BezpiecznaCiaza112023

Łódź

14 lata 1 tydzień temu #8183 przez Margolec

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #79815 przez monisiulka
hej dziewczyny,
chciałam wrocic do watku łódzkich szpitali..Bede wdzieczna za info gdzie sie decydujecie rodzic. Ja nie mam jeszcze wybranego szpitala a termin sie zbliza nieubłaganie!!
dziekuje i pozdrawaim wszystkie mamy :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #142468 przez Magdalop
Witaj!

Ja też się zastanawiam który szpital w Łodzi wybrać. Słyszałam o madurowiczu. Kilka koleżanek co rodziło w Łodzi dobrze wypowiadało się właśnie o tym szpitalu. Sama jeszcze nie wiem gdzie będę chciała rodzić. Niby mam jeszcze troszkę czasu, ale wypadało by mieć już jakiś plan, gdyby synek stwierdził, że chce przyjść na świat nieco wcześniej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #144088 przez justynka0691
Ja rodziłam w szpitalu Rydygiera w Łodzi. To wszystko zależy od twoich oczekiwań jeżeli chciałabyś aby twój mąż był przy porodzie i po porodzie mógłby ci pomagać przewijać dziecko podawać ci do karmienia i być obecny to tego szpitala nie polecam. Po porodzie mężczyzna nie może przekroczyć progu od korytarza do sali możesz jedynie pokazać mu dziecko na odległość w progu drzwi co dla mnie było okropne ponieważ miałam cesarkę i ciężko mi było wykonywać te czynności sama. Co do położnych były bardzo pomocne przez 1,5 doby później radź sobie sama kiedy potrzebowałam pomocy słyszałam tylko "zaraz podejdę". Jeżeli chodzi o lekarzy to wszyscy są cudowni i miło będę ich wspominać.


Następne dzieciątko będę rodzić w matce polce wiem że to fabryka ,ale jest bezpłatny dostęp do znieczulenia, mężczyzna nie jest tak odsuwany i mają świetny sprzęt.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #145893 przez Edyta
Pozdrawiam Lodzianki :) ja niestety wam nie doradze bo niby jestem z lodzi ale rodzicx tam nie bede natomiast odradzam szpital Matki Polki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #206717 przez Eileen
Drogie mamy, a co sądzicie o Salve - prywatnej klinice?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #206795 przez Magdalop
Witam ja już po porodzie. Tak jak sadziłam, synek przyszedł na świat miesiąc za wcześnie.

Od 4.08. leżałam w Madurowiczu na podtrzymaniu ciąży i udało się o miesiąc przesunąć poród.
W Madurowiczu też rodziłam i bardzo dobrze wspominam poród. Mimo, że spędziłam na porodówce ponad 42 godziny a od przebicia pęcherza minęło ponad 11 godzin, to mam jak najlepsze zdanie na temat szpitala.

Po porodzie zabrali mi maluszka na oddział dla wcześniaków i wypuścili go po 15 dniach. Na szczęście wszystko z nim jest już dobrze, a opieka jaką nas otoczył cały personel w placówce, była naprawdę wielka.

Co do znieczulenia. Na początku się wahałam przed zgodą na znieczulenie, ale w ostatecznym rozrachunku położna przekonała mnie do tego i wogóle nie żałuje.

Atmosfera była bardzo dobra, bo lekarze i pielęgniarki co chwilę przychodzili i sprawdzali czy wszystko jest dobrze i rozładowywali wszystkie stresy przez rozmowę. Mój mąż był przy porodzie, a kiedy zabrali maluszka na oddział "F", mimo że była godzina po 20, to poszedł do synka i mógł z nim chwilkę pobyć i porobić zdjęcia.

Pozdrawiam serdecznie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #206809 przez Eileen
To kolejna dobra opinia o Madurowiczu, dzięki Magdo, za tak szczegółowy opis, daje mi to szerszy obraz tego szpitala:)

Jak na razie Madurowicz "wygrywa", ciekawi mnie jednak strasznie ta prywatna klinika Salve, a Was?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #220802 przez Martowa90
Witam, mi do porodu jeszcze daleko, ale ja wolę wszystko wcześniej wiedzieć. Dlaczego odradzacie Matkę Polkę?? Co tam się takiego dzieje?? Mam tam lekarza prowadzącego, dr Marek Jaskuła. Wiecie może coś na jego temat? Salve znam poprzez koleżankę, ale ona tam tylko prowadziła ciążę a rodziła w Koperniku. w Madurowiczu ja się urodziłam a że technika idzie na przód to i szpitale są lepiej wyposażone. Niedawno rodziła tam moja kuzynka i nie narzekała. Pozdrawiam teraźniejsze i przyszłe Mamy :) Czekam na odpowiedź.

Martowa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #228094 przez agf
Ja rodziłam w sierpniu tego roku w CZMP. I mimo, ze trafiłam na nieciekawy czas, bo były remonty szpitala to jestem bardzo zadowolona. Najważniejsze były oczywiście położne. Nie miałam żadnej "swojej" i byłam ogromnie miło zaskoczona. Wszystkie były miłe, sympatyczne, pomocne, spokojne. Gdybym miała się decydować jeszcze raz dokonałabym takiego samego wyboru!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #263629 przez jo_anna20
Polecam Salve - nie zamieniłabym tego szpitala na żaden inny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #514267 przez kaska30
ja

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #518718 przez kaska30

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #594628 przez Magda21
W styczniu tego roku rodziłam w CZMP jestem zadowolona z opieki
. Położne miłe i pomocne. Byłam przeziębienia i trafiłam na sale jednoosobową co mi akurat pasowało. Polecam,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #665102 przez akina_zet
No właśnie dziewczyny będę wdzięczna za opinie na temat Matki Polki, słyszałam,że są tam dwa oddziały, jeden gorszy drugi lepszy, wiecie coś na ten temat?

Mam lekarza prowadzącego mi ciążę właśnie z Matki Polki, dlatego też jestem zdecydowana aby tam rodzić, no i rewelacyjny sprzęt dla malucha, to też mnie przekonuje. Ale prawdą jest to,że słyszałam iż jest to "fabryka" i położne nieciekawe, czy jest w ogóle możliwość wykupienia sobie położnej tam?

I mam pytanie też odnośnie Medeora na Ciesielskiej, rodziła tam ktróraś z Was?

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl