BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LISTOPAD 2017

6 lata 9 miesiąc temu #1063952 przez tatinka23
Maja, Tobie łatwiej jest bo już trzecie dzieciatko w drodze i zawsze cos zostaje po poprzednich dzieciatkach. Ja przy pierwszym to chyba oszaleje:p bede kupowac wszystko aby nic nie zabraklo:p ja zaczynam od zera. Nawet nie mam pojecia ile tego kupic. Ale mam nadzieje ze z czasem dojde do ładu i składu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1063962 przez maja001
hej dziewczyny, ale tu cisza.
Tatinka ja przy Oskarku tez szalałam z zakupami, tak to juz jest przy pierwszym dzidziusiu :)
heatherawróciłaś? I jak udały sie wakacje???Opowiadaj tu nam :)
jJa w srode mam gina i znów zobacze swojego maluszka.A jutro idziemy z synkiem do dentysty.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1063968 przez Heathera
no niestety tak to jest że przy pierwszym dziecku nic się nie wie. Ale zgodzę się z Mają bo każde dziecko jest inne i co innego jest potrzebne dopiero po porodzie się okaże. Ja np pampersy na początek kupowałam pampersa, po jakimś miesiącu przechodzę zawsze na dada ale trzeba patrzeć bo niektóre dzieci uczula. Kosmetyki do kąpieli na początek też kupie butelkę emolientu a potem pewnie z nivea. Do włosó z zjajki na ciemieniuchę, a reszt jak ablsam, krem na odparzenia to z nivea najbardziej mi pasuje. Laktator mam elektryczny i akurat z córką mi się przydał bo odciągałąm sobie i mroziłam w razie jakiś wyjść z domu bez dziecka. Na pewno przyda się termometr elektryczny. Do odciągania gili mam odciągacz elektryczny Haxe i dla mnie jest mega. Wszyscy polecają katarek do odkurzacza ale mi by się nie chciało za każdym razem wyciągać odkurzacz i podłączać a tu tylko naciskam i działa :) Planuje karmić piersią jak resztę dzieci ale tak gdzieś z pół roku, potem zawsze przechodzę na bebiko bo ma dobry skład a nie jest drogi. Rożków dla dzieci nie lubie i nie używam ale wiem że niektórzy sobie chwalą :)

Wypad udał się mega ! :D
w piątek wyjechaliśmy najpierw do minizoo mega było bo tak się chodzi i można wchodzić bezpośrednio do różnych zwierząt głąskać i karmić i nawet jak ktoś chce to mógł na ośle jezdzić :D Mieliśmy marchewki i jabłka i karmiliśmy i głaskaliśmy :) O 15 byliśmy już na domku. Domek też okazał się w super stanie i do tego było pełne wyposarzenie, tv, radio, kuchenka, lodóka, sztuczce, talerze, czjanik, garnki no wszytsko a za taką cenę że hej :) W fajnym miejscu bo ogrodzony drzewkami więc była cicha i spokój, z dojściem do jeziora z altankami, grilem, miejscem na ognisko, huśtawkami i pomostem. Do dyspozycji mieliśmy też łódki i kajaki :) W piątek było cały dzień pogoda i tak z 22 stopnie więc też dobrze że upałów nie było bo by mi było źle. Zrobiliśmy grila i siedzieliśmy nad jeziorem. W sobotę też było tak samo gril i mąż z kolegą wzieli chłopaków na łódkę :) Bo my ogólnie byliśmy z parą znajomych któzy mają syna 4 lata i cókę pół roczną. Dopiero po 17 zaczęło padać to siedzieliśmy w domku. W niedzielę od rana słonce znowu więc znowu nad jezioro dzieci się wypluskały i pływaliśmy na kajakach. I po obiedzie po 16 już wróćiliśmy do domu.
Tylko jedna rzecz byłą zła bo w piątek mąż z kolegą i chłopcami poszli na spacer po okolicy i nasz pies z nimi poleciał i jakiś samochó go potrącił. Pies padł i leżał sztywny mąż myślał że już nie żyje :/ Szybko polecieli z nim do pobliskiego weta ale wyszło że na szczeście tylko skórę ma zdratą pod przednią łapą a był taki bo był w szoku. Wet go zszył i kazał nie ruszać przez dzień żeby leżał w spokoju, na drugi dzień już było ok bo zjadł nawet i już wstawał. Teraz chodzi na 3 łapach i M dzisiaj bierze go do naszej wet na kontrolę. Całę szczęście że tak to się skończyło :)



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1063990 przez maja001
heathera czyli z jednym małym ale..., wypad udany, ja to sie zawsze najbardziej ciesze jak dzieciaki zadowolone, bo my matki to juz chyba tak mamy ze zawsze patrzymy na dzieci a pozniej na siebie :P no chyba ze ja tak mam tylko :)
A ja dzis maluchy zabałam do Mc donaldu, troche pobiegały zjadły frytki wypiły cole i wrócilismy do domu bo na placu zabaw do poludni nie dało sie wytrzymać, tak słonce piekło a nad wode samej to mi ciezko jechac i ich pilnowac a mój na nocki pracuje do poludnia spi o 17 wychodzi do pracy i dopiero wekend bedzie miał wolny dopiero.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1063997 przez Heathera
No pewnie ze dzieci najważniejsze :) a tu kilka fotek

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1063998 przez Heathera

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1063999 przez Heathera

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064000 przez Heathera

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064001 przez Heathera

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064002 przez Heathera

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064003 przez Heathera

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064004 przez Heathera

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064006 przez tatinka23
Heathera zazdroszcze Wam takiego wypadu:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064010 przez maja001
Heathera po fotkach to dopiero widac ze wyjazd udany i dzieci szczesliwe :) :) :)
A ja sie zastanawiam co dzis na obiad zrobic.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1064013 przez PatiZonka1987
no no Heathera widać wypad udany i rodzinka szczęśliwa B)

Ja miałam dzisiaj "wielkie" plany zakupowe - jakieś ciuchy i buty + duże zakupy spożywcze , wsiadam pod blokiem do auta a tam "pssst" ... padł akumulator pffff ..... i jedyne co to poleciałam do najbliższego spożywczaka , u mnie dziś na obiad (póki co w planach) pulpety w sosie pieczarkowym - mało ambitne ale smaczne B) ale kupiłam fasolkę szparagową , jak zobaczyłam w sklepie nie mogłam się oprzeć :cheer:

wtryniłam właśnie 4 kromy z pasztetem i pomidorem , a w zamrazarce czekają lody śmietankowe :laugh: mam ostatnio apetyt nie ma co :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl