BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 11 miesiąc temu #127733 przez delfinek83
Witam w ten upalny dzionek :)

ej no Lacrijka, nie poddawaj się jeszcze, może akurat rzeczywiście wszystko się poprzesuwało i będzie dobrze, bądźmy dobrej myśli :kiss:

Gosiaku, Gabi i Ann, a Wy też wybieracie się na betę czy czekacie i zatestujecie w domu?

Nikusia, no przykro mi bardzo że ta wredota jednak przylazła :(

Aha, zapomniałabym o nowej staraczce, cześć Kredka, z nami na pewno szybko zafasolkujesz, to magiczne miejsce, więc czuj się tutaj jak u siebie :woohoo:

Co do mnie, to jutro w końcu ok. 11 mam wizytę u gina, już się nie mogę doczekać aż zobaczę wreszcie fasolkę, ale nie ukrywam, że mam też pewne obawy i lęk jak to jutro będzie.
Więc dziewczynki proszę, trzymajcie kciukaski jutro za moją fasolinkę, będę wdzięczna :kiss:


[url=http://www.suwaczki.com/tickers/16ud3e3k6640b9q1.png[/img][/url]
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #127743 przez gosiak
Delfinku jasne że kciuki będą zaciśnięte i będę z niecierpliwością czekać na dobre wiadomości bo na pewno będą dobre innej opcji nie ma :kiss:

A co do mojej bety czy testowania to po ptokach chyba ani jedno ani drugie nie będzie potrzebne bo na dzień dzisiejszy sprawa dla mnie jest jasna :dry:

Lacrijka ja do puki nie masz małpy trzymam nadal za Ciebie kciuki, tak jak wiem że i Ty za mnie trzymasz :kiss: ale pamiętaj jak nie ten cykl no to musimy stanąć przed następnym cyklem z bojowym nastawieniem, u Ciebie będzie taki rocznicowy(ślubny) to może akurat szczęśliwy :kiss:


drogie koleżanki strzeliło nam 800 stronic :side:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #127747 przez @nulka
Lacrijka i Gosiaku
nie płakać, nie smutać, na @ czekać i do boju!!!!!

ja dopiero co byłam silnie podniecona końcem cyklu a już jestem w następnym przed owulką bo mnie jamniki ciągną we wszystkie strony!!!
czas zapierdziela więc ani się obejrzycie i znowu testowanko. Może i Mirella ma rację że rzyganie zostawić na jesień :blink:
No kurde ch.joza z tym zapłodnieniem, wiem sama... ale walczymy no i w doborowym towarzystwie :blink:
Jak to mi już ktoś napisał: nie spoczniemy nim poczniemy :)
trzymajcie się babuchy mocno i silnie i nie beksać bo następny cykl idzie i znowu się jajo przygotowuje na wylot.

delfinek a Ty tu ładnie opisz tą wizytę no i może jakieś zdjecie już będzie??
...bo wszystkie dzieci nasze są.. :lol:

Gosiak mi jak się robi smętnie to wystarczy że na twojego avatara popatrzę :lol: :lol: :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #127754 przez Lacrijka
Juz mi lepiej.. mąż przytulił, pogłaskał i skoczył po żelki i loda :P :P :P Ja moge zacząc nowy cykl, nie ma problemu, tylko co zrobic zeby @ sie pokazała ???
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #127757 przez @nulka
dobry sexik Lacrijjoo!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #127762 przez gosiak
ja też planuję dzisiaj zasexić co by wywołać :blink:



patrzcie na to :blink:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #127764 przez Lacrijka
Dzieki Anulka za rade !! Tak zatem zrobie :) :) :) :) :) Ale bedzie piękny plusik na Skarbka :laugh: :laugh: :laugh: I piszcie duzo bo zaraz nas sierpniówy dogonią i bedzie siarrrra !!!! ;) ;) ;) ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #127768 przez gosiak
sierpniówki to chyba regulaminu nie czytały że nie wolno nabijać postów :silly:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #127769 przez Majowka
hej dziewczyny!
ja tu jestem i czytam Was za wszystkie trzymam kciuki! :kiss:

...i wlasnie skonczylam 7-mio godziny splyw kajakowy!
Bylo fantastycznie!!!!!!!!!

jeszcze tylko 4 dni do wylotu :(


Pozdrawiam goraco!
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #127771 przez ajłona
Delfinku kciukory i ja także trzymam za Twoją fasolindę kochaną :kiss: daj znać co i jak!

Lacrijko, Nikusiu i Gosiaku ja pewno do Was dołączę w następnymn cyklu...Przykro mi bardzo jeśli faktcznie wszystko zapowiada @, ale podobające się mi jest @nulka : nie spoczniemy nim poczniemy!!! hahahaha i tej myśli się bedziemy trzymać co nie?

ale mnie dziś lekarze wkur... bo pęcherz nie odpuszcza do tej chwili a trzymać się staram na ziołowych gównach. ino nie wiem jak przetrzymam noc?? :huh:

jest masakroza.no a obawiam sie zasuwać leki jakies, ale mówię Wam umieram. i co mi po zwolnieniu lekarskim jak zęby w ścianę chce się wbic i odciąć wszystkie częsci ciała które będą przecież mi potrzebne na kolejne cykle... ałaaaaaaaaaa :( :( :(

buzka
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #127779 przez ann-sunshine
Ajłona, nie biorę nic, poza czerwonym winkiem, orzeszkami i kwasem foliowym, ale mam bałagan w organizmie, bo odstawiłam antybaby tabsy w styczniu

Delfinek, a ja nie testuję wcześniej niż przed 35 dc, bo ostatnio tak mi się okres wydłużył, więc przed piątkiem niczego się nie dowiecie, chyba że małpę dostanę

Magdo M, spóźnione rocznicowe życzonka dla Was

Kredka witaj!

Natu - te miesiące zlecą szybciej niż Ci się wydaje

MagdaM - koleżanka ma identyczne łóżeczko od marca i jest zadowolona

Jagoda, no właśnie biedni Ci nasi faceci, muszą co miesiąc nasze humory znosić

Natu - chyba inna jestem, bo prawie nic nie mam zaplanowanego dla dziecka, o imionach czasami rozmiamy, ale kompletnie rozbieżne zdania mamy, więc też nic z tego konkretnego na razie nie ma. Co do ilości, też się nie zgadzamy, przyjmiemy z otwartymi rękami tyle ile nam się urodzi. A Twoje imiona takie Polskie, ładne, zdecydowanie wolę takie niż te łamerykańskie

Natu, spokojnie, ja ze swoim obecnym mężem (od tygodnia hihi), też od roku już planowaliśmy że ślub, że mieszkanie, że coś tam i coś tam. I ten rok tak szybko minął i już zaczęliśmy staranka. Mówię, Ci szybko zleci ten czas oczekiwania

Nikusia
, pocieszam i trzymam ksiuki za następny cykl

Delfinek
trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #127845 przez Asik
Gosia , Lacrijka ekhmmmmmm .... :P :P :P :P :P :P nabijanie postów ? heheheheh nieee no kurca dyskusje kwitną :D

popatrzcie lepiej na mój bandzioch :) napatrzcie się...i działajcie kochane :) ja chyba niedługo pęknę :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy:

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #127851 przez Marta M
Delfinek spokojnie, pamietam ze ja niedawno przechodzilam to co Ty, a dzisiaj mała waży juz 823 gramy :lol: :lol: :lol:

Asik, WOW!! Za 4 tygodnie tez tak bede wygladac??? Ile przytylas, jesli moge zapytac..I ile Szymek wazy??
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #127860 przez Asik
Marta :D niekoniecznie tak samo :) ja mam tendencje do wywalonych brzuchów :) z Martą też tak miałam :D jak na razie to przytyłam 6 kilo :D a Szymek miesiąc temu ważył kilogram :D teraz pewnie więcej :D mój brzuchol to kurcze tylko kształt zmienia :D taki wystający się robi a po bokach wąski :) mierzę sie regularnie i od miesiąca w "pasie" mi nic nie przybyło..choć i tak mam duuużo :) 110-112 :) a biodra teraz 98cm :D

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #127866 przez gosiak
Asik wowowowooww śliczny brzucholek, urósł niesamowicie od ostatniej fotki :lol: a na sierpniówkach to ja wiem wiem rozmowa wre aż huczy, nie dziwię się Tyle Was tam dziś na pierwsza str.wlazłam to nie wiem z 20 Was tam czy więcej? no i ciężarówaczki to wiadomo tematów co nie miara, my staraczki dziś sobie pozwoliłyśmy na temat o imionkach :blush:

Ja już mogę oficjalnie powiedziać że @@@ przyjechała cichaczem bo na razie malutko, ale zaliczam do 1dc :lol: cieszę się że choć cykl nieudany to przynajmniej szybko sie skończył bez opóźnień a wręcz z dwu dniowym przyspieszeniem ruszam w nowy cykl :side:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl