BezpiecznaCiaza112023

Niespokojny sen dziecka

12 lata 7 miesiąc temu #199757 przez justysiak83
afrodyta napisał:

Witam wszystkich :)
Czy ktos moze doradzic co mam robic ?
otoz moj problem polega na tym , ze moje dziecko ( ma 13 i pol miesiaca ) od ponad trzech miesiecy nie spi w nocy... ciagle sie budzi ( tak po dwoch,trzech godzinach snu ) , poplakuje , pojekuje , czasem placz jest duzo wiekszy , ze musze go na rekach tulic ....
nie pomaga herbatka ,( ktorej czasem wypija bardzo duzo w nocy ) , nie pomagaja syropy przeciwbolowe ani uspokajajace :(
i co najgorsze tak jest KAZDEJ NOCY !!! KAZDEJ....
w ciagu dnia spi dobrze i jest wszystko ok a noce sa makabryczne...


U nas od 2 miesięcy jest identycznie, ząbków jeszcze nie ma, dopiero mu będą szły dolne jedynki więc to wykluczam, bo na 2 miesiące wczesniej to chyba niemożliwe. MOrfologia ok.
Wypróbowałam juz chyba wszystko, leki na kolke, ząbkowanie, spanie w jednym łóżku, nic nie pomaga. Wczoraj dostał Viburcol bo już nie dałabym rady normalnie funkcjonować i spał w miare ładnie, co prawda wstawałam do niego kilka razy, ale dałam smoka i spał dalej, nie płakal nie kręcił się. Przypuszcam że taki jego urok i nic tu nie pomoże, mam nadzieje że w końcu samo przejdzie. Jedyne co mniepociesza to fakt że nie tylko ja mam taki problem jak widze.
NO to się wyżaliłam :lol: :lol: Pozdrawiam wszystkie mamusie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #202169 przez ifka
u nas znów powrót kiepskich nocek po lekkiej poprawie,ale zauważyłam,że zbliża się do nas prawa górna 1,więc pewnie jej dolucza :( .Przedwczorajsza nocka pobodki co15-30 min. :ohmy: :dry: .Wczoraj z podwieczorkiem dostała paracetamol i w nocy było troszkę lepiej :) .


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #202480 przez Manga
A czytałyście tekst naszej forumowej koleżanki o zarwanej nocy?
Taniec z gwiazdami, czyli jak Bartek nie chciał spać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #202490 przez ifka
hehe bardzo fajny tekst :lol: :lol:


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #209993 przez mysia-sia
SISUNIA88 napisał:

a może mały się czegoś przestraszył i dlatego jest taki niespokojny???

może spróbuj przez kilka nocy spać z nim?? dziecko wtulone w mamę powinno być spokojniejsze...nic innego nie przychodzi mi do głowy...

moje dziecko (16 mcy) jak obudzi się w nocy to nie sposób odłożyć do łóżeczka i śpi już ze mną, ale i tak potrafi około 2-3 godziny się kręcić, wiercić i marusdzić zanim zaśnie... jak się kręci staram się przytulać, al;e zasypia już oddzielnie jakby... odsuwa się ode mnie:/
zastanawiam się czy to nie jest efektem tego, że młody wyczuwa, że sytuacja się zmieni, bo jestem w ciąży i od czasu kiedy jego sen się pogorszył to wiemy o ciąży??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #211476 przez Moniq
mysia-sia gratulacje, nie wiedziałam albo przegapiłam ta wiadomość :)
u nas był problem z tym że Domi budziła się w nocy i nie spała przez 2-3 godziny, przewalała się wołała nas, więc wędrowaliśmy do niej po kolei; a teraz od ponad miesiąca nie ogląda telewizji i jak ręką odjął; śpi spokojnie calutką noc; mimo że oglądała tylko bajki dla małych dzieci i góra 30 minut dziennie ale to wystarczyło by nie pozwolić jej spać spokojnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #224091 przez justynkathebest
moja Dorotka od jakichś 2óch 3ech miesięcy tak ma że budzi się co 2-3 godziny w nocy.napewno niczego się nie przestraszyła no i napewno to nie wina ząbków....sama nie wiem co robić

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1005763 przez aduśka
mój Kacper ma nie cale 9 miesięcy .. jego sen nie można nazwać snem. W ciągu dnia jakby to zebrać do kupy to śpi może 2 góra 3 godziny. Ogólnie jego sen jest bardzo niespokojny . Ciągłe budzenie , jęki , stękanie , płacz .. w nocy niestety to samo .. I najgorsze jest to , że nawet jak kładzie się późno ( tj. 22:00/23:00) to i tak śpi do góra 5/6 rano ;/ . Wychowuję go sama i naprawdę moja kondycja fizyczna oraz psychiczna są na skraju wytrzymałości ;/. Nie wiem czy to kwestia tego , że czas mojej ciązy był pełen nerwów i steru czy też jest inna przyczyna .. Zastanawiałam się już nad psychologiem dziecięcym albo nad jakąś hipnozą .. POMOCY!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 dni temu #1034054 przez weronikaklosok
W sumie to dużo śpi w dzień. Moje dzieci to góra do godziny, a w nocy to normalnie śpią tak od 20 do 6, tylko, że daje im mleko na spaniu. Bez niego to tak ok 3 miałabym pobudkę. A śpi sam czy z Wami?
Może warto tez zainwestować w wygodne i odpowiednie materace do spania . My w końcu w takie solidne zainwestowaliśmy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl