BezpiecznaCiaza112023

BYDGOSZCZ

10 lata 7 miesiąc temu #736764 przez wronek.pl
A ja zdecydowanie polecam MSW. Rodziłam w maju 2013. Położną miałam przecudowną! Też zostawaliśmy przez większość czasu sami z mężem, ale dzięki temu mieliśmy też trochę intymności w tej wyjątkowej sytuacji.

Przy porodzie był też mój lekarz prowadzący ciążę, dr Mikołajczyk.

Jedyne co źle wspominam to niektóre panie salowe - niemiłe, naburmuszone i jakby za karę pracowały.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #832113 przez Malinka_M
Dziewczyny, szykuję się do porodu - wybrałam porodówkę w MSWiA - powiedzcie szczerze - jak to wszystko wygląda ?? jak z opieką położnych, czy któraś z Was płaciła za opiekę ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #833339 przez Kasiulka
Hej!
Weź ze sobą kogoś na porodówkę- nigdy nie zaszkodzi. Jak znasz dobrą położną z tego szpitala to zapłać za opiekę jeśli Cię stać.

Pozdrawiam i powodzenia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #892858 przez iza1988
lepiej MSW czy Biziel w Bydgoszczy? zastanawiam się nad tymi dwoma

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #893027 przez madzia25
jak obecnie wygląda sytuacja? Ktoś rodził ostatnio i może się podzielić?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #894111 przez Malinka_M
Ja 2 miesiące temu rodziłam w MSW. Ogólnie bardzo pozytywnie. Co prawda - rodzić w święta i w niedziele to raczej nie w smak personelowi - pani położna zapytała czy nie wolałabym pojechać do domu z powrotem (skurcze regularne co 8-10 min, utrzymujące się od 6 godzin, jednak minimalne rozwarcie). Lekarz jednak zdecydował za mnie. I dobrze bo po godzinie odeszły mi wody.
Współpraca z położną rewelacyjna - konkretne odpowiedzi na pytania, fachowe informacje co i jak robić.

Jednak opieka poporodowa - cóż - może i nie najgorsza ale... Gdyby nie zapytać to nikt się tobą nie zainteresuje. Przy pierwszym dziecku ciężko wiedzieć wszystko. Najbardziej boli nieporadność, a niektóre panie położne wychodzą z założenia, że wszytko jest oczywiste. Dziewczyny nie bójcie się pytać - bo tylko wtedy Wam powiedzą co i jak. I tu na porodówce i później - nie ma głupich pytań !!

Jedno wielkie zastrzeżenie do oddziału - brak wyżywienia skierowanego do kobiet w ciąży i karmiących. Niby wszyscy wszystko wiedzą ale kiszona kapusta, surówki z kapusty, dziwne pasztety i wędliny - to raczej nie jedzenie dla świeżo upieczonych mamusiek.

Ogólnie - polecam oddział w MSW.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 miesiąc 1 tydzień temu #1080803 przez Karolina1987
"My" rodziliśmy w MSWiA z racji komfortu i faktu skorzystania z pokoju rodzinnego. W Bizielu zaś przerażała nas atmosfera oraz brak intymności. Jak poszliśmy z mężem oglądać porodówkę przeraziliśmy się, gdyż w boxach w których rodziły kobiety nie były zasunięte drzwi i każda postronna osoba mogła zobaczyć kobietę "na samolocie" Do miejskiego już żeśmy nie dotarli, choć wiemy, że też ma dobre opinie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl