BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LISTOPAD 2017

7 lata 1 miesiąc temu #1058010 przez tatinka23
Piękne masz dzieci :)
Ja Kawę pije rozpuszczalna, co prawda śniadaniowa ale pije. Organizm Już wcześniej odrzucił kawę sypaną. Było mi strasznie nie dobrze. Po rozpuszczalnej jest ok;) Niedługo pewnie i tą odrzuci.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu - 7 lata 1 miesiąc temu #1058014 przez maja001
Tatinka dzieki !!!
Mój organizm tez juz nie tak przyjmuje kawe jak przed ciazą. Jakos mi nie smakuje.A czy kawa rozpuszczalna nie jest bardziej szkodliwa od sypanej? Ja nigdy nie mogłam pic rozpuszczalnej ani capucino bo mnie bolał żołądek a po sypanej nigdy mi nic nie było.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058016 przez tatinka23
Mój narazie tak, zobaczymy jak długo. Kawa prawdziwa bardziej uzależnia i więcej chemii jest w niej. Rozpuszczalna to jak inka :-P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058020 przez maja001
Witajcie dziewczyny.Juz niedlugo wasze wizyty u gina :)
U mnie pogoda do bani.Troche drapie mnie w gardle syn ma katar myslalam nawet czy go dawac do przedszkola ale w koncu poslalam,troche odpoczne moze nawet poleze jak mala pojdzie spac bo slabo sie czuje.
Mi zostaly jeszcze 3dni brania globulek a tu minimalna popraea.Po pierwszej wydawalo mi sie ze jest super a wczoraj juz szczypalo wprawdzie mniej niz prze braniem ale jednak szczypalo.
Ide znow wypic kawe bo padne przy tej pogodzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058037 przez Heathera
U mnie jest najgorzej że ja bardzo lubię cherbata czarna i ją odstawilam bo podobno ona jest gorsza od kawy bo ma też kofeinę ale też jakaś teine co nie jest wskazana w ciąży:/ i teraz pije kawę rozpuszczalna ale chyba przeżycie się na kawę inke albo na cherbata czerwona bo podobno ja można w ciąży ale ciekawe czy mi posmakuje :/
a to moje lobuzy

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058038 przez Heathera
Coś nie umiem z telefonu wstawić

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058039 przez Heathera

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058048 przez tatinka23
A ja jakaś dziś nerwowa jestem, wszystko mi przeszkadza.
Dzień też taki ponury, deszczowy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058049 przez maja001
heathera ale masz super maluchy, I widze ze u ciebie tez na topie naleśniki :) Dzis syn z rana do mnie ze pojdzie do przedszkola ale jak wróci to mam mu zrobic nalesniki hehe.
Tatinka ja taka nerwowa była w sobote doslownie wszystko mi przeszkadzało, nawet odbicje w lustrze :laugh: A zauważyłam ze suwaczki nam wskazuja jednakowa date ciazy. Kiedy miałaś oststnia @?
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Co do kawy to ja pije jak pisałam sypana, cała poprzednia ciaze tez piłam ale u mnie to taka lura a nie kawa raczej. Od ciazy z Laura nauczyłam sie pic kawe z UWAGA 0,5 płaskiej łyzeczki 3/4 wody i reszte mleka. I taka pije do dzis.Ja juz nie pamietam kawy z dwóch czubatych łyzeczek. Mysle ze taka ala kawa chya nie zaszkodzi dzidzi.Ale chyba ona mi działa na psychike bo cisnienia raczej nie podnosi a zawsze po kawie czuje sie lepiej. ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058050 przez Heathera
Maja dzięki :) Twoje też są super :)
Noo mój synek to w ogóle taki mączny tylko by placki, naleśniki, pyzy, kopytka i makaron jadł... za ziemniaki i ryżem nie przepada, mięso lubi gorzej z warzywami bo tylko toleruje ogórki

Hehe ja zawsze taka kawę pije z 1 płaskiej łyżeczki czy to rozpuszczalna czy nie i do tego dużo mleka :p

Tatinka no to ewidentnie przez hormony, ja też czasem się wkurzam o byle co a np wczoraj tak jakoś płakać mi się chciało z byle powodu :O



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058055 przez maja001
heathera równiez dziekuje :) U mnie dzieci sa tak rózne ze czasem sie dziwie ze z jednej matki i jednego ojca :P Oskar to od urodzenia alergik przez 2 lata 5 razy w szpitalu, jak ie wymioty to zaparcia.Alergik na cytrusy nabiał podobnierz tez kurz ale kto to wie.Ciagle z katarem nie wiadmo z czego.Warzyw nie jada w ogóle, owoce czasem, ale je duzo głównie nalesniki parówki ziemniaki mieso jogurty( jedyny nabiał) zupy w wiekszosci, kasze. Laura niejadek totalny na bilansie niedowaga nawet 10 kg nie miała w 2 urodziny ale lubi wszystko od pomidorów i rzodkiewki po ogórki kiszone mieso nabiał.Ciekawa jestem jakie bedzie trzecie, chyba mieszanka wybuchowa :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058058 przez tatinka23
Maja ja też 9.02 :-)
Tak, dzieci macie jak cukiereczki :-) tylko ich schrupac :-D
Podziękowania: Heathera

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058061 przez maja001
Tatinka w takim razie ciekawa jestem na kiedy gin wyznaczy ci termin porodu.Mi jeszcze ksiazeczki nie zalozyl bo ciaza wczesna ale tobie juz powinien wyznaczyc termin.No i bedziemy moglybporownywac rozwoj naszychvmaluchow :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058062 przez Heathera
Fajnie będziecie miały pewnie ten sam termin :)
Ja miałam 3 lutego ale mam cykle 35 dniowe



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1058065 przez tatinka23
Ja cykle miałam regularne 28 .
Ciekawa jestem jak to jutro będzie :) Ciekawe czy z maleństwem wszystko ok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl