BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 6 miesiąc temu #213132 przez Lacrijka
Magduśka - to eko skóra jest.. Prawdziwa skóra by mnie zjadła finansowo :P :P :P A poza tym, majac kota to skórzane sofy to byloby wyrzucenie kasy w bloto.. Juz Maciek zaczyna nam drapac po wszystkim po kolei :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #213134 przez gosiak
a ma już Maciek swoje ulubione miejsce?

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #213137 przez magduska
lacra wiem,skora to niezly koszt :laugh: ale my chyba tez zainwestujemy w eko-skora :laugh: ,a przy tym jak ja mam psa i kota w domu to mozna dostac szalu :blink: a moje meble juz teraz nie wytrzymuja,a co bedzie dalej :blink: :) zaoszc :) edze na kanapie,a za to kupie sobie juz upatrzona wanne z hydromasazem dla dwoch osob,i na cos tam jeszcze starczy :laugh:
zreszta moi znajomi kupili kanape za 18 tys i dla mnie zadna rewelacja,czlowiek wyda tyle kasy i az zal bedzie na niej usiasc,zeby sie z biegiem czasu skora nie wytarla,i caly czas trzebaby bylo biegac i smarowac jakimis pasatami,a tak za 3-4 tys to juz mi bedzie mniej zal na tym usiasc hehe :laugh: :laugh: ale wymyslilam argument,o moj bossshhhe chyba ta @ mi do glowy bije :laugh: :laugh: :woohoo:
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #213139 przez mesy
magduska ale taka jest prawda ludzie wydają kupe kasy na takie kanapy a potem aż żal usiąść i przykrywają jakimiś kocami pod tyłki heh .....
Mój też uparty na jakąś kanapę ale ja mu nie pozwalam z racji tego że mamy psa - i jak ona by się do tego dorwała to to by było w opłakanym stanie :silly: choć bardzo mi się podobają nie ukrywam ;) ;) ;) ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #213146 przez chłopek
mój mąż smaży naleśniki bo mi coś nie wychodzą, wogóle jakaś rozkojarzona jestem, jeszcze dzisiaj u mamy w szpitalu bylam bo miała rano zabieg
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #213148 przez agnesssa
Chłopek, ale jakiś niegroźny ten zabieg :unsure: Żebyś nie musiała sie denerwować, bo wiesz nigdy nie wiadomo :P






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #213149 przez mesy
chłopek a co z mamą że w szpitalu ?
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #213150 przez chłopek
a mama miała kamienie na woreczku żółciowym i laparoskopie miała,
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #213156 przez Lacrijka
gosiak napisał:

a ma już Maciek swoje ulubione miejsce?


Tak !! Nasze łóżko.. Tam spi !!! i jest foch jak my chcemy isc spac haha..Wtedy spi mi na głowie :P :P :P :P :P
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #213159 przez gosiak
Lacra Edek tez śpi albo między nami, albo na klacie M, albo na mojej głowie także ja często się budze i nie śpię na poduszce tylko niżej na małym jasku a on rozłożony na całej poduszce :silly:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #213160 przez magduska
wiecie co,nie wiem czy dobrze zrobilam,ale mialam oferte pracy na zastepce kierownika w zarze :dry: i odmowilam,w sumie moja praca biurowa mi sie podoba,nie narzekam,a to kolezanka znajomej poszukiwala kandydatki.w sumie nie powiem,bo w czasie studiow,przez 2 lata mam pare etapow pracy w sklepie ,a teraz pracuje sobie w biurze :laugh: ,a tak kurcze mnie ciekawi teraz jakie tam byly zarobik,bo zawsze wiecej kaski by sie w domu przydalo :woohoo: :woohoo: ale coz
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #213169 przez @nulka
helllllooołł

:) aleście natrzaskały, ledwom nadrobiła
Lacra no zajebiaszczo ino że małe te obrazki dałaś i babka @nula ledwo rozpoznała hu jest hu. No i mnie ciekawi jak to z tym kominkiem jest bo on w okolicy chyba stołu??? jakoś tak kojarzę po zdjęciach bez mebli/. Maćka za to wypatrzyłam od razu :lol: . No powiem niedosyt mam ... :dry: więc jak będziesz miała chwilunię to prześlij mi na maila te zdjątka :kiss: :kiss: :kiss:
aaaaaa i bym zapomniała... :) no dzidka pokój jest więc ładnie się zachowałaś, teraz już nie bedzie miał Bąbel wymówki :)
magduska
no ja myślę że dobrze zrobiłaś :blink:

chłopek nowe starania już za 2 tygodnie więc zbieraj pomysły na przytulanka ;) :)

MagdaM okna umyj, podłogi (ale nie mopem tylko na szmacie) i duży sex se po tym wszystkim wybajeruj z eMem i bedziesz z Emilcią :)
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #213173 przez nikusia1988
Gosiu to tak jak ja zawsze lapka na kolanach i też kabel od zasilania mi padł... już 2 razy mi małż tą wtyczkę wymieniał i kable lutował bo sie poodrywały i spięcia robiły i nie ładowały :lol:

a co do mikroskopu to jeżeli się chcecie denerwowac że lampka wam nie świeci to kupujcie, kupujcie... :woohoo: bo wszystko poza nią jest git ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #213179 przez Lacrijka
Patrzaj Gosiaku jak dzik mój sie gości :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:


I qminek dla @nulki
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #213181 przez MagdaM
@nulka juz probowalam... mycie okien, wieszanie firan, mycie podlog, lazenie po schodach, draznienie sutkow i duuupa. Tylko seks nie, bo mam dalej zakazany pozatym z mezem nawet nie jestem teraz...
Czekam na indukcje - jeszcze 6 dni ;)
Lacrijka sie napatrzec nie moge na domek :lol:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl