BezpiecznaCiaza112023

mamusie z warmińsko-mazurskiego

11 lata 2 tygodni temu #619485 przez princess
Kaska mi w miejskim szczególnie za skórę zalazł ordynator. A po łyżeczkowaniu wykonanemu przez dr Z... na drugi dzień wracałam z gorączką i bólami na kolejny zabieg bo został skrzep.

Ja też chodziłam do dra Sz. ale po połówkowym badaniu zrezygnowałam.

Dziś jestem szczęśliwą mamą Adasia :) Rodziłam w wojewódzkim i jestem bardzo zadowolona. Lekarze spoko, położne cudowne. Oddział noworodkowy też przyjazny :) Jest parę rzeczy, które mi się nie podobały, np położne nie tłumaczą jak prawidłowo przystawiać dziecko do piersi, przez co do dziś mam problemy z karmieniem piersią. I miałam spięcie z ordynatorem, nie chciał mi zrobić cesarki. Ale wszystko skończyło się dobrze.

Mieszkam koło H&B i codziennie samotnie z Adasiem spacerujemy po wszystkich zakamarkach Jarot, może któraś mamusia się do nas dołączy? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #619689 przez Kamykowa84
princess napisał:

Kaska mi w miejskim szczególnie za skórę zalazł ordynator. A po łyżeczkowaniu wykonanemu przez dr Z... na drugi dzień wracałam z gorączką i bólami na kolejny zabieg bo został skrzep.

Ja też chodziłam do dra Sz. ale po połówkowym badaniu zrezygnowałam.

Dziś jestem szczęśliwą mamą Adasia :) Rodziłam w wojewódzkim i jestem bardzo zadowolona. Lekarze spoko, położne cudowne. Oddział noworodkowy też przyjazny :) Jest parę rzeczy, które mi się nie podobały, np położne nie tłumaczą jak prawidłowo przystawiać dziecko do piersi, przez co do dziś mam problemy z karmieniem piersią. I miałam spięcie z ordynatorem, nie chciał mi zrobić cesarki. Ale wszystko skończyło się dobrze.

Mieszkam koło H&B i codziennie samotnie z Adasiem spacerujemy po wszystkich zakamarkach Jarot, może któraś mamusia się do nas dołączy? :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #620020 przez kaska
Cześć Dziewczyny!

No jakoś ostatnio nie mogę się ogarnąć,żeby coś tutaj napisać. Kacper śpi po 15 minut więc jak napiszę u siebie na mamusiowym wątku to już tu nie zdąże :dry:

Princess pochwal się Szkrabem :) Ja też mieszkam na jarotach :) Bliżej Śliwy :blink:

Kamykowa sposób Nati się sprawdził?

Jak tam święta minęły? Zostałyście w tym zaśnieżonym Olsztynie? No czasami to się nawet nie dało na spacer wyjść :angry:
Ja czekam na ładną pogodę. Chyba się poprawia co? :)

Pozdrawiam :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu - 11 lata 2 tygodni temu #620060 przez Kamykowa84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #620154 przez princess
Kaska Adaś też ostatnio mi tak dziś śpi w dzień, po 10-15 minut. Co pójdę się czymś zająć to już alarm.

Święta spędziliśmy w Olsztynie. Śniegi puszczają i wczoraj byłam w Carefurze, szliśmy alejką w stronę Nagórek. Okolice Śliwy nadal zaśnieżone, porażka, że nie odśnieżyli chodnika na Wilczyńskiego.

Właśnie się szykuję i wybywam z domku na spacerek z Adasiem, słoneczko się przebija, aż żal się w domu kisić :) W końcu czuć wiosnę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #620231 przez kaska
a my juz po spacerku :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Kamykowa a dajesz Dominikowi jakies stale posilki? wprowadzilam deserki i jestem ciekawa jak to u innych wyglada przy naturalnym karmieniu. U mnie na watku wiekszosc dziewczyn karmi mm

Princess a Ty jak karmisz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #620377 przez Kamykowa84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #620984 przez princess
Kaska karmię piersią i MM niestety :( chciałabym karmić tylko piersią ale nie udaje się. Po prostu nie jest mi to pisane, starałam się, streesowałam i niestety. Adaś słabo przybiera na wadze i teraz jestem zmuszona dokarmiać go mm.

Jutro poszwendam się z mężem po sklepach, muszę kupic jakąś kurtkę na wiosnę. Ale w sobotę juz sami z Adasiem będziemy śmigać na spacer, czy któaś z Was reflektuje na wspólny spacerek?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #621421 przez Kamykowa84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #621839 przez kaska
No a ja niestety jadę na uczelnię do Gdańska :( A jak mi się nie chce!

Kamykowa Dominik chory?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #621842 przez Kamykowa84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #623699 przez kaska
I jak zdrówko? Byłyście na spacerze czy nadal Was trzyma?

Dziewczyny gdzie zazwyczaj chodzicie na spacerki?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #623747 przez Kamykowa84
kaska napisał:

I jak zdrówko? Byłyście na spacerze czy nadal Was trzyma?

Dziewczyny gdzie zazwyczaj chodzicie na spacerki?


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #629371 przez Kamykowa84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #629672 przez kaska
No ja jestem jestem :)

nawet nie chce mi sie komputera wlaczac, wiec pisze z komorki hehe

ladna pogoda to spacerujemy po 2razy dziennie :)
slyszalyscie, ze w sobote rano bedzie 0 stopni ??brrrrr a myslalam, ze po tej dlugiej zimie to od razu lato bedzie :) no nic... nie ma co narzekac bo przynajmniej sniegu nie ma.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl