BezpiecznaCiaza112023

Wyprawka dla malucha

5 lata 7 miesiąc temu #1067727 przez KarolineCZ
U mnie to dopiero początek ciąży, ale już powoli przeglądam sklepy gdzie można kupić dobrej jakości ciuszki dla noworodka. Jeszcze nie wiem czy to chłopiec czy dziewczynka więc na razie nic nie kupuję, bo nie wiem na jaką płeć kupić. Ale jak przeglądałam sklepy to na prawdę jest duży wybór, nawet trafiłam na śliczne wianeczki które wyglądają jak opaski dla dziewczynek . Sami zobaczcie na tą gulinka.pl/sklep/wianek-bialo-blekitny/ czyż nie wygląda cudnie ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 8 miesiąc temu #1069544 przez Quake
A po co ci wianek? Będziesz ubierać go dziecku? Przeglądać sobie można, ale takie rzeczy z pewnością nie należą do tych pierwszej potrzeby w wyprawce.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 8 miesiąc temu #1069546 przez velto
Ja dla synka siostry kupiłem jakiś czas temu bardzo fajne body dziecięce w sklepie koszulkowy.pl/ myślę, że i wy dla swoich pociech znajdziecie coś fajnego u nich.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 7 miesiąc temu #1069595 przez Osee3074
Wyprawka dla malucha jest bardzo ważna tym bardziej jeżeli jest to wasze pierwsze dziecko. Ja teraz już mam dwójkę i tym razem postanowiłam używać pieluch wielorazowych ponieważ są one tańsze i przy tym mogę oszczędzić sporo pieniędzy. Zamawiam je na stronie rodzinaeko.pl/ gdzie znalazłam również inne fajne produktu dla mojej rodzinki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 5 miesiąc temu #1069640 przez kwmagda
Przydatna lista wyprwakowa, przydała się do kompletowania torby szpitalnej www.bialymotylek.pl/wyprawka-dla-noworod...a-dziecka-pm-20.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 5 miesiąc temu #1069645 przez Klarica
a na jakim wózkiem się finalnie zastanawiacie? Bardzo podobał mi się ten boboking.pl/cybex-priam , rzeczywiście jest zwrotny, wygodny, koleżanka ma dla swojej córki i bardzo sobie chwali. Jestem ciekawa jak rzeczywiście wy macie odczucia? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 4 miesiąc temu #1069671 przez haniak
Wyprawka dla malucha to przede wszystkim wózek i fotelik do samochodu. Jeśli chodzi o foteliki, to nie ma co oszczędzać, bo jednak bezpieczeństwo jest mega ważne. Polecam coś takiego - www.abcgps.pl/nuna u nas się super sprawdził.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 4 miesiąc temu #1069682 przez ksiazkowa
A jaką pościel do łóżeczka możecie polecić? I ile kompletów kupić? Np. Ewox ma 100% bawełnę, ale w różnych rozmiarach i nie bardzo wiem jaki rozmiar wybrać. Dodatkowo widzę, że jest też pościel do wózka i tak zwane kokony, czy warto takie coś kupić?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 8 miesiąc temu #1070277 przez KarolineCZ
Pomyśl też o zakupie mleka modyfikowanego. Ja nie karmiłam piersią i od samego początku podawałam dziecku mleko modyfikowane Bebilon AR ProExpert przeciwko ulewaniu. Bardzo dobrze mała je tolerowała, zresztą wciąż je pije. Nie jest to dla mnie żaden problem, z zakupem tego mleka też jest ok, bo w każdej stacjonarnej aptece sieci DOZ można je kupić w dobrej cenie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 7 miesiąc temu #1070327 przez marysiaaa
Na przyszłość polecam dowiedzieć się nieco o częstych przypadłościach u dzieci. Warto być zawczasu przygotowaną. Przykładowo u mojego synka pojawiły się jakiś czas temu owsiki. Niedawno dowiedziałam się od przyjaciółki, że to wcale nie jest rzadkość. Na szczęście są na rynku dostępne rozwiązania, jak np. te od www.bezowsikow.pl które pomagają w takich sytuacjach. Mają specjalną substancję pyrantel, o której możecie dowiedzieć się więcej na ich stronie. Ważne, dbajcie, żeby dzieci myły ręce regularnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 6 miesiąc temu #1070346 przez TatianaWojdyga
Hej. No ja owsiki przerabiałam chyba ze dwa razy, jak mi moje dzieci poszły do przedszkola. :/ Potem leczenie całej rodziny, pranie a w zasadzie gotowanie całej pościeli, prasowanie poscieli, prasowanie majtek itd. Co do samej wyprawki, to warto myśleć o dobrych kosmetykach, bez parabenów itd, z najbardziej naturalnym składem. Poza tym przy okazji trzeba tez przecież kupić jakies ubranka dla młodego człowieka jak np tutaj ewacollection.eu/ Można tutaj znaleźć polskie ubranka
dla niemowlą

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 4 miesiąc temu - 2 lata 4 miesiąc temu #1070454 przez Asiek85
Jeśli chcesz kupić ciuszki dla swojego maleństwa to polecam ubranka firmy sofija.com.pl/ . Są one zrobione z bawełny, dzięki temu jeśli jest zimno dziecku będzie ciepło a w lato się nie upoci. Są bardzo ładne i dla chłopczyka oraz dla dziewczynki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 3 miesiąc temu #1070508 przez Adas
Na stronie bello4baby.pl można zobaczyć łóżeczka i pościele dla niemowląt. Polecam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 3 miesiąc temu #1070509 przez Adas
Na stronie www.bello4baby.pl można zobaczyć łóżeczka i pościele dla niemowląt. Polecam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 2 miesiąc temu #1070557 przez Asiek85
Wyprawka wyprawką ale również trzeba zrobić pokój dla dziecka. Do pokoju swojego dziecka kupiłam bardzo praktyczny mebel komodę z przewijakiem tweeto.pl/Komoda-z-przewijakiem-p64391 Komoda z przewijakiem do pokoju dziecięcego, to praktyczne rozwiązanie dla każdego rodzica i to wszystko jest wygodne również dla dziecka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl