BezpiecznaCiaza112023

Piaseczno

12 lata 6 miesiąc temu #227631 przez Niusia
Ja zamierzam rodzic w Piasecznie. Byłam, ogladałam oddział, sale porodowe(sa dwie, obydwie pojedyncze) rozmawiałam z położna i jestem zachwycona. Az trudno uwierzyc ze mozna za darmo rodzic w tak swietnych warunkach. Oddział jest nowy, otwarty w tym roku. Moze jest jakas mama która tam rodziła i podzieli sie swoimi wrazeniami:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #285633 przez kamila85
Podbijam wątek:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #285892 przez Niusia
A wiec rodziłam w piasecznie i moge stwierdzic ze jesli chodzi o warunki to rewelacja ale jesli chodzi o obsługe a dokładnie pomoc po porodzie to klapa całkowita. Nikt sie mna nie zainteresował. Wepchneli dziecko do sali i radz sobie sama kobieto. Nikt mi nie pokazał jak przystawic mała do piersi, jak ja przewinac, wykapac itd. Teraz juz prawie miesiac po porodzie mam tak popekane brodawki ze musze karmic butelka bo mała nie umie dobrze chwycic piersi. Połozne sa przemiłe ale pediatrzy warcza na ciebie z byle powodu. Jak bys miała od razu wszystko wiedziec. Nie daj boze sie o cos zapytac bo od razu wielkie oburzenie. Sam poród wspominam bardzo miło. Połozna bardzo miła i pomocna, sala pojedyncza. Podczas porodu była ze mna tylko połozna, zadnych zbednych krecacych sie ludzi. Rodziłam troche na stojaco troche w kucki, mogłam robic to na co miałam ochote.
Sam poród w piasecznie goraco polecam ale nastawcie sie ze po porodzie o wszystko bedziecie musiały sie upominac i nieraz godzinami czekac az ktos przyjdzie wam pomóc. Niestety cos za cos.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #508744 przez wiewiorka
Czy któraś jeszcze tam rodziła?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl