BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2017

7 lata 3 miesiąc temu #1051034 przez PaulinaJ
Mi też się nic nie chce :) brak mocy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051042 przez Natalia^^
Cześć Kobietki :) u mnie dziś lepiej. Okropne przeziębienie albo zatoki mnie męczą. Juz nie pamiętam kiedy byłam taka chora. A tu nic wziąć.

Faktycznie mąż mi kupił ten syrop ale to mało. Tabletki na gardło tez są tej firmy ale musiałam psiknac kilka razy tantum verde bo było źle. Czosnek miód mleko... syrop z cebuli. Dziś mi lepiej ale czosnek w uszach trzymam :(

Witamin nie biorę . sam kwas. Kwas ważny u nas w rodzinie zdarzał się przypek rozczepu kręgosłupa.


Karolinka czekamy na wieści :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #1051054 przez Kalinka85
Natalia dużo zdrówka ci życzę :)
Też póki co biorę sam kwas foliowy.
Dziś kupiłam sobie herbate owocową z imbirem. Mam nadzieje ze pomoze na te moje dolegliwości

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051056 przez PaulinaJ
Natalia Tantum Verde można o ile się nie mylę ):) I są tabletki Isla chyba tak się nazywają :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051057 przez Nat_alka
Tantum Verde chyba nie można.... Isle też polecam i oscillococcinum to taki ziołowy preparat :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051060 przez Natalia^^
Dziękuję dziewczyny. Dziś już nie psikalam bo trochę lepiej jest. Mam tabletki prenalen gardło. Żelki tez wcinam. Do końca tygodnia będę się wygrzewac w łóżku. Myślę że przejdzie. Tym bardziej ze ja do chorujących nie należę :)

Imbir sobie kupię jutto w korzeniu ale jeszcze nie na mdlosci tylko na rozgrzanie. Kalinka jeśli nie pomoże spróbuj świeży imbir i migdały.

Oj życzę wam żeby te mdlosci szybko was opuściły. :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051078 przez karolinkanice16
Hej dziewczyny byłam u lekarza jest ciąża, jest zarys zarodka ale serduszka jeszcze nie widać, lekarz powiedział że wszystko jest w jak najlepszym porządku i za 2 tygodnie powinno już bić serduszko :).

Termin według usg 2.09 a według miesiączki 03-08 września

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051079 przez PaulinaJ
Karolinka Dobre wieści :-)

To która teraz ma wizyte :-) ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051080 przez Natalia^^
karolinkanice16 to bardzo dobra wiadomość :)

Moja wizyta w najbliższy wtorek to będzie 5 tydz 5 dni liczyłam zobaczyć serduszko ale wątpię skoro Karolinka ma ponad 6 tydz i nie było widać... trzeba uzbroić się w cierpliwość . Tez takie jesteście niecierpliwie przed wizytą? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051094 przez PaulinaJ
Natalia Dlatego ja staram się poczekać i pójść ok 7-8 tyg :) I powiem Ci, że przy dwóch poprzednich ciążach od razu leciałam do gina...teraz jakoś mi się nie śpieszy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #1051116 przez Kalinka85
hej tez mam wizyte we wtorek, bede w 7 tyg. Niestety moj gin nie ma usg w gabinecie takze tylko mnie zbada.
herbata owocowa z imbirem pomogla (odpukac :P) samego imbiru bym nie przelknela. w pierwsze ciazy probowalam herbate imbirowa i niestety byla nie do przejscia.

Karolina to super ze wzystko jest oki. pierwsza ciaze tez mialam termin na 3 wrzesnia ale corka urodzila sie 1 i teraz na rozpoczecie roku smiga z cukierkami do poczestowania dzieci i wraca z laurkami z przedszkola :)

Paulina chyba z kazda ciążą kobieta juz mądrzejsza i cierpliwie czeka bo wiadomo jak to mniej wiecej wyglada :)

A przeziebienia w ciąży sie boje bo w poprzedniej pod koniec sie przeziebilam i moja corka urodzila sie z wrodzonym zapaleniem pluc, szybko dostala zóltaczke, najpierw nasiwetlanie a potem jeszcze antybiotyk w kroplowce i w szpitalu spedzilysmy 11 dni.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051142 przez Natalia^^
Dziewczyny dramat... to angina dotego ropna. Czy któraś z was brała antybiotyki na tak wczesnym etapie ciąży?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051143 przez PaulinaJ
Niestety nie pomogę bo nie brałam...ale jak mus to mus.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051147 przez MagdaW.
Cześć :)

a co powiecie na nową koleżankę? ;)

jestem Magda :) z Warszawy i chyba jako jedyna będę się tu od Was dużo uczyć i dowiadywać bo to mój pierwszy raz :)
test zrobiony 6 dni temu, 4 razy powtarzałam bo nie wierzyłam że po 2 cyklach może już się udać ;)

jestem póki co w WIELKIM szoku :) nic o niczym nie wiem ;) byłam w poniedziałek na pierwszej wyzycie u gine, wynik beta 1441,0 mlU/ml - z moich wyliczeń i zgodnie z liczenie od daty pierwszego dnia ostatniej miesiączki jutro zaczynam 6tydzień a termin mam na 15 września :) :) :)

wizyte na usg to pierwsze mam na 25.01, czy to jest to usg "dowcipne" ? ( mam nadzieję że nie będziecie się złościć że zadaje jakieś głupie, banalne pytania ale jak mówię - to pierwszy raz ) - mam się jakoś nastawić? mogę wziąć swojego partnera ? z wyliczeń będzie to koniec 7 tygodnia, rozumiem że nie za dużo się naoglądam ale może coś usłyszę ?

co do dolegliwości, to brak siły, pobolewanie podbrzusza, piersi ale na szczęście bez mdłości i wymiotów :) jest mi zimno ale chyba tak jak to zawsze na zimę ;)

mam nadzieję że będzie się nam fajnie "gadało" i dużo się dowiem jak wyjdę z tego pierwszego szoku ;)

buziak
M.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1051150 przez PaulinaJ
MagdaW Witamy, rozgość się :)
Tak, pierwsze będzie USG dowcipne ;-) partnera możesz zabrać, ale szczerze nie wiem czy to taka przyjemność przy tym usg :D ja bym poczekała na te przez brzuch robione :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl