BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 6 miesiąc temu #212948 przez MagdaM
Lacrijka zajebiaszczo!! Kurde mam nadzieje, ze kiedys sie swojego domku dorobie, to Cie zatrudnie jako architekta wnetrz okkkk?? Tylko bym jakas promocje prosila :lol: :silly:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #212950 przez Mirella
Gosiak czyjego dziecka? Mojego byś mogła czasem :)

Lacrijka no chatka z marzeń po prostu :lol: Duśka spojrzała i powiedziała "widziś? pociąg" :D a okolica cudna, ja mam głównie sosny, brzózek ledwo parę sztuk.

Ilonka Ty mi nie tentegesuj tutaj bo dłużej ode mnie jesteś na forum :P

Chłopek a Ty nie powinnaś jakiego testa czy jak? Przyznaję że jak zaczynam dzień od nadrobienia 10 stron to potem nie mogę się połapać, przepraszam

Magduska, i tak trzymać, grunt to dobre podejście, weź z Lacrijki przykład :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #212952 przez ilona
No Lacra szacuneczek :laugh:
Elegancko bym nawet rzekła glamour :laugh:

A w pokoju dzidka do tych szuflad to dokup od razu zabezpieczenia :laugh:
Bo się nie obejrzysz a wszystko Ci powyrzuca :P
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #212955 przez agnesssa
Mirella Chłopek i ja w piątek testujemy, jak @ nie przyjdzie :laugh:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #212960 przez Mirella
W piątek mówisz? To pojutrze chyba, to wytrzymam jakoś ;)
No pod warunkiem że to pojutrze, wiecie że sie budzę rano i nie wiem jaki mamy dzień tygodnia? Dziś mi kumpela mówi że do osiemnastego jej nie będzie, a ja na to: a który dzisiaj?


Ehhh, włączyłam Duśce starego kompa bo się o kotki z YouTuba upominała, a sama się na stól przeniosłam z lapem, to się usadziła u mnie na kolanach, i jak ja mam pracować? Myślałam że jak zwykle fotel zajmie ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #212962 przez Lacrijka
MagdaM napisał:

Lacrijka zajebiaszczo!! Kurde mam nadzieje, ze kiedys sie swojego domku dorobie, to Cie zatrudnie jako architekta wnetrz okkkk?? Tylko bym jakas promocje prosila :lol: :silly:



Dobra, jak cos to daj znaka ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #212963 przez nikusia1988
Lacrijkuś no ślicznie urządziłaś domeczek ;) i popieram że tak elegancko i z klasą :lol: po prostu cud miód :laugh:

A ja to tak skromnie powiem że już całkiem przeniosłam się na Skarbka bo też już jakoś tak mi obco tutaj... B) Kiedyś ze starą ekipą było lepiej... i popieram że coś się porobiło tutaj i dwie grupy się potworzyły, no ale co tam... nie wracajmy już do tego tematu.
Kilka razy na dzień sobie wejdę popatrzeć co bazgrolicie ale nie mam ochoty się "wtrącać" do tematu. Kiedyś też się mało udzielałam ale przynajmniej co jakiś czas a teraz to mi jakoś tak ochota minęła... Oczywiście nie chcę nikogo urazić z nowych staraczek!!! (bo już przedtem padły takie podejrzenia że my starsze nie tolerujemy młodszych... To tyle ode mnie. Papapa :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #212965 przez ilona
Lacrijka ja wiem, że Ty masz dobre serce i mi głowy nie urwiesz prawda??? :blush:

Chciałam być dobra i myślę sobie, że Ci się nie chciało edytować tych postów to ja to zrobię i co? gdzieś mi zginęło zdjęcie lasu :( :( :(

bo w jednym poście mi się nie zmieściło a w drugiem ucięło :P B)

NIE CHCIAŁAM ŹLE, NIE BĄDŹ ZŁA :laugh:
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #212967 przez Lacrijka
No tak wlasnie patrze i patrze gdzie wdupiło zdjęcie lasu hahaha.. Ale dobrze ze uporzadkowałas, jest tak jak byc powinno :) :) :) :) :) :) I nie ze mi sie nie chciało ale mialam mało czasu jakby co ;) ;) ;) ;) Zaraz dorzuce to jedno zdjatko.
Dziękuje za opinie dziewuszki.. to pokrzepiające po tym jak mi tesciu dogryza ze u nas to tak czarno i w ogóle.. Mieszka sie super, ale jeszcze duzo przed nami :( :( :( :( :( :( :(
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #212971 przez Mirella
Nikusia no Cię wezmę i palnę nawet z Duśką na kolanach!!! To ja się zastanawiam dlaczego nie piszesz i co tam się z Tobą podziewa a Ty na jakieś skarbki łazisz???

Napisz lepiej jak tam mikroskop owulacyjny bo tu któraś pytała, i zaraz mi sie oberwie bo nie pamiętam która :P

Lacrijka teściu od tego jest żeby dogryzać, z definicji wręcz, nie wiesz?
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #212973 przez agnesssa
Mirella Mesywrzuciła aukcje z allegro i sie nad tym zastanawiałyśmy.
Nikusia jak cos wiesz na ten temat to dawaj, i się więcej udzielaj, bo nam rady dojrzalszych w temacie koleżanek są potrzebne :woohoo:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #212975 przez ilona
Lacra teściowi latarkę na wejściu wręczaj latarkę jak mu ciemno :laugh:
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #212979 przez Lacrijka
Masz racje Mirella - nie ma nic lepszego niz nie liczenie kiedy co, po co, na co... Ciezko mi bedzie sie znow zmobilizowac do planowania powiekszenia rodziny... Ale moze to i lepiej... W pierwszej kolejnosci zajme sie chyba konczeniem domu, bo naprawde w ciazy byłoby mi bardzo ciezko to wszystko wykonac a ile jeszcze musimy zrobic... Wiec ja mam luz do konca roku minimum..tzn jak lekarz da nam zielone swiatło na staranka to nie bede jakos super uwazala ale nie bede tez wyliczac...Mam nadzieje ze tak bedzie...

Co do tescia - to ja wiem ze on sie droczy ze mna.. Ale ilez mozna..Co tu jest to mi pociska.. Ale ja mu mowie ze wole mieszkac tu jak mam niz u nich gdzie jest jak w cepelii hahaha..Tesciowej troche tym cisne ale co tam, bronic jakos sie musze :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #212984 przez Asik
Hallo kochane :) :)

Lacrijka ojjj ale masz suuuper urządzony domek :) noo zmysł architektoniczny masz :) po prostu alegancko..zazdraszczammm :) :)

Tak czytam te posty o tym kiedy , która tu zawitała :) no to ja za 10 dni mam rocznicę :D :D jak do staraczek dołączyłam :) a tu kurczę za 5 dni Szymczysław Wielki kończy 2 mce :) załapałam się w ciągu roku na oba wątki :) a w zasadzie to i na trzy :) staraczka, ciężarówka i mamuśka :)

Nikusia ojj ty tyyy zdrajczyni :silly: :silly: mam nadzieje że napiszesz choć od czasu do czasu co tam u Ciebie słychać :)

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #212988 przez magga146
witam
kurcze stoo lat mnie nie było jakoś po urodzeniu dziecka czasu brak ale widzę że znajome nicki są
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl