BezpiecznaCiaza112023

mamusie z warmińsko-mazurskiego

11 lata 5 miesiąc temu #482018 przez anik
To ja też się przywitam, choć widzę że nie za dużo nas tutaj. My jesteśmy z Giżycka i na początku ciąży. 11 grudnia mamy pierwszą wizytę więc wtedy dam znać co i jak ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #483690 przez kaska
Cześć Anik :)

No faktycznie jakoś tu nas mało. Może się kiedyś rozkręci. Pisz co u Ciebie i Maleństwa!

Pozdrawiam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #485902 przez anik
Myślę że nie będzie mnie przez pewien czas... dostałam silnego krwawienia... wczoraj wyszłam ze szpitala... Maleństwa już nie ma :( powodzenia wszystkim...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #485958 przez Kamyczka
anik napisał:

Myślę że nie będzie mnie przez pewien czas... dostałam silnego krwawienia... wczoraj wyszłam ze szpitala... Maleństwa już nie ma :( powodzenia wszystkim...

współczuje kochana...nie wiem,co napisac..... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #514114 przez kaska
Kurczę dawno tu nie zaglądałam. Tzn chciałam złożyć Wam życzenia na Nowy Rok, ale jakoś po przeczytaniu Anik Twojej wiadomości strasznie smutno mi się zrobiło i już nie wiedziałam co mam napisać...

Strasznie Ci współczuję i mocno tulę! Wiem,że cokolwiek bym napisała to pewnie nie złagodzi Twojego bólu. Mam nadzieję,że ten rok będzie lepszy.

A co u Was dziewczyny?
Mam nadzieję,że obeszło się bez choróbska!

My byliśmy dzisiaj na pierwszym szczepieniu. Oby bez gorączki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #538761 przez ewelina88
hej dziewczyny ja jestem z Działdowa a rodzić będę w Nidzicy:)to moja druga ciąż,ierwsze dziecko rodziłam w Olsztynie w Miejskim Zespolonym,jeśli macie możliwość to naprawdę polecam.ja nie trafiłam tam z wyboru tylko z konieczności(przedwczesny poród)ale naprawdę polecam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #540001 przez kaska
Cześć ewelina88

Jak widać to tutaj straszne pustki. ;)
Rodziłam w miejskim, bo tam miałam lekarza. Do wojewódzkiego za żadne skarby bym się nie wybrała! Siłą by mnie musieli tam zaciągnąć :P
Na kiedy masz termin?


Co u innych???

W Olsztynie dzisiaj ładna pogoda więc pewnie na długich spacerkach :blink:

Pozdrawiam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541148 przez princess
Kamyczka napisał:

DZIĘKUJEMY Z DOMINICZKIEM,my dzis juz 2mce mamy :) a masz tam lekarza?Bo tam ciezko się dostac unaczej....

Nie mam lekarza z wojewódzkiego, prowadzę ciążę u gina, który kiedyś pracował w miejskim. Mój synek ułożył się pośladkowo i dostałam już skierowanie do poradni patologii ciąży, będę miała cesarkę. Jestem juz umówiona do poradni w wojewódzkim na wtorek, mam nadzieję, że nie odmówią mi hospitalizacji i wyznaczą termin cesarki :)

Do szkoły rodzenia nie chodziłam bo od początku ciąży musiałam leżeć, a jak się poprawiło to zaraz coś nowego wychodziło i odpuściłam sobie.

W szpitalu miejskim leżałam 4 razy, dwa razy rok temu na ginekologii, miałam łyżeczkowanie, na drugi dzień po zabiegu wracałam do szpitala z gorączką, mocnymi bólami i krwawieniem, okazało się, że niedokładnie mnie wyczyścili.
Później leżałam w październiku i listopadzie w obecnej ciaży z powodu zagrożenia porodem przedwczesnym. Ogólnie powiem tak, położne spoko, większość lekarzy z panem ordynatorem na czele - porażka. Traktują pacjentki jak ludzi gorszej kategorii. Dlatego chcę rodzić w wojewódzkim, z miejskim nie chcę miec więcej nic wspólnego.

Jak się czujecie dziewczynki? Jak Wasze maleństwa?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #550250 przez kaska
Oooo princess Ty już końcówka :) Na kiedy dokładnie masz termin???



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


No mój Kacper już prawie 3 miesiące :) Czas szybko leci, oj szybkoo
Właśnie śpi, więc korzystam z wolnej chwili :)

Pozdrawiam!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #553914 przez ewelina88
hej powiem tak jak juz wcześniej pisałam polecam Miejski bo dla maluszków opieka jest tam rewelacyjna,mój synek urodził się jako wcześniak tak więc dbali o niego dobrze.ja z kolei czułam sie tam jak intruz.pielęgniarki nie miłe.mały leżał na po prawej stronie korytarza jak się wchodzi na odział patologi ja po lewej.nawet nie zdjęli mi szwów po cięciu krocza a leżałam tam 17 dni i szwy się nie rozpusciły,musiałam je usunąc u siebie w mieście.najbardziej denerwowała mnie taka jedna pielęgniarka mała w czarnych kręconych włosach od której ciągle czuc było dym papierosowy i wiecznie miała do mnie pretensje że za mało mleka ściągam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #554996 przez Małgośka
Cześć Dziewczyny!
Ja też jestem z Olsztyna, będę prawdopodobnie rodzić w Miejskim na Mariańskiej. Moim lekarzem jest dr Szarejko. Dzisiaj byłam na USG połówkowym i wszystko jest super:)
Nina to moje trzecie maleństwo. Mam już córkę i syna, więc jak na polskie warunki to "patologia" ;) Ale ja z mężem ogromnie się cieszymy i nie możemy już doczekać wypragnionego maleństwa :)
Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #557047 przez Kamykowa84
Hejka mamusie :)
Kaska jak Kacperek?Ja musiałam założyc nowe konto :(
Małgośka moim lekarzem też był(podczas ciąży) dr Szarejko,rodziłam w miejskim :blink: mam synka Dominika

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #561166 przez kaska
witam witam :)

Kamyczka czemu nowe konto???

Kacper sie obudzil, odezwe.sie pozniej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #561435 przez Kamykowa84
kaska napisał:

witam witam :)

Kamyczka czemu nowe konto???

Kacper sie obudzil, odezwe.sie pozniej

Bo z tamtego wejść nie mogę :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #567153 przez kaska
Kamykowa84 napisał:

Hejka mamusie :)
Kaska jak Kacperek?Ja musiałam założyc nowe konto :(
Małgośka moim lekarzem też był(podczas ciąży) dr Szarejko,rodziłam w miejskim :blink: mam synka Dominika


Kacperek ostatnio daje mi popalić. No i nie wiadomo co mu jest :dry: Krzyczy całymi dniami. Byłam u pediatry i stwierdziła,że kolki. Jak się nie poprawi po espumisanie po 4 dniach to mam przyjść i będzie kombinować. Biedny taki bo widzę,że coś go boli a nie wiadomo jak mu pomóc :angry:
Wstawię zdjęcie jak będę miała troszkę więcej czasu. Mam jeszcze jeden egzamin. Zachciało mi się studiów w Gdańsku :dry:

A jak tam Dominik? pewnie już duży chłopak. Pokaż to zdjęcie co masz w avatarku :woohoo: :)

Małgośka jaka patologia :) Dzieci się będą fajnie razem bawić. Będziesz miało wesoło w domku. Duża różnica wieku między dzieciaczkami??

Pozdrawiam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl