie trochę sloneczko wyszło dziś nawet 15 stopni było, istne szaleństwo :-P
Odliczam godziny do czwartku, już niedługo i zobaczę swoje maleństwo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 dni temu #1060725 przez maja001
No hej!!!
U mnie zimno i pochmurno. Wczoraj znów byłam z mała u pediatry okazało sie ze antybiotyk nie pomógł i dostała kolejny na 7 dni :( Sieczimy wiec w domu bo ani pogoda nie dopisuje ani zdrowie puki co Syna tez nie puszcze do przedszkola bo nie mam co z mała zrobic a w taka pogode nie chce ja wystawiac na dwór a bym musiła zebu małego dowiesc do przedszkola.Ja juz sie czuje lepiej tylko jeszcze katar mi spływa po tylniej czesci gardła i podraznia je, ale juz nos nie jest zapchany,
Tatinka no ja tez czekam na jutrzejsza wizytę. Na która masz? ja dopiero na 18. Tak sobie ustaliłam bo msze poczekac jak maż przyjdzie z pracy i zostanie z dziecmi.Troche sie denerwuje, a za razem ekscytuje ze zobacze jutro maluszka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 dni temu #1060739 przez tatinka23
Ja mam na 11. Też się trochę boję, ale zarazem cieszę. Zobaczymy jak jutro będzie :-) mąż nie może przeżyć że jutro musi iść do pracy a tak bardzo chciałbym zobaczyć maluszka i usłyszeć bicie serca.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl