BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 8 miesiąc temu #183187 przez Lacrijka
Wlasnie czytam wrzesniówki i pisała ze wyjsc moze na wlasna odpowiedzialnosc wiec zostaje do porodu..
Cyt Martuli "A teraz wiesci z dzisiaj:

Gosiu dzien w szpitalu zaczyna sie o 5:40 od mierzenia temperatur..i pobudka..ani wojsko..do prysznica ciagle kolejka, jak posiedzisz dluzej jak kilka minut to jojczenie..

Ja mam dwa razy dziennie ktg, po godzinie albo i dluzej..

Tyle sie tu napatrze i naslucham ze naprawde moglabym duzo opowiadac, moje dziecko jest najmniejsze w sali w ktorej leze, jedna pani ma w 37tc 3900, przy czym ma juz dwoje dzieci i jedno urodzilo sie 4900, drugie 5800 i czeka na trzecia cesarke, druga pani z pokoju wazy 150kg, jest po wycieciu 3/4 zoladka bo sie odchudzala z prawie 200kg jednak za szybko zaszla w ciaze, dziecko wazy w 39tc 4 kg..jest w sali obok taka jedna, co wedlug nas konfabulantka, ale twierdzi ze pierwsze dziecko urodzila 7kg silami natury, nikt jej na oddziale nie wierzy, nawet polozne...zreszta po jej sposobie wypowiadania sie ze co drugie slowo to przeklenstwo to mamy o niej bardzo zle zdanie.."
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #183192 przez @nulka
Współczuję Martuli

Aż mi się przypomniało jak ja leżałam na patologii ciąży cały miesiąc.. brrrr :(
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #183193 przez sylka
Leżenie na patologii to przerabane, ale jak lezałam później 2 tyg na sali przed porodowej to dopiero się nasłuchałam i naoglądała.m spacerujących kobietek w te i we wte
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #183208 przez ajłona
a ten wacek na zdjęciu od Lacry to nie kocia kość????toć kot siedzi tam czy nie? Gosiak, @nulka, jak myślicie?
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #183211 przez Lacrijka
No ja myslałam ze to kosc jest, a one mówia ze to Wacek
A jak wkleilam to, to Gosiak mowi ze ten KOT wyglada jakby sie zasapał...Mam nadziejr ze kresek na testach tak nie interpretuja bo moze juz dawno pozytywne a one widza I hahahahaha
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #183212 przez sylka
Lacrijka dobra interpretacja testowania :)
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #183213 przez gosiak
Lacra pewnie że sie nie gniewajło :laugh: mów co chcesz ja tam wacka widze :lol:

No to Marta się napatrzy, bidula już tyle dni sie tam męczy :dry:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #183214 przez madziaska
Ja tez tam WACKA widze ;)
Fajnie, ze gwarno sie tu zrobilo, dziewczyny juz nie uciekajcie na tak dłuuugo :)
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #183215 przez gosiak
Ajłona na budzie siedzi pies a w misce jest wacek od kota a mysza ta zasapana co była kotem śmieje się z tego psa że w misce ma kościstego wacka w misce :lol: :lol: :lol:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #183219 przez Lacrijka
Noooooooo, Gosiak to powinien polonistyke wykladac..Jak wytłumaczy to nawet Przedwiosnie idzie rozkminic hahahahahaa O jejusku, znów sie wysmienicie bawie :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #183220 przez ajłona
buhahahahahaha i to ja jestem szalona????? Wariatki!!!! pan doktor widział pełcherzyk ;) dziś na usg i powiem Wam, że bedziecie forumowymi ciotkami Pimpiliszka ajłony ;) pozdro
Vifi Kobietko uściski!
a dla Marty cmoki!!!
ależ się cieszę Babencje!!!!
acha a chciałam Lacrę zapytac, bo zastanawiam się nad nickiem już od dawna... że rajtuzy z lycry ulubione czy jak??? buahahahah (wybacz, ale mam tak dobry humor i powera, że padło mi na mózgownicę ;))
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #183222 przez Lacrijka
Na obrazyku jest buda, na której siedzi pies, który spogląda przez lorynetkę.. Nieopodal budy lezy psowa miska, w ktorej ten oto pies przechowuje sobie kosc na podwieczorek...
Wg Gosiaka to jrst kocio a w misce jest Wacek
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #183223 przez gosiak
no ja też zaś się śmieje jak głupia do lampka a mąż się zastanawia co mi bije :silly:

musimy częściej jakieś głupawy tu odstawiać :blink:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu - 12 lata 8 miesiąc temu #183224 przez Lacrijka
Lacrijka - to od mojego ulubionego zespołu Lacrimosa.. A z Lajkra to @nula zaczeła, ale ona za to Kozuch jest :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:


A co to Pimpiliszek jest ?????????????? :unsure: :unsure: :unsure: :unsure:
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #183225 przez gosiak
Ajłonka GRATULACJE !!!!

a co do Lacry nicka to tez już sto lat temu miałam spytać :lol:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl