BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LISTOPAD 2017

7 lata 1 miesiąc temu #1057919 przez maja001
ja mdlosci na razie nie mam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057928 przez Heathera
Ja mdłości też nie mam. Jedyne co z objawów to często chodzę siku. W ogóle czuje się tak nie ciążowo że szok...oby już tą środa przyszła i żeby mi gin od razu usg zrobił...



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057930 przez tatinka23
Pewnie niedługo nas dopadna. Ja jak narazie też ok się czuję. Ja czekam na wtorek, mam nadzieję że wszystko dobrze będzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057939 przez maja001
A ja na mdłości nie czekam, w poprzednich ciążach mnie ominęły i mam nadzieje ze w tej tez mnie ominą.
Ja dzis nie spie od 6.Maż poszedł do pracy a moje dzieci jak na złosc wstały o 6. Jak w tygodniu budze syna do przedszkola to nie moge go dobudzić jak w weekend zawsze wstaje wczesnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057954 przez Heathera
O boziu ja z synkiem nie miałam mdłości...Tylko miałam wymioty codziennie i to często ne raz tylko kilka razy na dzień i tak przez 3 miesiące. Najgorzej było rano ale wieczorem też nie było dobrze...
Z córką za to może raz zwymiotowałam rano i kilka razy mnie zemdliło

Ciekawe jak będzie teraz bo na razie nic mnie nie mdli...dzisiaj z to głowa mi boli aż apap wzięłam ale dalej trochę ćmi :/



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057955 przez tatinka23
Pogoda dziś taka.. A mnie chyba jakieś przeziębienie łapie :/ Masakra jakaś... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057962 przez maja001
Mnie tez cos pobiera zimno mi i troche cos w gardle czuje, ale od 2 miesiecy wszystkich w domu syropem z czosnku faszeruje i jakos u nas na katarze sie kończy a wczesniej to jakas masakra była, syn pierwszy rok do przedszkola poszedł i co chwila mi przynosił jakies choróbska, zarazał mała i mnie. Jesienia z 4 razy byłam chora.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057963 przez tatinka23
Syrop z czosnku? Jak go robisz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057969 przez Heathera
O też się dowiem jak takie cudo przygotowywać może i u nas pomoże



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057974 przez maja001
Dziewczyny mi pomagal jako nastolatce i teraz do niego wrocilam bo dosc mam faszerowania dzieci syropami i antybiotykami.Ja podaje dzieciom po uprzedniej konsultacji z pediatra oraz pije mimo ciazy.
Sklad:1duza glowka czosnku
3lyzki miodu naturalnego
1duza cytryna
3/4szklanki chlodnej przegotowanej wody.

Czosnek obrac pokroic w rrobniutka kostke najlepiej gdyby jeszcze go przecisnac przez cos.ja przeciskarki nie mam wiec ugniatam dodatkowo palka.Dodaje sok z cytryny miod i wode.Wszystko mieszam.Odstawiam do lodowki na 2dni.Po tym czasie syrop przeciskam przez gaze odpadki wyrzucam a syrop jest gotowy do sporzycia.Trzymam go w zamknietym sloiku w lodowce.Profilaktycznie pije 1lyzke stolowa dziennie.Przy przeziebieniu 2lyzki.Corce 2latka podajec1lyzeczkevod cherbaty.
Syrop powinno pic sie min 1mies zeby zaczal dzialac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057977 przez Heathera
Ciekawy i w sumie same dobre i naturalne produkty. Ciekawe czy dla mojej rocznej można podawać?



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057986 przez maja001
heathera ja raczej roczniakowi bym sie nie odwazyla podawac.Wiadomo ze czosnek obciaza watrobe a miod moze uczulac.Niby mozna podawac od 3lat ale ja mojej podalam jak tylko skonczyla 2lata ale ona nie ma objawow alergi i ogolnie dobrze sie chowa.Za to synowi w tym wieku bala bym sie podac bo on alergik i na dodatek ma problemy brzuszkowe.Dopiero teraz mu podalam jak skonczyl 4lata.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057987 przez Heathera
A no tak bo to z miodem, moja niby nie ma uczulenie ale poczekam lepiej trochę



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058006 przez maja001
Tak patrze na suwaczek i sie okazuje ze moja ciaza wg usg jest o 2 dni młodsza niz z suwaczka( czyli miesieczki) :lol:
Heathera no jak pisałam wyzej ja bym sie wstrzymała z tym syropem, zato synkowi śmiało mozesz podac i ty równiez mozesz pic. Pózniej jak bedziesz karmic piersia maluszek bedzie przyzwyczajony do tego smaku, Czytałam gdzies ze czosnku nie powinno sie wprowadzac jak karmi sie persia z tego wzgledu ze moze zmieniac smak mleka ale jak stosuje sie go w czasie ciazy to wowczas od pierwszego dnia mozesz pic syrop z czosnku i karmic.

Dziewczyny pijecie kawe, ja mocno ograniczyłam, ale dzis musiałam bo padam takie niskie cisnienie.Juz nie moge sie doczekac wiosny!!!
A Heathera pokaz dzieciaki.Ja w awartarku mam, ale to fotka sprzed 1,5 roku. Obecnie wygldaja tak
[
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu - 7 lata 1 miesiąc temu #1058007 przez maja001
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl