BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 11 miesiąc temu #130632 przez madziaska
dziekuje Kochana :*
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #130658 przez gosiak
udanych zakupów :lol:
tylko całej wypłaty nie przehulaj :blink:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #130670 przez Grudniowa Jagoda 79
to znowu ja :lol:
fajnie ze sie wam moje dzieciaki podobaja
Mirella napisałas takie pozegnanie ze az mi sie lezka w oku zakreciła
A co do zdjec juz sa wiec nie bij plissss
A Kubus juz wysciskany Paula dostanie buzi jak wóci bo w zerówce siedzi.A co do charakterkow to masz racje łobuz i dama.Ona nawet jak na kemping jedziemy to musi miec swoj ulubiony pachnacy błyszczyk do ust. :woohoo:

Lacrijka no kurde widzisz Ty to masz dar przekonywania :silly: , a Paula tak lala i juz chłopaka z zerówki ma.Była z nim nawet w kinie oczywiscie mamusie tez byly

Kredka bardzo sie ciesze ze juz lepiej, zobaczysz kazdy nastepny dzien bedzie lepszy.


madziaska mowisz cała mama? nawet trafiłas bo patrzac na zdjecia ja jak byłam w jej wieku wygladałam bardzo podobnie

Lacrijka kup mi browarka ziiiimnego z soczkiem mnnniiaaam


Ann jak mama zareagowała na wiadomosc ze zostanie babcia???

Ale mnie cycki bola ;)

A ja upieke dzis drozdzowe z truskawkami ktoras wpada na kawke :woohoo:
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #130675 przez Grudniowa Jagoda 79
Ok zmykam , Mirella 2 posty juz dzis napisałam jeszcze jeden i lekcje odrobione :lol:

paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #130685 przez Mirella
Nie kochana, zaległości masz do nadrobienia :lol:

Lacrijka, jakbyś wyhaczyła biało czarne sandałki na szpieczce.... rozmiar 40 :lol: bo ja nie mam czasu po sklepach latać ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #130747 przez @nulka
hej
ja już po pracy uffff
ciężki czas sie zaczyna, zaczynają przychodzić i żebrać o lepszą ocenę :huh:
a ja miętka jestem a z drugiej strony konsekwentnie by trzeba no i się męczę psychicznie straszliwie.. :dry:

ale na dzisiaj stop :)

Jagódka nie dziwię się, że następne planujesz, takie sympatyczne pysiaki to mogą po domu nawet całym stadem biegać :laugh:

kredka no widzisz, pogaduchy z funfelą i chyba się trochę oderwałaś od tych co depczą pięty? WYLUZUJ :) IGNORUJ :) RÓB SWOJE

gabi fajnie że właśnie takie historie czytasz. Każda z nas jak tu jesteśmy przechodziła rozczarowania, niektóre z nas dużo cięższe. Wiem że to przykre, ale co nas nie zabija to nas wzmacnia. Podejrzewam że nałożyło Ci się na ten stan więcej smutków ale czas robi swoje a niekiedy dobry spokojny sen lub ciepłe słowo powoduje że na sprawy patrzymy z innej perspektywy i nie wydają się już takie beznadziejnie potworne. Będzie dobrze. Zostań z nami, zawsze możesz liczyć choćby na minimum czyli uśmiechniętego emota :)

ajłona Ty i nati przeszłyście pomyślnie wszystkie testy i jesteście w gangu już od dawna B) :lol: :lol: :P

Mirella to ja tu zostanę z Tobą do tej emerytury i będę swoje buźki na fotach przesyłała żeby staraczki straszyć tym co je czeka jak się nie wezmą za fasolkowanie :P
a tak odbiegając.. nie widziałam czarownicy w szpilkach a już w sandałkowych biało czarnych???!!! Świat się kończy... :ohmy:

ann ja też czekam na tę historię o reakcji mamy :)

Lacrijka a nie zapomnij na tych zakupach kupić muchozolu , ja używam w spraju ale podobno pokazały się już w kulce i w sztyfcie.
pytaj w sephorze
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #130815 przez Lacrijka
Masakra !!!!!!!!!! Zar z nieba !!!!!!!!! Pot po tyłku leci normalnie :) :) :) Ale na dzis juz koniec wychodzenia, mam juz wszystko co chcialam.. Ochlone troche i biore sie za sałatki..pozniej sernik i umywam rece do niedzieli :laugh: :laugh: :laugh:

@nulka, powaznie mowisz ze juz jest muchozol w sztyfcie ????? No! super... Tylko na drugą razę pisz mi szybciej o takich nowosciach..zanim wyjde :) :) :) :) :)

Daj dzieciaczkom same 5, beda miały super wakacje :) :) Ja bym nie mogła byc nauczycielem, za mietka jestem :)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #130827 przez gosiak
Oj pamiętam te żebry o oceny ihihi, no @nukla bądź dobra Panią i po piątaku daj jak Lacrijka namawia :lol: niech się dzieciaki cieszą :lol: :lol: :lol:

ja idę coś zszamać cosik głoda mam :silly: a obiad u mnie dopiero na kolację :dry:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #130831 przez Mirella
@nulka weź luźnij trochę, jakie to ma znaczenie za 10 lat co kto miał na świadectwie? niech się gnojstwo cieszy :D
znaczy grzeczne gnojstwo, żeby nie było, co tam chamstwem zalatuje to zaniżaj :P
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #130833 przez gabi28
o nie,nie kuście tymi sernikami i plackami drożdżowymi bo ja musze troche przystopować ze słodkościami... wczoraj wchodzę na wagę a tu +1 kg do przodu.

łepetynka mnie dziś napierdziela,pije drugą kawę,bo myślałam że to może niskie ciśnienie,ale nie pomaga.

nawet na ogród nie chce się wyjśc człowiekowi,bo parno.


Lacrijka,pochwal się co kupiłaś. :)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #130842 przez Lacrijka
Gabi, wiesz co ? tak rozpakowałam te zakupy i szczerze mowiac to tak jakbym prawie nic nie kupila..bo lodówka jakas taka pusta mi sie wydaje..gdzie te 300zł które zawołała pani kasjerka to nie wiem...
Butów tez nie kupiłam, na półce ładne ale po załozeniu juz lipa..Ale, alllllle kupiłam sikacze hahahaha bede sobie sikała na 5 dziennie z miną naiwniaka hahaahahaaa
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #130844 przez gabi28
to ile kupiłas tych sikaczy?? pewnie mogłabyś nas tu wszystkie obdarować i jeszcze by Ci zostało :)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #130845 przez madziaska
Lacrijka trzymam kciuki za sikacze ;) Strzelilas juz jakiegos?????
jagoda jak nie mam checi na slodkie w ciazy, to tego Twojego placka to mmmmm.... ja bardzo chetnie ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #130849 przez @nulka
ale mam lenia :)

moje sikacze to się przeterminują i za kilkadziesiąt lat będę na nie patrzeć jak na Franię


synuś dzwonił że przyjeżdża juhuuuuuuuuuuuuuuu :lol: :lol: :lol: :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #130906 przez Lacrijka
Qnulka, wiesz co ?? Upal naprawde Ci nie sluzy bo tak pitolisz..z racji tego, ze Mirella dala mi upoważnienie do palnięcia to obiecuje, ze jak Cie palne za to gadanie to sie nie pozbierasz :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: Predzej moje sikacze sie przeterminuja bo mam ich tyle hehehe :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: Pani w aptece dziwnie na mnie patrzała :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl