BezpiecznaCiaza112023

brak miesiaczki

11 lata 5 miesiąc temu #456569 przez bea1
witam.mam problem moje cykle trwaja 28-31dni.dzis jest 41dc.miesiaczki brak,bola mnie piersi,jajniki i mam podwyzszona temp.37,1 test ciazowy wyszedl negatywnie a robilam go w 40dniu cyklu.skoro wynik testu jest neg.to nie jestem w ciazy wiec co to moze byc?prosze o rade

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #456591 przez Mirella
To że test nie wyszedł, nie znaczy że nie jesteś w ciąży, dla pewności zrób jeszcze raz, albo zrób betę dla pewności. Innym powodem mogą być zaburzenia hormonalne albo jakaś choroba, ale zostanmy przy wersji ciąży :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #456647 przez bea1
a czy na to badanie trzeba miec skierowanie od ginekologa jak je wykonac i gdzie,lecz jedna kwestia zostala o ktorej zapomnialam wspomniec moj maz ma bardzo zle wyniki nasienia,lekarz pow.ze z takimi wynikami jak jego zajscie w ciaze jest bardzo malo podobne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #456649 przez Mirella
eee tam, mało prawdopodobne nie znaczy niemożliwe, takie wypadki też tu były, betę można zrobić w pierwszym z brzegu laboratorium, ale to jest płatne badanie, nie wiem czy na skierowanie byłoby na refundację. Przyjdż na staraczki tam dziewczyny bardziej oblatane w tych kwestiach to któraś powie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #456657 przez bea1
troche sie boje tego badania bo moze to smakowac porazka,a o dziecko staramy sie od 4lat i do tej pory nic,a mam jeszcze male pyt.bo jestem nowa na tym forum i nie bardzo wiem co to sa te staraszki?i jak mam w to wejsc?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #456681 przez Mirella
www.zapytajpolozna.pl/92-starania-o-dzie...age-2369.html#456628

tu masz link do ostatniego postu, staraczki czyli wątek starania o ciąże, tam nas dużo na różnych etapach, będzie Ci raźniej :) no i wiedzy dostaniesz więcej :)

jako naczelna czarownica staraczek oficjalnie zapraszam :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #974142 przez martynka8009
Ja miałam podobne kłopoty, ale było to powodem nadwagi po ciąży. Dopiero jak zbiłam z wagi około 10kg, dzięki tym tabletom lipocut.pl , wszystko powróciło do normy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #976565 przez alinka19
też mam problem z miesiączką ;/ spóźnia mi się 6 dzień!!! kochalam się 9 dni temu w zabezpieczeniu z mężem, mam już 1,5 roczne dziecko :/ na razie drugiego nie planujemy, wiadomo - w tym kraju trudno o 2 dzieci :( czytałam o tym sporo: www.biomedical.pl/kobieta/brak-miesiaczki-2593.html ale sama nie mogę się doszukać problemu :/ czy mogę spróbować sama wywołać miesiączkę czy tylko ginekolog mi zostaje???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #981575 przez Aguśka mamuśka
Ja też mam maly problem. Powinnam dostać okres 29 kwietnia, i do tej pory ani śladu. Robiłam 4 testy i każdy negatywny. Mam już 2 dzieciaczków, rok po roku, i nie chciała bym teraz mieć kolejnego...kiedyś na pewno tak:)...nie wiem co o tym myśleć. Przy pierwszej i drugiej ciąży testy mi wychodziły pozytywne, i to zaraz po dacie spodziewanej miesiączki...malucha jeszcze karmie, miałam ostatnio mała dietkę, ćwiczylam dość intensywnie, ale to już 2 tyg się spóźnia:( :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994142 przez gajka
Brak okresu i brak ciąży- to dopiero musi być zmartwienie!
Ja od razu bym biegła do ginekologa na konsultacje. Niech zrobi USG- bo to mogą być mięśniaki lub jakieś inne paskudztwo!

To mój specjalista- www.ginekolog-warszawa.pl/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025090 przez Marcysia
Dokładnie dziewczyny musicie się badać. To może być też PCOS - dotyka od 5-10 % kobiet, więc to wcale nie jest mało. Objawia się zaburzeniami równowagi hormonalnej, czyli właśnie problemy z okresem, wypadanie włosów, włosy rozsną w nietypowych miejscach, potliwość, problemy z trądzikiem i wiele innych objawów polecam poczytać więcej na ten temat. Wystarczy jednak iść do lekarza na badanie by wykluczyć lub potwierdzić taką ewentualność. Co ważne PCOS można leczyć i można zajść w ciąże, stosuje się np. antykoncepcję hormonalną - do wyrównania poziomu hormonów, lub suplementy diety z kwasem foliowym i mio-inozytolem jak inofem. Także nie zwlekajcie bo zegar tyka i z czasem będzie tylko trudniej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 tygodni temu - 7 lata 8 miesiąc temu #1032726 przez Sława
Ja jestem właśnie żywym dowodem, że z PCOS można mieć dzieci. Okres mam do tej pory nieregularny i nigdy nie wiem, czy może pojawi się po 34 dniach, czy po 50. Ale jeżeli wcześniej nie było problemów z miesiączka, to warto iść do lekarza i upewnić się, czy to nie jest nic poważniejszego.

www.markop.biz.pl/ziemia-radom

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 tydzień temu #1032952 przez Domii1983
Też jestem za tym, że warto iść do lekarza i wykonać betę. Chociaż z drugiej strony, kiedy ja miałam wahania hormonalne, tez one sie tak objawiałay - nieregularnymi miesiączkami.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 dni temu #1033372 przez Judyta4
Musisz koniecznie się przebadać, czasem wystarczy luteina albo jakiś suplement typu inofem, ale czasem może się okazać, że masz cystę, albo jakąś inną narośl, którą trzeba usuną operacyjnie. Dlatego naprawdę nie ma co zwlekać i wróżyć z fusó, trzeba się badać !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 dni temu #1033559 przez WiolkaKlaman
I jak tam- byłaś u lekarza ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl