BezpiecznaCiaza112023

Rozstępy

7 lata 2 miesiąc temu #1054710 przez Pillar
A myślicie, że takie zabiegi na rozstępy jak tutaj to dobre rozwiązanie www.beauty-factory.pl ? Ja właśnie poważnie się nad tym zastanawiam...

Kiedy ludzie cię chwalą, nie kroczysz własną drogą.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 miesiąc temu #1055418 przez Domii1983
Mnie też by się przydało pożegnać rozstępy, tym bardziej, że idzie wiosna.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1063507 przez marynika
Tylko rozstępy raczej trudno usunąć. Szczególnie jeśli robiły się już białe.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 8 miesiąc temu #1065438 przez Domii1983
Na rozstępy bardzo dobre są ćwiczenia;-) Polecam poradnik: sprzedajemy.pl/poradnik/z-kim-warto-cwic...nerow-062e3e-art2571 - dowiecie się z niego jakiego trenera najlepiej wybrać i jaki zestaw ćwiczeń.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 6 miesiąc temu #1067940 przez antosia
Żel do masażu od HB - taka absolutna podstawa i powinno być dzięki temu OK.
U nas wyglądało to całkiem podobnie. Kluczowe znaczenie ma odpowiednia pielęgnacja, codzienna, systematyczna. Wtedy na brzuchu nie powinny się pojawiać żadne ślady.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 6 miesiąc temu #1067944 przez gier.barbara
Na stronie szkoły :https://szkolarodzeniaprenalen.pl znalazłam, że :
Aby zmniejszyć ryzyko powstania rozstępów w czasie ciąży warto kontrolować swoją dietę i spożywać produkty bogate w cynk. Pomocne będzie także odpowiednie nawilżanie i natłuszczanie specjalnymi kremami i oliwkami. Kosmetyki można delikatnie wmasowywać w ciało.
Niestety nie każdej Pani uda się uniknąć rozstępów, gdyż mają one podłoże genetyczne. Jeśli rozstępy wystąpiły u matki lub siostry bardzo możliwe, że wystąpią także u przyszłej mamy.
U mnie pomogła zwykła oliwka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 5 miesiąc temu #1068044 przez Quake
Ja bym się tam po prostu pogodziła z sytuacją :P Ważne żeby się dobrze czuć w swoim ciele.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 1 miesiąc temu - 5 lata 3 tygodni temu #1068512 przez Meliska
Niekoniecznie jest to takie proste.... I niekoniecznie mozna się z tym tak łatwo pogodzić. O ile rozstępy są w mało widocznym miejscu, to nie jest to taki problem ale sama miałam je na udach. Tak więc wstydziłam się wybrać na plaże w stroju kąpielowym czy nawet nalożyc szorty latem. Bo nie czułam się w nich dobrze.

Zdecydowałam się na laserowe usuwanie. Wprawdzie takie usuwanie nie usunie wszystkich blizn, ale wiele z nich jest już praktycznie niewidocznych. I czuję się o wiele lepiej. Moja pewność siebie poszybowała do góry.
klinikamagnuccy.pl/usuwanie-blizn/ Wykonywałam tutaj w Katowicach

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 9 miesiąc temu #1068814 przez KasiaZPodlasia
Czy któraś z was ma jakiś magiczny krem, balsam lub oliwkę, który można stosowac w ciązy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 8 miesiąc temu #1068879 przez skrzacik
Mi pomogły kosmetyki firmy Mustela. Po prostu są niesamowite. Długo szukałam odpowiedniego balsamu na rozstępy, aż znajoma poleciła mi tę właśnie firmę i jestem bardzo zadowolona. Z tej firmy wyszedł cały zestaw kosmetyków dla kobiet w ciąży. Mają one odpowiednie składniki więc można je spokojnie stosować. A jeśli chcesz kupić taki zestaw w bardzo atrakcyjnej cenie to polecam stronę www.ziko.pl/szczyrk-apteki-drogerie-ziko/beskidzka-135/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 7 miesiąc temu #1069561 przez ulke
Jakby to było takie proste, a niestety nie jest. Rozstepy to w wielu przypadkach kwestia genetyczna i po prostu nie można sie ich tak łatwo pozbyć. Można czasami smarować sobie brzuch kremem całą ciążę ale pomimo to mieć rozstępy :( I tak było u mnie. Moja mama miała i ja rownież mam je na brzuchu.

Jeśli miałabym tutaj polecić jakies kosmetyki to będzie to na pewno serum Strialys:
www.slowopodlasia.pl/wiadomosci/9381,kre...epy-jaki-krem-wybrac

Naprawdę dobre działanie. Nie usunie rozstępw ale sprawi, że będa mniej widoczne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 11 miesiąc temu #1070040 przez Gozdziczka
Mam taki problem z rozstępami, otoż nie pojawiły się u mnie na szczęście (jeszcze) nowe rozstępy, ale te stare są bardziej widoczne.... niby blade, ale bardziej wyraźne, co polecicie? Zabiegi odpadają, w ciąży nie wolno....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 1 miesiąc temu #1070703 przez CiniMini82
Całą ciaze smarowalam sie oliwka i ani jednego rozstepu, dopiero po porodzie pojawily sie na brzuchu, na to stosuje bio oil

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 1 miesiąc temu #1070721 przez gondziakowa
ja mialam niewielkie na piersi a brzuch czysciutki.. teraz po 2 ciazy wygladam jak zebra :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 1 miesiąc temu #1070735 przez CiniMini82
a no i tak bywa :) kazda skora jest inna.. dlatego jak juz sa to trzeba sie ich pozbywac :D bio oil jest najlepsze i wiem to bo kupilam na notino mase roznych i testowalam na sobie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl