BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 11 miesiąc temu #121582 przez Agness_13
Witam.......... Dawno mnie nie było, ale musiałam trochę odpocząć od for, i internetu...
A tak po za tym, u mnie jakoś leci....
Z dobrych wieści... Prawdopodobnie jutro (jeśli wierzyć suwaczkom) rozpocznę 5 tc... :silly: :silly: (potwierdzone narazie betą w 25 dc - 245 mIU/nl, dziś, tj. 28 dc - 675 mIU/nl) Wizyta 01.06 -mwtedy się okaż co i jak.
Narazie proszę o kciuki. Pozdrawiam... Podczytuję was często. :kiss:



Mama aniołka 20.09.2010 [*] 9tc
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #121590 przez gosiak
Agnes :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: cieszę się strasznie i gratuluję :lol: :lol: :lol: popatrz a dopiero pisałam ciekawe ile naszych staraczek milczących ma fasolinkę :woohoo: :woohoo: odzywaj się częściej i czekamy na ciąg dalszy dobrych wieści :side: pozdrawiam!!!

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #121601 przez Agness_13
Dziekuję bardzo :kiss: . Jak tylko będą dobre wieśc (choć innej myśli nawet nie przyjmuję :lol: ) to na pewno napiszę. Ostanio cierpię na chroniczny brak czasu, ale jak znajdę chwilkę, postaram się odezwać. Pozdrawiam, i całuję. :kiss:



Mama aniołka 20.09.2010 [*] 9tc
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #121628 przez @nulka
Agness musi byc dobrze!!! :)
super wieści! :)
jak już się "poskładasz" to przepisz się w meldunkach ze staraczek na ciężarowki :)

no to jedno testowanko już za nami :) takie niespodziewankowe
jak ja lubię takie wiadomości!! :laugh:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #121640 przez Marta M
No i na takie wiadomosci to ja lubie czytac :):) Agness gratuluje i ja tez nie przyjmuje do wiadomosci zeby mialy byc inne wiesci niz te dobre, beda tylko dobre :):):) Namieszalam troche, ogolnie to bardzo sie ciesze :lol: :lol: :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #121648 przez ajłona
czytam Was wciąż, ale weny pisarskiej brak...jakoś tak... :( pozdrawiam
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #121660 przez Wiki81
@nulka napisał:

HELLOOŁŁŁ??!! :lol:

Gdzie się dzisiaj podziewają staraczki? :)
czas staranek minął, teraz przecież tylko czekamy!! :P
...chyba, że tam dorabiacie jakieś loczki albo sexi pieprzyk dla fasolki ;)
to dorabiajcie, dorabiajcie...

Patrzyłam na listę meldunków i brakuje nas jeszcze :(

DIANKA odezwij się :kiss:

Nati?
Agnes?
angel82?
Kutyś?
Papierowe Serce?
Wiki?
Magduśka?
Madzior?


Ja jestem :) może nie piszę za często [zarobiona jestem :((], ale czytam na bieżąco jak tylko znajdę wolną chwilę :)

Muszę Wam powiedzieć, że tak mnie dzisiaj napitalają jajniki, że nie wiem co się dzieje... Może to efekt odstawienia tabletek :/ no po prostu masakra!

A może to jakaś mała fasolka próbuje się we mnie zagnieździć :D
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #121677 przez Mirella
Agness no to łap buziaki :kiss: :kiss: :kiss:

moja dusza czarownicy mówi że to fasolek :lol: ale głowy nie dam bo dawno Cię nie było

dziewczyny nie róbcie mi tego, milczącym się gorzej przepowiada, naprawdę :lol: nie będę przyjmowała reklamacji!

Wiki, ja tez mało piszę, ale coś tam skrobię, nic to w porównaniu z tym ile kiedyś pisałam ;)

ajłona, luuuuzik, wkręcisz się, byle zacząć, możesz pisać co na obiad robisz jak chcesz :)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #121701 przez Grudniowa Jagoda 79
czesc dziewczyny

dzis wstalam o 6 bo musialam mojej pannie włosy zakrecic, ona ma bardzo geste grube włosy.Krecilam je godzine.Jedne skrecałam drugie juz sie prostowały.Dałam pianke lakier, zobaczymy moze do 13 przetrwaja.Najwazniejsze ze dziecko zadowolone.

Delfinek dziekuje
Ale mi zrobiłas smaka na barszczym mniam, moze jutro zrobie bo dzis jeszcze mam kapusniak z młodej kapusty(ulubiona zupa Kubusia)
delfinku kochany minie minie, troszke cierpliwosci.Tak to juz jest ze smakami w ciazy, jednego dnia bysmy sie objadały a na dugi dzien nie mozemy na to patrzec.

@nulka powiem Ci ze mam stres w zwiazku z wynkami, nie wiem jakos sie tak dziwnie boje :dry:

Dorcia to co pisałam to nic, on tak sie tlukł do 19, moj Kuba po rozmowie z nim powiedzial ze on dzisiaj tez bedzie tak wszystko wyrzucał przez balkon bo to niezły czad :ohmy: - bede go musiala przypilnowac :huh:

Vifi miło Cię poznac

Agness GRATULACJE!!!!! :lol: :lol:
Trzymam moocno!!!

majówka
jak objadłas sie polską kuchnia wczoraj? A co dzis na obiadek? Pierożki placki ziemniaczane bigosik czy moze fasolka po bretońsku???
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #121709 przez Agness_13
Dziękuję Wam bardzo. Wszystkim bez wyjątku!
Postaram się teraz częściej pisać.
Trochę się stresuję wizytą u lekarza, ale staram się być dobrej myśli.
Trzymam za wszytskie staraczki kciuki, a mamusię całuję w brzuszki.
Narazie zmykam do pracy, choć wcale mi się nie chce, bo pogoda piękna, ale już dziś piątek... jutro weekend! Wytrzymam! :kiss: :kiss:



Mama aniołka 20.09.2010 [*] 9tc
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #121723 przez MagdaM
Hej :)
Agness_13 no nareszcie!! Bo juz myslalam, ze sie obrazilas. Na tamtym forum piszesz i piszesz a u Nas cisza :( No ale sie odezwalas wiec wszystko gra :) Za wizyte zaciskam mocno kciuki - mamy wspolnie wiec musi byc dobrze :) Tylko juz nas nie opuszczaj!!

Za pozostale czekajace na Nie@ zaciskam z calych sil!!

Glupia jestem i prosze mnie zbic... Wlasnie przeczytalam o jutrzejszym koncu swiata i sransko zrobie w pory :( :( :( :( :( :( :(

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #121736 przez gosiak
Witam:)
Magda nie martw się już tyle tych końców świata było że hohoh, więc spokojna głowa :blink:

Lacrijka na pewno niebawem tu zajrzysz, a ja dopiero wieczorkiem tu wdepnę więc już teraz Cię witam :kiss:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #121781 przez mala_czarna
Witam :) jutrzejszy koniec świata? No ja to nie wiem, pogoda za oknem piękna. Słoneczko świeci jak w dobry letnio-wakacyjny dzień :) Wątpię w ten koniec świata. Kiedyś nastąpi ale mysle jeszcze nie jest nam dane... wiec uszy do góry :)

Idę zaraz na miasto, bo aż szkoda siedzić w taką pogodę w domciu :)

Gratuluję Agness :)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #121798 przez @nulka
witam :)
piątek to mój ulubiony dzień :lol: :lol:

Jagoda nie ma się co stresować, będziesz widziała na czym stoisz. jak będzie ok to sama radość a jak coś nie teges to wszystko da się skorygować :kiss:
lepsze to niż niewiedza. No sąsiada masz ....że strach się bać. Uważaj na dzieciaki bo faktycznie jeszcze czymś przyłoży z góry.

ajłona pisz byle pisać :silly: ja sie też czasami zastanawiam nad tym co tu bazgrzę, ze może dupę zawracam :) ale z drugiej strony bardzo cieszy jak się tu zajrzy i jest co czytać choćby tylko samo dzień dobry ktoś wstawił :)

koniec świata?????? Magda!!!! wyluzuj
ja tam teraz myślę o końcu mojego cyklu, koniec świata musi jeszcze poczekać więc spoko :P
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #121850 przez Grudniowa Jagoda 79
Agnes milej pracy

Magda ja jakos inaczej do tego podchodze.Tyle razy miał byc koniec swiata ze nie sposob zliczyc.Takze luzik mała i nie stresuj sie niepotrzebnie.

@nulka dziekuje za słowa otuchy cholerka masz racje bede widziala na czym stoję ale mam jakies czarne mysli.Jak bedzie dziecko to ok jak najbardziej a jak to jakies choróbsko? U mnie w rodzinie była juz białaczka rak piesi , szyjki macicy oczywiscie wszystko smiertelne wiec ... Wiem moze i pieprze od rzeczy i zaraz mi ktos powie ze takie tematy to na innym forum ale kuźwa boję sie troche.
Dobra spokojnie wdeeeech i wydeeech.Za godzine musze wyjsc do teatru, jak bede cos wiedziala zaraz napisze na forum.Pozdrawiam Was!!
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl