BezpiecznaCiaza112023

ząbkowanie

14 lata 2 miesiąc temu #5064 przez czarna28
no u nas juz jest widoczny ząbek a nawet dwa :laugh: całkiem przypadkiem je odkryłam.Ale jaką miałam radoche aż sie popłakałam hihi....Nic nie wskazywało na to ze już będą ząbki.Ani płaczku ani zaczerwienienia, marudzenia.Nic tylko ślinienie :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #5071 przez Scholastyka21
och czarna zazdroszczę bo my sie męczymy cały czas a zębów jak nie było tak nie ma

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #5084 przez _aga86_
czarna28- tylko pozazdroscic:) Mam nadzieje, ze moja niunia tez tak bedzie przechodzila zabkowanie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #5466 przez Madzia89862
moj Filipek ma 3,5 miesiaca a juz dolne jedynki mu sie pojawiły:)i tez przypadkiem je odkryłam.:) nie beyło płaczu,marudzenia nic.tylko wszystko pakował sobie do buzi ale myslalam ze to normalne.nie przyszlo mi do glowy ze to juz moga byc zabki a tu jednak:)jaka radoche mialam z tego powodu:)ale slyszałam ze tak wczesne zabkowanie jest niekorzystne dla przyszłych stałych zabkow..;/czy to prawda?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #5475 przez _aga86_
Slyszalam, ze lepiej jak dziecko pozniej dostanie zabki na przelomie 6/7 m-ca i wtedy sa mocniejsze, ale nie ma sie czym przejmowac, gdyz kazdy organizmu jest inny i w waszym przypadku moze to nie miec znaczenia:) GRATULUJE PIERWSZYCH ZABKOW:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu - 14 lata 2 miesiąc temu #5478 przez poli
Ponoc lepiej - ale przecież mama nie wyrwie, bo się pojawiły ;)
A tak poważnie, nikt nie ma na to wpływu kiedy te zęby wyjdą, my się doczekac nie mogliśmy, jak na złośc bardzo późno wylazły.
A teraz jakoś mi to nie przeszkadza, ani się nie zastanawiam ile już byc powinno, a dlaczego jeszcze nie ma - a wcześniej miałam prawie obsesję :silly:
Każdy ząbek ma swój czas :) O takie moje odkrycie :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #5496 przez Mirella
Dokładnie tak Poli, i nie tylko ząbek, ale w ogóle wszystko w rozwoju dziecka. Ja już przestałam zaglądać do tych mądrych książek co mi mówiły kiedy moje dziecko ma co zrobić. W końcu co te książki wiedzą o moim dziecku?
A ząbki mamy póki co dwa na dole, i wcale nie wiem czy to dużo czy mało. Fajnie że są i tyle :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #5503 przez Madzia89862
ja rowniez nie zagladam do tych "madrych"ksiażek.wole sie zorientowac i porownac tu na forum:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #7525 przez Madzia89862
jak tam dziewczyny z zabkami maluchów?nam sie kroja traz gorne:)maly paluch trzyma ciagle w buzi i sam sobie masuje dziaselka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu - 14 lata 1 miesiąc temu #7527 przez jamro
zabkowanie to trudny okres dla dziecka moj synus dostal pierwsze zeby jak mial 5 miesiecy i to wedlug mojego pediatry za wczesnie i oczywiscie mi sie rozchorowal najpierw goraczka potem wymioty cos strasznego tak nale dzieci zle przechodza zabkowanie ale zmowu miekture dzieci przechodza lagodnie zabkowanie bez obiawowo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #7529 przez Madzia89862
jamro to nie reguła poniewaz mojemu synkowi pierwsze dwa dolne wyszly nie caly miesiac temu czyli jak mial 3 miesiace z hakiem i nie mial zadnych problemow.troche sie slinil i tyle zero placzu nawet temperaturki nie mial zwiekszonej a odkrylismy je przez przypadek teraz mu wychodza gorne bo widac jak masuje sobie dziaselka troche i widac spuchniete dziaseleczka.ale tez przechodzi bezproblemowo.zero marudzenia czy rozdraznienia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #7531 przez jamro
szczesciara z ciebie ja o mialam takie problemy za karzdym razem gdy pojawialy sie zeby tyklo ze u mojego synka wychodzily po 4 zeby odrazu to moze dlatego tak przechodzil bo gdy mial zaledwie 7 miesiecy mial juz 8 zebow

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #7533 przez Madzia89862
oj oj no to faktycznie.no my mamy skonczone 4 miechy zaledwie i szykuje nam sie ze beda juz niedlugo cztery zebole:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #7534 przez _aga86_
Moja coreczka jeszcze nie ma zabkow, ale strasznie sie slini i wklada wszystko co wpadnie Jej w raczki. Mam nadzieje, ze do 6 miesiaca zabki sie nie pojawia, bo moja pediatra tez jest tego samego zdania co Twoja jamro- czyli, ze jeszcze za wczesnie i im pozniej (mam na mysli miedzy 6-8 m-cem) tym lepiej dla dziecka. No ale zobaczymy u nas juz prawie 5 m-ac, wiec nie jest tak zle:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #7535 przez Mirella
Klaudii też niedawno wyszły cztery na raz :) górne, które podobno gorzej wychodzą, tzn. bardziej boleśnie, a u nas całkiem bezobjawowo, nie wiem czy to wypada się chwalić ale ja nie wiem co to prawdziwe ząbkowanie u dziecka, a ma tych zębów 6 póki co :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl