BezpiecznaCiaza112023

mamusie z warmińsko-mazurskiego

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #573139 przez Kamykowa84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #582382 przez nati.olsztyn
Witajcie Mamusie! Ja jestem zeszłoroczna czerwcowka:-) Rodzilam w Szpitalu Wojewódzkim i nie zamieniłabym go na żaden inny. Pozdrawiamy Was gorąco!:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #588450 przez Małgośka
Cześć Dziewczyny!
Kasiu, między moimi dziećmi jest duża różnica :) Córka ma 14 lat, synek 7 no i będzie druga córeczka w czerwcu :)
kaska napisał:

Kamykowa84 napisał:

Hejka mamusie :)
Kaska jak Kacperek?Ja musiałam założyc nowe konto :(
Małgośka moim lekarzem też był(podczas ciąży) dr Szarejko,rodziłam w miejskim :blink: mam synka Dominika


Kacperek ostatnio daje mi popalić. No i nie wiadomo co mu jest :dry: Krzyczy całymi dniami. Byłam u pediatry i stwierdziła,że kolki. Jak się nie poprawi po espumisanie po 4 dniach to mam przyjść i będzie kombinować. Biedny taki bo widzę,że coś go boli a nie wiadomo jak mu pomóc :angry:
Wstawię zdjęcie jak będę miała troszkę więcej czasu. Mam jeszcze jeden egzamin. Zachciało mi się studiów w Gdańsku :dry:

A jak tam Dominik? pewnie już duży chłopak. Pokaż to zdjęcie co masz w avatarku :woohoo: :)

Małgośka jaka patologia :) Dzieci się będą fajnie razem bawić. Będziesz miało wesoło w domku. Duża różnica wieku między dzieciaczkami??

Pozdrawiam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #589919 przez kaska
Oooo Małgośka to co 7 lat :) super. Spora różnica wieku. Miedzy mną a siostrą jest 6 lat i dopiero niedawno zaczęłyśmy się dogadywać :blink: No ale z drugiej strony tamte duże i mogą pomóc przy Maleństwu.

Nati a miałaś lekarza prowadzącego z wojewódzkiego? jak tam opieka już na oddziale noworodkowym??

Kamyczka zdjęcie cudne!! Myślałam,że znam Twojego męża dlatego też chciałam zobaczyć. No ale pomyłka :blink:

A to mój Kacperek. Pozdrawiamy


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #589991 przez Kamykowa84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #593969 przez nati.olsztyn
Kaśka, miałam lekarza z wojewódzkiego, ale u mnie to dluzsza historia bo byłam zmuszona zmienić lekarza w 35 tygodniu ciąży. Więc od początku prowadził mnie kto inny a dopiero potem lek z wojewódzkiego. A trafiłam do szpitala jak poszłam na ktg dzień po terminie i że stresu miałam wysokie ciśnienie:-)wtedy mnie zatrzymali... I w sumie super wyszło bo inaczej nie wiem czy by mnie tam przyjęli.
Jeśli chodzi o opiekę na noworodkowym to tak jak wszędzie, zależy jaka zmiana i na kogo trafisz:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #595240 przez kaska
Kamykowa84 napisał:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ucałowany, dziekujemy :)

No ciężki z niego przypadek. Spać nie chce. Tzn robi swoje cztery 15min drzemki w ciągu dnia. Idzie się wykończyć :P Szczególnie,że ja w tym roku magisterkę robię ( w Gdańsku :lol: ) i muszę mieć trochę czasu na naukę :dry: No ale za to w nocy mi nie krzyczy. Na szczęście lubi się ubierać i kąpać :). Taki to mój mały rozrabiaka.

A co tam u Dominika? jak tam postępy??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #597466 przez Kamykowa84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #598948 przez kaska
No ja też karmię piersią i mój mały urwis zaczął się budzić co godzinę. Chyba sobie chce przy cycu poleżeć. No ale jak ja mam się wyspać? :dry:

No ja też już chce wiosnę, ciepełko.

Na spacerki chodzimy codziennie no chyba,że pogoda taka,że się z domu nie da wyjść. Sama wiesz jak teraz bywa- wiatr zawierucha :angry:
Ja spaceruję najczęściej koło tego powiedzmy,że nowego placu zabaw. Niedaleko Cerfoura. Tam mi najbliżej :)

Oooo raczkować, super. Niedługo go nie upilnujesz. Będzie wszystko ściągał z szafek :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #600045 przez Kamykowa84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #600397 przez kaska

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #600516 przez Kamykowa84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #600529 przez nati.olsztyn

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Pozdrawiamy wszystkie Mamusie i Wasze Maluchy!:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #600534 przez Kamykowa84

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
nati.olsztyn napisał:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Pozdrawiamy wszystkie Mamusie i Wasze Maluchy!:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #600538 przez nati.olsztyn

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl