BezpiecznaCiaza112023

Rozstępy

10 lata 7 miesiąc temu #738059 przez kasiarzyna
U mnie też niestety rozstępy się pojawiły, mimo że używałam kremów na rozstępy przez całą ciążę :( No nic, teraz znalazłam gabinet Bellisana, w której będę w przyszłym tygodniu usuwać rozstępy, bo to chyba jedyna sprawdzona metoda na rozstępy, które już się zagoiły.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #783704 przez viva
To są uroki ciąży i nie każdy może sobie z nimi poradzić. Podobnie jest z młodzieńczym trądzikiem przecież.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #812330 przez [email protected]
Najlepsze są po prostu maści na blizny. Ale ważne jest by dbać o to, aby skóra była elastyczna. Polecam olejek arganowy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #812973 przez AniaF
Mojej przyjaciółce po ciąży też pojawiło się mnóstwo rozstępów, oprócz tych na nogach i brzuchu, to także na piersiach. Na dodatek jej biust niestety przed ciążą nie grzeszył rozmiarem, a po ciąży stracił swoją całą jędrność i znacznie obwisł. Obecnie dziewczyna rozważa powiększanie piersi wraz z liftingiem, bo naprawdę podłamana jest obecnym stanem jej biustu. Wybrała wstępnie bardzo dobrą klinikę, więc również mam nadzieję, że efekty zabiegu będą zadowalające, a jej biust odzyska dawną jędrność i sprężystość :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #813483 przez renia
Ja stosuje kąpiel miętową. Zaparzam 4 torebki mięty i zalewam litrem wrzącej wody. Po kilkunastu minutach wlewam napar do wanny z ciepłą wodą i siedzę w kąpieli kwadrans. Mi trochę złagodziło rozstępy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #843874 przez martynikaa
W dużej mierze to czy się pojawią czy nie to sprawa genów i kondycji naszej skóry, a jak już się pojawią to nie można ich usunąć i trzeba z nimi żyć

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #855949 przez modlinka
Nie tylko geny ale także dieta. Poza tym ten problem dotyka praktycznie 90% kobiet w ciąży. Głownie przez szybki przyrost masy i słabą rozciągliwość skóry. Poza tym rozstępom można zapobiegać zamiast leczyć. Czynne uprawianie sportu i bogata w minerały dieta (cynk, krzem, witamina E) mogą uchronić nas przed pojawieniem się rozstępów.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #899958 przez marynika
Nie wiedziałam, że dieta może mieć wpływ na rozstępy, myślałam, że one pojawiają się bardziej 'mechanicznie'. Ale coś w tym jest, że dane produkty czy składniki odżywcze mogą wpływać na jej elastyczność i podatność na rozstępy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #919340 przez midnight79
Na rozstępy najlepsze są lasery jednak :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #981344 przez lampy wiszace
mnie na szczescie udalo sie uniknac rozstepow na brzuchu, ale smarowalam go codziennie kremem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #981423 przez zwika
Muszę się zgodzić, że to wszystko zależy od kondycji skóry i chyba jednak rzeczywiście genów. Moja siostra na przykład miała znaczne problemy z rozstępami (znacznie przytyła w ciąży), że o jej kompleksach na punkcie cellulitu nie wspomnę (ale ten był i przed ciążą). I muszę przyznać, że nie wiem czy można naturalnym sposobami pozbyć się cellulitu - osobiście mam spore wątpliwości. Z rozstępami jest chyba łatwiej (o ile nie są bardzo duże), siostra używa jakiegoś kremu i faktycznie ich widoczność wyraźnie spadła (tak mi się wydaje przynajmniej). Jeśli chodzi o skórkę pomarańczową to doradziłam jej coś takiego http://salonykosmetyczne.jeanlouisdavid.pl/services/lifting-ciala-reaction/ Koleżanka była i mówiła, że efekt ją zaskoczył na duży plus więc poleciłam siostrze. Jestem zdania, że trzeba działać jeśli 'męczymy się' w swoim ciele.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #993503 przez Wiki90
Rozstępy pojawiają się nie tylko w ciąży i ciężko jest się ich pozbyć. Lepiej zapobiegać ich powstawaniu. Odpowiednie nawilżanie, zdrowa dieta :) to chyba najważniejsze.

Jeśli sądzisz, że potrafisz to masz rację. Jeśli sądzisz, że nie potrafisz, również masz rację. - Henry Ford
hairbodydesign.pl/aktualnosci/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026563 przez Joasi4
Ja na rozstępy zawsze stosowałam pilingi cukrowe. Super sprawa!

Zapraszam na swoją stronę odchudzaniu i dietach dietoteczka.pl/category/odchudzanie/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1028314 przez aneczka21
Wielkość i ilość rozstępów zależy również od tego w jakim czasie przytyłyśmy. Im szybciej tym rozstępy będą bardziej widoczne. U mnie pojawiły się tylko minimalne w okolicy bioder. Przez całą ciążą smarowałam się kremem ziaja, który do kupienia jest między innymi w pro-aptece ( http://www.pageorama.com/?p=proapteka ). Jestem zadowolona bo przez całą ciążę martwiłam się o to. Chyba nikt nie powie, że rozstępy nie szpecą ciała :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029097 przez edyta86

MlodaMama napisał: Witam Panie:)

W ktory miesiącu sie pojawiły u pań rozstępy? u mnie juz w 4 na piersiach ogromne ze szok

Na piersiach są najgorsze...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl