BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LISTOPAD 2017

7 lata 1 tydzień temu #1059387 przez maja001
Tatinka ciesze sie razem z Toba.To jutro czas na moja wizyte i moje stresowanie.Kurcze przez te infwkcje najpierw intymne teraz wirusowa wkrecam sobue ze z maluszkiem cos nie tak moze byc.
A ja nadal chora z bolwm gardla katarem a dzis dodatkowo bolem zoladka.Mdli mnie i wogole nie moge patrzec na jedzenie .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1059388 przez tatinka23
Tak usg mam 4 maja. Dziś tylko cytologie miałam zrobiona bez usg więc nie do końca jestem zadowolona bo nie mam pewności że wszystko ok jest z kruszynka :-(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1059398 przez ferritka
Witajcie dziewczynki B)
Jestem Ferr i 30.listopada przywitam moje twixy B) :blink:

Przyjmiecie mnie tu? ;)

Kuba Maly Kregielek <3

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1059403 przez Heathera
Mają na pewno wszystko jest ok. Nie stresuje się, jutro wizyta :)

Tatinka wiem że nic tak kobiety nie uspokaja jak usge trzeba wziąć na luz. Ja mam zawsze 3/4 usg na całą ciążę i musiałam wziąć na luz inaczej człowiek by z nerwów nie wytrzymał

Ferritka witaj:) woo bliźniaki gratulacje :) Napisz coś o sobie



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1059404 przez ferritka
No wiec tak.
32lata. Dwulatek z adhd i szatanstwem na stanie B)
Wizyta w srode tydzien po swietach wiec potwierdzi sie ile ich tam siedzi. Poki co sa dwa byki i niech tak zostanie :-)
Ciesze sie bo zawsze chcialam twixy ale no majac dwulatka wiem co mnie czeka razy dwa wiec no przerazona jestem tez hahaahha
Z objawow mam mega mdlosci i jestem ciaglee zmeczona ale nie,mam czasu sie tym przejmowac ;)
Byle do listopada B)

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu - 7 lata 1 tydzień temu #1059406 przez PatiZonka1987
witajcie Kobietki B) Ja dziś rano wyskoczyłam do pracy w cienkiej bluzie i skórzanej kurtałce a tu taaaaaki ziąb .... siedzę już w ciepłym domku i nie mogę się zagrzac tak mnie wiatr "wywiał" :angry:

Tatinka super że wszystko ok , a więc skoro doktorek mówi, że ok to tego się trzymaj.. A do usg czas Ci zleci szybko, zobaczysz :)
Ja to muszę jeszcze 2 tygodnie czekać na wizytę .... hmmmm .... codziennie się głaskam po brzuniu i zastanawiam , jak się miewa moja kropusia / kropek.
Maja nie wkręcaj sobie żadnych tam głupotek - ma być dobrze i koniec :) wydaje mi się, że to przeziębienie bardziej zmęczyło Cię psychicznie niż fizycznie - nie martw się, a bóle żołądka to i ja mam dość często.

Ferritka witaj ! :) WOW bliźniaki/czki na forum a to dopiero niespodzianka :) podwójne szczęście :) z dwulatkiem na stanie to będzie jazda ale jak to mówią "aby tylko było dobrze, to reszta ułoży się sama" :)

Wiecie co , mężu mnie "terroryzował" żebym przestała pić kawę - a pijam rozpuszczalną - uwielbiam wręcz, a wczoraj kupił mi inkę - niewiem , może spróbuję się przestawić ale jak narazie jest FUJ ! :dry:

Aha ... spojrzałam na pasek na dole ... a tam 2 tygodnie do przodu .... bo u mnie 8 tydzień a tu już 10 wyskakuje .... hmmmm

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1059411 przez tatinka23
To wrzucam na luz :-) jeśli to pomoże to tak zrobię. Jej jak jest strasznie zimno na dworze jeszcze ten wiatr co mało głowy nie urwie. Aż się nie chce wyjść z domu.
Ferritka witamy na forum. :-) z bliźniakami trzeba mieć dużo siły, ale zawsze jakaś pomoc się ma :-)

Mają teraz czekamy na twoją relacje z wizyty i trzymam kciuki żeby było wszystko dobrze :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu - 7 lata 1 tydzień temu #1059412 przez maja001
Dzieku dziewczyny,chyba faktycznie to przeziebienie mnie wykonczylo psychicznie ;)Ja jutro na pewno bede miec usg,ten gin w cenie wizyty na kazdej wizycie robi usg.No i mam jeszcze jeden dylemat moge jutro dostac skierowanie na test potrojny ktory potwierdza badz wyklucza wady genetyczne u maluszka.Oczywiscie badanie refundowane przez Nfz i sie zastanawiam czy go robic czy lepiej odpuscic?
Ferritka Witaj,pewnie ze Was przyjmiemy :)Gdzie mieszkasz?
PatiZonka a u mnie z ta kawa znow tak ze w pierwszrj ciazy jako przewrazliwiona mamusia pierwszego dziecka mimo ochoty jej picja nie pilam za to katowalam sie syropem z burakow jablka pietruszki i selera ochyde do tego syropu czuje do dzis.W drugiej ciazy kawe pulam cala ciaze i karmiac piersia choc bardzo slaba z mlekiem a w tej ciazy moj organizm sam odrzucil kawe na jej widok mi niedobrze.Kazda ciaza kazda inna doslownie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1059429 przez tatinka23
Ja rozpuszczalna pije takiej prawdziwej to chyba bym się nie napila już wcześniej mi organizm odrzucił przed ciąża.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1059433 przez Gosia1001
Ferritka witaj! :) wow bliźniaki, bedzie wyzwanie ;)

Tatinka ciesze sie, ze wszystko ok. Czas do usg szybko zleci i zobaczysz fasolka :)

Co do tych badan to ja bym zdecydowanie zrobila. Zawsze lepiej wiedziec.

Kawy wogole nie pijam, bo ja tylko parzoną. Inke lubie, wiec czasem z mlekiem pije.
Podziękowania: maja001

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1059442 przez maja001
Oczy mi sie zamykaja a przez katar spac nie moge.Co przyloze glowe do poduszki to mam tak zapchany nos ze musze wstac i go oczyscic.Wlaczylam juz nawet nawilzacz powietrza moze chociaz troche pomoze.Na szczescie gardlo juz prawie nie boli i oby juz tak zostalo.No ale doszly mi wzdecia i bol zoladka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1059464 przez Heathera
Maja daj znać po wizycie :)
U nas zimno i pada. Jedyny plus że mąż w pracy tylko do 15. Dzisiaj albo jutro jedziemy do moich rodziców powiedzieć o ciąży bo wychodzi na to że cała rodzina męża wie, teściowa nawet koleżankom się pochwaliła a z mojej strony nikt nie wie :p



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1059471 przez maja001
Hej juz po wizycie.Na razie wszystko ok z usg wynika ze to 8tydz 5dzien a maluch ma 2,12cm.Widzialam bijace serdudzko i jak sie ruszal lekarz stwierdzil ze widzi raczki i nozki.Dostalam skierowanie na badania ptenatalne ktore bede mimiala 9 05 a kolejna wizyta 4 05.Oczywiscie stwierdzil tez ze nie dobrze ze przechodze przeziebienie ale mam byc dobrej mysli ze wszystko bedzie ok.Morfologia w dolnej granicy normy wiec mam brac witaminy.No i nafsl mecze sie z katarem

Heathera no pewnie twoja rodzina nie gorsza niech tez wie o dzidziusiu.:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1059473 przez tatinka23
Maja, cieszę się że wszystko dobrze jest z maluszkiem.
Ja mam 4.05 usg genetyczne a wizytę 9.05 no i oczywiście do wizyty mnóstwo badań do zrobienia. Ja też Jeszcze nikogo nie poinformowałam o ciąży ale czekamy do świąt. Rano strasznie mnie zmulilo. Wogole jakoś dziś dziwnie się Czuję, mam wrażenie że cały czas głodna jestem. Dość że pogoda brzydka, pada i wieje okropnie zimny wiatr. Całe Szczęście że nie muszę nigdzie wychodzić dziś.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1059484 przez maja001
Tatinka a ile kosztuje cie to badanie genetyczne?Pytam bo ja to badanie ma. za darmo a jestem ciekaea jestem jaki jest faktycznie jego koszt?
A i jeszcze nie napisalam ze od jutro mam zwolnienie wystawione do UP i wcale do Urzedu isc nie musze bo zwolnienie jest wyslane elektronicznie tylko musze zadzwonic i poinformowac o tym fakcje.Tak problem z UP mi sie rozwiazal chyba tak mysle

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl