BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 11 miesiąc temu #122215 przez mala_czarna
U mnie troche się zachmurzyło, powiało, polało, a teraz tylko grzmi i błyska :lol: uwielbiam burzę :lol: Hehe jak jechalismy na zdjęcia (w dzien ślubu) wieczorem to właśnie troche padało, błyskało sie i grzmiało. Fajnie tak powspominać..
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #122217 przez Lacrijka
Mirella napisał:

no wyglądają jakby dachu nie miały, ale w sumie jak tam słońce wali non stop to po co dach? ;)

no ja piszę a tu fot przybywa :lol: no Lacrijka, dobrze żeś nie blondynka, bo byś nie wróciła :D


Racja Mirellcia..tylko ze tam jest o tyle lipa ze jak w dzien mielismy po 40 stopni tak wieczorami było 15-17 tylko, wiec w nocy dach sie przydaje :laugh: :laugh: :laugh: Dodaje po jednym bo nie umiem wiecaj naraz dodac :huh:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #122221 przez mala_czarna
Lacrijka fajnie tak oderwać się od codzienności choć na trochę.. zdjęcia świetne. Ciekawe widoczki :) czekam na ciąg dalszy. Tylko zostaw prosze nowe zdjecia do wieczora bo ja dopiero jutro poznym wieczorem bede, bo jade na zjazd na uczlenie..a tez chciałabym zobaczyć... :)

hehe w nocy zimno - czyli warunki idealne do robienia fasolki :) najlepszy powod na rozgrzanie ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #122227 przez Lacrijka
Dokładnie M.CZ... Tak tez robilismy :silly: :silly: :silly: Zobaczymy co z tego bedzie :)

Gosiaku, Ty donosicielu o termometrze :P :P :P Teraz musze czytac bure na siebie od Mirelli..ale juz wyjaniłas po co mi ten termometr byl, dobrze :kiss: I tak nie mierzyłam prawie w ogóle.. Tylko w okolicach 18-20 dnia tak jak mniejwiecej mam zawsze owu..ale nic mi to nie dało bo ta tempka to o kant dupy rozbic..

Przed pojsciem spioszkac usuwam zdjecia..
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #122229 przez Dorciaition
Lacrijka ależ Ty opalona! :) Super!


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #122238 przez ilona
Lacrijka po cichu zazdroszczę urlopu :P

A to specjalnie dla MagdyM

:)
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #122242 przez mala_czarna
hehehe :lol: dobre - uśmiałam się z tego końca świata :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #122271 przez gosiak
Lacrijka już się nie tłumacz z termometrem i tak czuję że fasola będzie jak nic :lol: :lol:
Boszzzzze dobrze że weszłam tu i te ostatnie Twoje zdjęcie zobaczyłam hahahah jaka mina

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #122279 przez MagdaM
Ilona dzieki....

Moj ukochany Boksiu ma ostra niewydolnosc nerek :( :( :( :( :( :( :dry: :dry: :dry: :dry: :dry: :dry: :dry: :dry: Lezy bez sil, szanse ma male ponoc, a mnie tam nie ma... :( :( :( :( :( :( :( :( :dry: :dry: :dry: :dry: :dry: :dry: :dry:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #122280 przez Lacrijka
Bo sie mnie nie robi zdjec bez uprzedzenia..a ja czuje co sie swieci i trzaskam miny ile wlezie.. Fajjjjnie jest..jak sie kiedys lopije to pokaze Wam kolekcje mojego meza..na trzeźwo to nie przejdzie tzn te moje miny hahaha
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #122287 przez gosiak
Lacrijka napisał:

Bo sie mnie nie robi zdjec bez uprzedzenia..a ja czuje co sie swieci i trzaskam miny ile wlezie.. Fajjjjnie jest..jak sie kiedys lopije to pokaze Wam kolekcje mojego meza..na trzeźwo to nie przejdzie tzn te moje miny hahaha




hahaha dawaj dawaj no to łupnij se jednego na odwagę :lol: :lol:

Magda Boksiu to Twój pies? przykro mi mam nadzieje że jednak wszystko się dobrze skończy :)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #122291 przez Lacrijka
Dobra Rybki, kasuje zdjecia i uciekam spioszkac..po dokładym policzeniu zaczyna mi sie 36h bez snu... Odpadam..Juttro Wam opisze fajne jakies ciekawostki z wyjazdu.. A Ty mnie Gosiak nie podpuszczaj bo to sa drastyczne foty hahaha
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #122292 przez MagdaM
Gosika moj najukochanszy ale zostal u rodzicow... :(

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #122328 przez Agness_13
MagdaM Dzięki... Ostatnio jakoś niepisata byłam... Tam czasami pisałam, a tu nie nadążałam czytać.... szybkie jesteści. Postaram sie na bierząco meldować!



Mama aniołka 20.09.2010 [*] 9tc
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #122330 przez Agness_13
A ty jak sie czujesz? Już wszystko ok?



Mama aniołka 20.09.2010 [*] 9tc
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl