BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 11 miesiąc temu #128157 przez Dorciaition
Gabi :kiss:

WielkaB gratuluję maleństwa.

Miłego tego upalnego dnia...


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #128159 przez ajłona
w posiewie moczu zawsze bakterie cholerne!!!!zaliczyłam juz wizyty u urologa , a teraz nefrolog na tapecie! serie badań i cholerstwo wraca jak bumerang :angry: :angry: :angry: no i zalecenie co by jeszcze wymaz z szyjki macicy zrobic i sprawdzic czy tam bakterii atakujących pęcherz nie ma. o właśnie Kochane przypomniało mi się ze musze umówic wizyte. dzięki Wam :kiss: :kiss: :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #128179 przez MagdaM
Aaaa tam Dżagody - ja chce czeresienki :lol: :silly:

Lo matulu, no z moczem nie ma zartow ;)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #128181 przez Natu
a na mocz najlepsza - żurawina!!!!!!
moje kolejne luv it - zaraz po jagodach :)



6tc[*]...
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #128185 przez gosiak
Witam :)
u mnie małpa powoli się rozkręca dziś zamiast czerwieni brązowa krew, nawet pospałam a tak zawsze o 6 lecę do wuceta się pooklejać bo tak zalewa, a dziś cisza może w ciągu dnia się rozkręci :blink:

Wielka B jeśli to prawda co tym razem piszesz to Gratulacje!


Dziewczyny przechlapane macie z tym pęcherzem ja tak Was boli :( mam nadzieję że się w końcu pozbędziecie tego cholerstwa.

Gabi nie załamuj się kobieto będzie dobrze w końcu kiedyś się uda, popatrz na mnie ile ja się już męczę albo popatrz na meldunek ile tam dziewczyny się starały i się im udało, to trzeba wierzyć że i nam się uda :kiss:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #128193 przez MagdaM
Dobra ta Zurawina?? Slyszalam, ze nie... A ja chyba bede musiala zakwasic mocz nia ;)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #128198 przez @nulka
witam w ten cholernie duszno-upalny dzień :huh:
ja już zdycham a gdzie do wieczora?
ehh, starość nie radość, meteopatia manopauzalna czy jakoś tak bym to określiła... ;)

Ale się tu strony "robią" :)
ładnie, ładnie, podoba mi się jak jest co czytać

gabi... :kiss: kochana następny cykl to następna nadzieja i kolejna szansa więc nie trać wiary. Otrząśnij się, popatrz w lustro i uśmiechnij się. :) A potem popatrz na siebie jak na przyszłą mamę.

WielkaB gratuluję - jeśli to oczywiście prawda. Wybacz, zawsze daję drugą szansę ale niestety raz podkopane zaufanie...Trudno mi teraz w cokolwiek uwierzyć. No i wydaje mi się że byłoby mi łatwiej Ci zaufać gdybyś się zdobyła na zwykłe przepraszam.
Nie moim zadaniem jest pisanie co powinnaś a czego nie bo nie jestem matka-Polka-forumowa ale wolno mi wyrazić swoje zdanie na ten temat, prawda?

ajłona i natu też jesteście nieźle szturchnięte :silly: więc trafiłyście tu idealnie :P :P jak swój do swego :lol: :lol: :lol: i na pęcherze uważać bo od nich się zapalenie przydatków często przyplątuje

Asiek o mammamija!!!!!! :lol: :lol: :lol: Szymek, ma chałupę z basenem, kortem i polem golfowym chyba :cheer:
też chcę taki bębenek!!!!! Bozia!!!!! słyszysz mnie??!!!

Kredka no super wieści, niektórym to się szczęści... :blink:

MagdaM nie popadaj w hipochondrię ja Cię bardzo proszę bo Mirellę będą pazurki bolały od lania!! a ona ma w tym miesiącu macać kulę!!!!! na moją fasolkę!!! Bo mam urodziny i se prezent obiecałam a Mirella ma kulę, czarnego kota i nie wiadomo co jeszcze... no to rozumiesz? ;) nie każ się lać bo zajęta...
ja tu będę za nią w tym cyklu porzadek robiła żeby całe moce na czary szły.
Dobrze staraczki myślę? Jak się Mirellę odciąży to szybciej będziemy w ciąży.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #128202 przez Natu
żurawina jest pyszna!!!
najlepsza jest z Sante, ale na początek kup sobie tą z Biedronki, ona jest trochę słodzona :)

hej @nulka ;)
chyba jeszcze nie miałyśmy przyjemności :lol:



6tc[*]...
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #128207 przez @nulka
natu niee\?/??/
ale nietakt z mojej strony\
no to witam tym mocniej, przyjaźniej, cieplej i wybacz. Bo ja czzsami czytam i nie odpisuję i potem głupieję czy już coś na ten temat skrobałam czy nie.
Ale chyba się nie pogniewasz że potraktowałam Cię jakbyś już tu była "stara staraczka" :)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #128209 przez Natu
ależ nie gniewam się ani ani :)
z resztą - nas wariatów nikt nie bierze na poważnie :P

a tak serio to nie wyrabiam tu powoli za wami, staram się być na bieżąco, ale strasznie dużo piszecie..... a ja staraczka poczekalniana to nie bardzo mam o czym sensownym z Wami pisać bo żadne stresy, oczekiwania na @ albo II mnie jeszcze nie czekają....

fajnie tu u was :)



6tc[*]...
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #128211 przez @nulka
tu się o starniach pisze w zasadzie tylko pod koniec cyklu :silly: wtedy dla każdej temat jest gorący a poza tym to o wszystkim.
czytałam że czekasz na starania, powiem szczerze że podziwiam bo ja bym nie umiała w sytuacji kiedy bardzo się już tego pragnie. :)
Ale poukładałaś jakiś plan dla siebie więc życzę żeby było jak chcesz.
Myślę jednak że gdyby te plany wywrócic do góry nogami to chyba byś za mocno nie rozpaczała, prawda?? :)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #128215 przez ajłona
wszystkie pyle ziołowe na pęłcherz (hahahahaha) są na bazie żurawiny. ja zasuwam ją od dawna;)
@nulka jestes niesamowita!!!
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #128220 przez Natu
ajłona - może dlatego nie mam problemów z pęcherzem bo są takie okresy że żurawinę tonami pożeram :lol:

@nulka - absolutnie bym nie płakała....wręcz przeciwnie :)
tylko że a) chciałabym mieć pewną sytuację mieszkaniową b) chciałabym żeby mój przyszły ślubny (13 dni!!!!!) miał pewną pracę. A na razie ma umowę do 22.07 a potem może mu przedłużą, a może nie......



6tc[*]...
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #128222 przez ajłona
jak fajno być na zwolnieniu...o ile zębów w ścianę nie chce się wbić z bólu, a póki co pyle działają zadowalająco;)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #128227 przez gosiak
No mamy mamy dwie kolejne wariatki dzięki czemu chce się tu przychodzić i czytać co naskrobałyście ;)

Ja idę szukać listy co by się wpisać na nowy cykl, kiedy dwóch krech mogę się spodziewać hihihi marzyć zawsze można :lol:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl