BezpiecznaCiaza112023

mamusie z warmińsko-mazurskiego

11 lata 9 miesiąc temu #401419 przez Kamyczka
kaska napisał:

Oooo to już za 2 dni :)
Gratulacje i powodzenia! :)

Jeżeli znajdziesz troszkę czasu to napisz jak personel, opieka i pomoc :)

Chodziłaś może do szkoły rodzenia w Olsztynie? Jeżeli tak to proszę o szczegóły :)

Pozdrawiam i 3mam kciuki :)

Nie chodziłam do szkoły rodzenia,bo musiałam sporo czasu leżeć:-(
Dam znać po porodzie :blink: oby to było jutro :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #401541 przez kaska
No to trzymam kciuki, żeby Maluszek zapragnął jutro wyjść na świat :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #421635 przez kaska
Kamyczka widzę,że już urodziłaś :) Gratulacje! :) Może zaglądasz tu czasem i napiszesz jak tam opieka szpitalna???

A może są tu jakieś inne mamy z Olsztyna i okolic???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #422405 przez Kamyczka
kaska napisał:

Kamyczka widzę,że już urodziłaś :) Gratulacje! :) Może zaglądasz tu czasem i napiszesz jak tam opieka szpitalna???

A może są tu jakieś inne mamy z Olsztyna i okolic???

Hejka,rodziłam w miejskim.O 3 w nocy poczułam skurcze,ale dosyć słabe,stąd też poszłam się wykapac,ogarnąć,potem mąż się ogarnął i po 5 byliśmy na IP.Zbadali mnie tam ok 6,wody mi odeszły tam i potem trafiłam na porodówkę.Tam papierologia,połaziłam troszkę po korytarzu-poprosiłam o czopki-tak na wszelki wypadek.Skurcze troszkę się nasiliły,ale podobno nie byly na tyle mocne(dali mi oksytocynę),aby dostac znieczulenie,co chwilę spr mi rozwarcie było coraz większe,prosiłam o znieczulenie-ale nie dostałam bo wg polożnej było za późno i miałam urodzić za 10min.Ale druga faza porodu trwała jednak 50minut,bo słabo parłam-nie miałam siły w ogóle nie jadłam od tylu godzin :( połozna ok,taki młody lekarz nawet mi pomagał,łóżko ustawiali w tylu pozycjach,że nawet nie wiedziłam,że tak można!!!Na porodówce miałam wannę z hydromasazem-w międzyczasie tez tam leżałam-i mąż polewal mnie wodą,co miało pomagać na skurcze.Ból niebywały,myślalam,że pogryzę poręcz łóżka :( najgorsze byo to,że naprzeciwko łożka miałam lustro i wszystko widziłam -coś strasznego.Urodziłam o 10,dostałam synka na brzuszek,urodził się duzy,bo 3720kg :ohmy: a miał być max 3400.Potem go zabrali do mierzenia itp,a mnie zszywali,bo troszkę pękłam(polozna starala się nie nacinać,ale trzeba było).Ogólnie lekarz i polozna spoko.Straciłam dużo krwi,potem przynieśli mi synka i karmiłam.A potem przewiezli mnie na sale poporodową bo sama nie bylam w stanie iść.Najgorsze,że tam na porodówce i potem tez w sali naciskali mi brzuszek i wypompowywali wodę z krwią,ból nie do opisania :( :( trafilam na salę 3 osobową.Ogolnie opieka ok,polozne też,pomagają.Jedzenie dobre,ale niekoniecznie dla matek karmiących(kapusta,goląbki itp).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #432230 przez princess
Kamyczko, gratuluję i życzę zdrówka dla Ciebie i maleństwa :)

Witam się, mieszkam w Olsztynie i chciałabym urodzić w Szpitalu Wojewódzkim. Macie jakieś doświadczenia stamtąd?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #433539 przez kaska
Wojewódzki ma na pewno najlepszy sprzęt, szczególnie dla wczesniaczkow. Co do opieki to słyszałam dużo negatywnych opinii. Ja zamierzam urodzić w miejskim. Trafiłam tam teraz i lezalam tydzień i mogę powiedzieć, ze panie położne są rewelacyjne. Super opieka :)
Ale pewnie co osoba to inna opinia :)

Dużo dobrego słyszałam tez o malarkiewiczu, ale z tego co się orientuje to przyjmują tylko ciaze bezproblemowe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #433542 przez Kamyczka
princess napisał:

Kamyczko, gratuluję i życzę zdrówka dla Ciebie i maleństwa :)

Witam się, mieszkam w Olsztynie i chciałabym urodzić w Szpitalu Wojewódzkim. Macie jakieś doświadczenia stamtąd?

DZIĘKUJEMY Z DOMINICZKIEM,my dzis juz 2mce mamy :) a masz tam lekarza?Bo tam ciezko się dostac unaczej....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #433544 przez Kamyczka
kaska napisał:

Wojewódzki ma na pewno najlepszy sprzęt, szczególnie dla wczesniaczkow. Co do opieki to słyszałam dużo negatywnych opinii. Ja zamierzam urodzić w miejskim. Trafiłam tam teraz i lezalam tydzień i mogę powiedzieć, ze panie położne są rewelacyjne. Super opieka :)
Ale pewnie co osoba to inna opinia :)

Dużo dobrego słyszałam tez o malarkiewiczu, ale z tego co się orientuje to przyjmują tylko ciaze bezproblemowe

Witam,tak u Malarkiewicza tylko ciaze bezproblemowe,bo nie maja odpowiedniego sprzętu :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #433569 przez kaska
Kamyczka to już duży chlopczyk z tego Twojego synka :) ja się swojego już nie mogę doczekać, ale tez nie chcę żeby był wczesniakiem, a coś ostatnio mu się spieszy... No mam nadzieję, ze jeszcze 4 tyg wytrzyma ze mną w brzuszku :)
Także życzę zdrowka dla Malenstwa :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #433780 przez Kamyczka
kaska napisał:

Kamyczka to już duży chlopczyk z tego Twojego synka :) ja się swojego już nie mogę doczekać, ale tez nie chcę żeby był wczesniakiem, a coś ostatnio mu się spieszy... No mam nadzieję, ze jeszcze 4 tyg wytrzyma ze mną w brzuszku :)
Także życzę zdrowka dla Malenstwa :blink:

dzięki :kiss: a ty do jakiego lekarza chodzisz w Olsztynie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #434422 przez kaska
Chodzę do doktora Krasuckiego. Pewnie miałaś okazję go poznać leżąc w szpitalu miejskim :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #435417 przez Kamyczka
kaska napisał:

Chodzę do doktora Krasuckiego. Pewnie miałaś okazję go poznać leżąc w szpitalu miejskim :)

Tak,nawet się zjawiał przy moim porodzie :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #436121 przez kaska
Tez chodziłas do któregoś z lekarzy z tego szpitala ?
Może znasz jakieś fajne sklepy dla maluszkow?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #436132 przez Kamyczka
Kaska mój ginekolog kiedyś pracował w miejskim :blink:
sklepy z ubrankami dla maluszków?u nas w Olsztynie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #436880 przez kaska
no moze jest jakis o ktorym nie wiem... na razie mam nakaz lezenia, ale jak juz urodze to z checia pochodze :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl