BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 8 miesiąc temu #184895 przez gorla
Messy witaj :) dobrze trafiłaś i pisz

To nasze fruum wciąga !! Wstałam (mam wolne :) ) i zaraz włączyłam kompa by tu zajrzeć

Eash pierwsze ubranko? ale masz fajnie

Lacrijka nikt nie jest gotowy tak do końca na macierzyństwo, nawet nie wiem jakbyś się przygotowała na to to i tak będzie inaczej i z planów nici.. ja się nadal boję czy dam radę.. z dwójką ..

A owulacja wczoraj była, na bank, więc @ wypada 11 września ..oby nie przyszła.. wczoraj jeszcze poprawiliśmy dla pewności.. czekałam aż Marek wróci z pracy.. i prze 12 w nocy jeszcze go maltretowałam, ale nie narzekał :)

Magduska zazdroszczę domku :) moje marzenie.. my niestety narazie ( i nie zapowiada się na zmiany) mieszkamy w jednym domu z teściami. Mamy górę domu

Ojj mężulek wrócił z pola ;) idę mu coś upichcić... zajrzę potem..papa
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #184899 przez eash
hej. witam się, żeby się pożegnać - mam od jutra urlop do 15 września i raczej mnie tu nie będzie w tym czasie. mąż też ma wtedy wolne, spędzimy trochę czasu z Hanką i odsuniemy jeszcze o te 2 tyg. termin jej odesłania do nowej opiekunki. na wyjazd i odpoczynek szkoda nam czasu i pieniędzy, najwyżej gdzieś na weekend wyskoczymy. pozdrowienia dla was ode mnie i od malucha z brzucha :)
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #184926 przez sylka
Któras z was pisałą o Urosepcie na ZPM. Faktycznie jest bezpieczny brałam go w poczatkowych tygodniach ciąży (5-7 tc) gdy okazało się że złapałam zapalenie pęcherza. POlecił go mój ginekolog. Później w ciąży też ponownie brałam chyba tak pod koncówkę.
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #184951 przez gosiak
Witam :lol:

@nulka ja Ci dam forumową babcię :angry:

eash udanego urlopu, wypocznij i odetchnij od pracy :blink:

a wszystkim pozostałym miłego dnia życzę :blink:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #184965 przez @nulka
eash wypoczywaj :) ale nie zapomnij o nas,chcemy relacji z wizyty i Gienia :)

coś się cały czas pitoli z tym forum :angry:
dzisiaj nawet jak probowalam się zalogować to mi wyskoczylo że ZP mnie nie zna!!! :ohmy: :ohmy: :ohmy:

a ja jutro do pracy.... :(
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #184986 przez Dorotka88
witam was ponownie. Nie pisałam, bo czekałam na rozwój sytuacji. A więc tak okres pojawił się wczoraj z opóźnieniem i co mnie trochę niepokoi to, że jest mało obfity tzn nie jest to plamienie ale nie jest tego tak dużo i nie boli mnie praktycznie brzuch a miesiączkuję od 9 lat i co miesiąc miałam bardzo bolesne i bardzo obfite, że nie raz spotkała mnie plama, a ból był nie do zniesienia, że z łóżka nie mogłam wstać, a nie biorę obecnie żadnych leków na takie obfite i bolesne. Ostatni raz brałam takie leki w zeszłym roku. Co o tym myślicie? Proszę o odp tym razem, bo ostatnio nikt mi nie odpisał :(
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #185024 przez gosiak
Dorotko my Ci nie powiemy dokładnie co to może znaczyć...czasem zdarza się że okres jest mniej obfity i mało bolesny...czasem mało obfita miesiączka może też oznaczać ciążę, jak masz jakieś podejrzenia to zrób test ciążowy i wtedy powinno się wyjaśnić, jeśli to nie ciąża a nadal będzie Cię to martwiło i zastanawiało to warto kontrolnie sie przebadać ginekologicznie :blink: pozdrawiam :blink:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #185035 przez Dorotka88
Gosiu dziękuję za odp :*
Chciałam dodać, że ta krew nie jest taka ciemna jak zawsze, tylko bledsza. Dodatkowo zauważylam powiększenie piersi oraz podczas dotyku czy ruchu bolą mnie z boku.
Tak jak mówię nigdy taki okres mi sie nie zdarzył, a przypomnę że tydzień po stosunku przez okres 1 tygodnia bolal mnie brzuch i strasznie sutki. Potem objawy ustąpiły. w między czasie zdarzała się zgaga czy siusianie w nocy, okres pojawił się spóźniony o 3-4 dni po czym wygląda jak wygląda i mam wrażenie, że zaraz się skończy. Proszę o radę również inne staraczki. Całuję!
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #185039 przez mesy
Dorotka88 najlepszą metodą będzie jak zrobisz test :) ja też ostatnio myślałam że się udało bo przez dwa dni znikomy @ ale jak poleciało ze mnie na 3 dzień to już się nie łudziłam ;p Mnie tak teraz bolą piersi jak Ciebie właśnie z boku - moja muśka mi nawet dziś powiedziała że mi urosły hihihi ale okres pewnie dostanę bo się czuję na okres ....
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #185041 przez Dorotka88
a mogę go zrobić w czasie tego okresu? chyba to nie przeszkadza? ale jak zrobię dzisiaj a jest już popołudnie to czy wynik będzie wiarygodny? No dzisiaj jest 2gi dzień @, jutro 3ci... a zawsze miałam tak, że 1szy taki w miarę a od 2go jazda na maxa dlatego tak mnie to zastanawia o co chodzi.
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #185047 przez mesy
No ja mam właśnie tak jak ty pierwszy spokojny drugi masakra a trzeci już lajt hehe poczekaj aż Ci się skończy te plamienie .. a test robić najlepiej z rana - wiadome nie którym wychodzą już nawet jak robią po południu ale to różnie bywa
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #185054 przez Dorotka88
Masz rację. W tym momencie mam podpaskę od ok 30 min (po kąpieli) i mam jedynie plamkę i nic więcej. Jak ja nie lubię czegoś takiego, no bo jeśli jestem w ciąży to byłoby pewniej gdybym go nie dostała a nie takie nie wiadomo co :/
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #185069 przez mesy
Najlepiej poczekaj - albo zrób test one drogie nie są;p Ja od kad z mężem staram się o dziecko to dziwnie przechodzę @ ..;/ raz miałam tak że dzień przed @ gorączka ponad 38 stopni później na następny miesiąc dzień przed @ wymiotowałam całą noc a teraz przed tym okresem co miałam mroczki przed oczami po czym dostałam okres;/ ja to dziwny przypadek jestem hehe
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #185096 przez Dorciaition
Eash gratuluję. Wspaniała wiadmość. :)

Powodzenia dla reszty staraczek.

Pozdrawiam


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #185110 przez gorla
Dorotka taki okres to może być ciąża ale równie dobrze nie. U mnie takie anomalie to normalka, nieraz miałam tak skąpy , ze byłam pewna że ciąża .. albo menopaiza się zaczyna od 30 :ohmy: :ohmy: Dostałam coś na uregulowanie misiączki i po 2 miechach ok. było.
Moim zdaniem test możesz zrobić juz dziś nawet teraz, kup taki co można o każdej porze.

Ja mam test już kupiony w torebce, ten po 6 dniach. W poniedziałek rano zrobię

Eash miłego wypoczynku :)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl