BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LISTOPAD 2017

6 lata 8 miesiąc temu #1065112 przez maja001
heathera skoro tak piszesz to moze faktycznie jest ok.Wizyta dopiero 23 08 wiec musze poczekac.
Tatinka ja dzien przed najadlam sie slodyczy bo cos mnie napadlo i na czczo cukier prawidlowy :)
A mnie znow zaczyna cos poszczypywac oby nie przyczepila sie jakas infekcja do ktorych ja mam sklonnosci.Biegne za chwile do apteki po globulki moze pomoga.A co do skurczy nog mimo brania magnezu i tak mnie dopadaja czasem. Zastanawiam sie czy nie kupuc magnezu z potasem i brac?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065118 przez Gosia1001
Ja jeszcze nie wiem jakie wyniki badan, bo wizyta dopiero w piatek. Mam nadzieje, ze bedzie ok :)
Co do tycia... Wlasnie koncze 25 tc i mam 2kg na plus. Na poczatku schudlam 2,5 kg. Teraz dopiero nadrabiam ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065122 przez Heathera
Mnie też skurcze właśnie łapią mimo brania magnezu, na wizycie spytam o to gin.
Ja mam na plusie już prawie 5kg...ale przed ciążą miałam lekką niedowagę więc się nie martwię, do porodu jeszcze niecałe 3 miesiące i spokojnie mogę jeszcze min 5 kg przytyć (w poprzednich na koniec miałam +10kg)



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065136 przez maja001
Co do wagi to szczerze nie mam pojecia, bo nie wazyłam sie przed ciażą ani na poczatku, gin tez mnie nie warzył a teraz tez jakos sie nie waze i nie przykładam do tego wiekszej uwagi :P Ale mysle ze jakos duzo nie przytyłam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065142 przez tatinka23
Ja juz mam 5 kg dodatkowo, jestem bardzo szczupla osoba i nie widac ze tyle przytylam. Brzuszek mam maly wiec nie wiem gdzie to sie podzialo:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065155 przez Heathera
Dzisiaj świętujemy bo mąż dostał podwyżkę :) Kupiłam Picolo, zrobiłam batoniki kokosowe ala Bounty i lody czekoladowe z truskawkowym dzemem i ciasteczkami a na kolacje kanapkę. Werka już śpi to tylko na męża zostało czekać aż z pracy wróci :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu - 6 lata 8 miesiąc temu #1065252 przez Lady M
Hej mamusie :)
Ja przytyłam 2,5 kg licząc od wagi sprzed ciazy. Bo w 1 trymestrze to w ogóle schudłam 3 kg.
Jutro ide na krzywa, a w przyszłym tygodniu muszę wziąć immunoglobuliny.
Krew cały czas trochę za słaba mimo brania żelaza i kwasu. Pani dr stwierdziła, ze ten typ chyba poprostu tak ma bo żelazo i witamina b 12 w normie.

Z nowości to od zeszłego tygodnia zdażyło mi się 3 razy, ze czułam pulsowanie w dole brzucha, podobno jest to czkawka u dziecka.
No i zaczęliśmy chodzić do szkoły rodzenia. Pierwsze zajęcia były bardzo praktyczne i dużo się dowiedziałam.
Kupiłam tez te poduszkę ciążowa, wybralam te w literę C, jest mega! Heathera miałaś racje :) śpi się, dużo wygodniej, plecy tak nie bolą, brzuch nie ciągnie, a później będę miała do karmienia i jako ochraniacz dla małej.
Buziaki dla wszystkich :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065254 przez maja001
Heathera jak sie udała romantyczna kolaja? Maż zadowolony? :)
LadyM powodzenia na jutrzejszym badaniu!
A ja chyba po niedzieli jeszcze przed wizyta zrobie sobie jednak posiew moczu o jak ide do wc do mnie szczypie podczas odawania moczu. Moze panikuje ale lepiej sprawdzic, a badanie po swietach jeszcze zdarze zrobic.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065266 przez Lady M
Maja, dzięki :) właśnie siedzę i jestem po 2 wkłuciu. Wypicie tego nie było takie obrzydliwe, gorzej teraz, fale mdłości.
Co do moczu to sprawdź sobie, po co masz się martwić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065277 przez tatinka23
U was tez takie upały jak i u mnie? 38 stopni w cieniu i nie ma czym oddychac.. Jak tu dać rade z taka pogoda.. Masakra jakas.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065281 przez Lady M
U mnie chyba, aż tak złe nie jest, ale jest gorąco . :) Ale ja nie narzekam jak pomyśle sobie o zimie i fakcie, ze przez większa cześć roku w Polsce jest zimno . :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065293 przez maja001
Tatinka u mnie tez tak goraco dlatego siedzimy w mieszkaniu przy wlaczonym wiatraku i zamknietych oknach.Ale popieram LadyM ze juz wole ten upal i nie narzekam niz zimno i deszcze wowczas zaczne narzekania na pogode.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065295 przez Heathera
LadyM super że moja rada się przydała :) jak tam po badaniu ?

Maja mężu zadowolony :) Zjadł i poszedł spać zmęczony bo wrócił po 22, ale wczoraj za to padał deszcz i skończył o 15 więc spędziliśmy razem czas a jak wysłałam go na zakupy to mi kwiatek przywiózł :)

Tatinka u nas dzisiaj duszno i gorąco...byłam z dziećmi na zakupach to wróciłam padnięta i zdycham

aaa i kupiłam już coś dla maluszka :) W pepco czapeczkę,nie mogłam się oprzeć :D A w Rosmanie była promocja na zestaw do paznokcii więc też wzięlam



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065296 przez Heathera

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065306 przez maja001
heathera ja dziś równiez kupiłam nozyczki do paznokietek dla maluszka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl