BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LISTOPAD 2017

6 lata 8 miesiąc temu #1065414 przez Lady M
Wiecie co, zaczynam odczuwać presję czasu. Jestem już w 28 tygodniu. Koleżanka poradziła, aby kompletowanie wyprawki zakończyć w 7 miesiącu bo później już nie ma na to sily. Ja cześć już mam ale jeszcze sporo zostało. Do tego przeprowadziliśmy się i trzeba ogarnąć mieszkanie przed przyjściem dziecka na świat. Dziś sobie uświadomiłam, ze czasu zostało nie wiele !
Tatinka ja tez mam nadzieje, ze moja córeczka nie zmieni się w synka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065415 przez maja001
Mi jeszcze zostaly kosmetyki z wyprawki ale zamierzam sie w nie zaopatrzyc pod koniec wrzesnia.Poza tym musze wozek przywiesc od znajomych i go wyprac bo stoi na strychu ale wstrzymam sie do wrzesnia jak syna posle do przedszkola to befe miala wiecej czasu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065417 przez Lady M
Ja już na szczęście wózek mam ogarnięty. Kosmetyki tez zostawiam na koniec, to mniejszy problem. A no i torba do szpitala. W sumie trzeba mieć ja trochę wcześniej przygotowana bo nie wiadomo jak będzie z tym porodem. Czy Mala nie będzie chciała wyskoczyć na świat wcześniej.... :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065422 przez Heathera
LadyM ale też nie am co gonić z tą wyprawką. Jeszczególnie trochę czasu masz więc na spokojnie każdego tygodnia/miesiąca coś zrób czy kup i będzie ok :)
My dzisiaj u teściów tzn ja z dziećmi bo M cały dzień w pracy...



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065425 przez Lady M
Heathera, niby nie ma co gonić, ale jeszcze musimy pomalować pokój Małej i go urządzić, zrobić zabudowę piekarnika, sprzedać stara lodówkę i kupić nowa bo okazało się, ze stara jest za duża do nowej kuchni, domowic blat do kuchni, zrobić regał na książki w dużym pokoju i pare innych pierdol. Muszę się spiąć bo w 9 miesiącu to już pewnie nic nie zrobię, a nie chce zostać z tym wszystkim jak Emi się urodzi ;) Ale masz racje, wszystko na spokojnie, dam radę :)
Gorzej z moim mężem i bratem bo obecnie remontujemy jeszcze dom brata i chłopaki są padnięci...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065427 przez Heathera
Nooo to sporo ale na luzie dacie radę:)
AA pytałaś o poduszkę. Ja mam zestaw z minki grubszy koc, poduszka taka zwykła i poduszka motyle i cienki koc z minki w innym kolorze ale do wózka tak na prawdę używałam tylko koc i tego motylka, tej drugiej poduszki to może ze 2 razy uczyłam jak młoda leżała w salonie przy mnie bo w łóżeczku to bez poduszki lepiej kłaść



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065429 przez Lady M
A to może nie będę kupować tej płaskiej poduszki. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065465 przez Famii
Hej dziewczyny! Widzę, że u Was zakupy i przemeblowania pełną parą.

Mam w ogóle siostrę cioteczną, która rodzi teraz we wrześniu i po prostu o nic innym nie rozmawia ze swoim mężem i ludźmi wokół jak o ciąży :) Chodzi do szkoły rodzenia i po prostu zawsze ma jakieś nowinki. Co sądzicie o szkołach? Strata czasu czy warto zainwestować czas i pieniądze?

Buziaki dla Was :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065469 przez PatiZonka1987
hej Mamunie :) ja już dziś po wizycie , ogólnie rzecz biorąc wszystko w porządku -dziewuszka nadal jest dziewuszką lekarz się śmiał że nie zmieniamy :) jedynie co to przy moich częstych wzdęciach mam bez obaw brać espumisan no i czuję taki ucisk / parcie na pęcherz i jest to dosyć niekomfortowe ... tak jakby cały czas chciało mi się sikać :-/ mimo że w badaniu moczu nic nie wyszło i z nerkami wszystko ok .... możliwe że dzidzia poprostu uciska mi na układ moczowy ale mam brać magnez ....

kurcże, tak się zaczytuję że wy już zaczynacie albo kończycie kompletować wyprawkę .... ja dopiero zaczynam ... w sumie jeszcze nie zaczęłam .... ;) ostatnio dostałam 1 prezent dla Niuni .... piękne różowe skarpeteczki w serduszka :cheer: i tyle .... ale czuję że następna wypłata już pójdzie na pierwsze konkretne zakupy dla Dzidziusia. Niby jeszcze trochę czasu przed nami ale myślę podobnie jak większość z was że im dalej tym będzie gorzej o "mobilność" , zresztą już zauważyłam , że często łapię zadyszkę i szybciej się męczę nawet przy sprzątaniu a co dopiero robić wielkie zakupy ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065472 przez maja001
PatiZonka super ze maluszek fajnie sie rozwija :).Ja tez juz dostaje zadyszki nawet spacery z dziecmi mnie mecza
Ja dzis odalam mocz na posiew ciekawa jestem czy beda bakterie lepiej nie ale tego dowiem sie dopiero w poniedzialek.
Dziewczyny ja mam troche ubranek po corce okazalo sie ze moja kolezanka bedzie miala synka wiec nie mam komu ich przekazac gdyby ktoras z was ktora kapletuje wyprawke od zera byla chetna to wysle jedynie koszt przesylki sobie pokryjecie.Ubranka sa od 0 do ok roku.Piszcie na wiadomosc prywatna do mnie tu na forum jak cos :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065473 przez Lady M
Famii ja byłam ostatnio pierwszy raz na szkole rodzenia i rozmawialiśmy o karmieniu. Dowiedziałam się wielu przydatnych rzeczy. Nie miałam pojęcia jak to robić, teraz wiem co robić żeby nie było podrażnień i aby karmienie było komfortowe zarówno dla mamy jak i malucha. Zobaczymy jak wyjdzie w praktyce. Ja chodzę na bezpłatna szkole.

PatiZonka dobrze, ze wszystko Ok. Ja tez mam parcie na pęcherz, nie cały czas ale zdarza się dość często.

Maja trzymam kciuki za dobre wyniki moczu. Mnie tez coś rano pobolewalo przy sikaniu, ale teraz przeszło. Mam nadzieje, ze nie wróci .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065477 przez maja001
Hej wstawie wam fotki z naszej wczorajszej wycieczki do Łodzi

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065478 przez maja001
A tu nowy nabytek Lury, Tylko na łózko doczekac sie nie mozemy :(

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065484 przez Heathera
Patizonka super ze wszystko ok :)

Ja mam jutro wizytę po 10 ale bez usg

Maja suoer wycieczka udana :) a ja też ostatnio dla córki kupiłam kołdrę i poduszkę i pościel bo ta malutka koldra będzie dla Wiktorii tylko my łóżko już mamy bo w pokoju dzieci mamy takie podwójne wysuwane na dole śpi Wiktor a na górze od jakiś 3 miesiące Werką

Fami ja nie chodziłam do szkoły rodzenia bo u nas w mieście tego nie było a sobie super poradziłam. Teraz już nie potrzebuje bo wiem co i jak ale dla pierwszoródek myślę że to dobra sprawa



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065486 przez maja001
Heathera trzymam mocno kciuki za jutrzejsza wizyte.
Podziękowania: Heathera

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl