BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 6 miesiąc temu #213183 przez gosiak
Lacrijka napisał:

Patrzaj Gosiaku jak dzik mój sie gości :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:



ale On jest malutki :kiss: taka kuleńka kochana :kiss:
tapeta mi sie podoba uwielbiam takie wzory :lol:

wiecie co cycki mnie jeszcze nie bolą a już grubo po owu jestem B)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #213185 przez Lacrijka
MagdaM napisał:

@nulka juz probowalam... mycie okien, wieszanie firan, mycie podlog, lazenie po schodach, draznienie sutkow i duuupa. Tylko seks nie, bo mam dalej zakazany pozatym z mezem nawet nie jestem teraz...
Czekam na indukcje - jeszcze 6 dni ;)
Lacrijka sie napatrzec nie moge na domek :lol:


Magda, u mnie jest duzo okien do mycia, 4 balkonowe i 6 zwykłych.. Chetna ???? Jak to zmyjesz to poród murowany :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #213187 przez chłopek
wiecie co mój Ksawcio wyciągnął z torby cały kasze i wysypał w pokoju tak go mąż pilnował,
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #213190 przez Lacrijka
Tia...kochany jak spi i na dwor nie chce isc hahahaha Jak zakuma ze chce wyjsc to wiesz jaki w domu jest alarm ???? Jakbysmy go ze skóry obdzierali.. Zaraz nam tu jaki greenpeace wezwa sąsiady :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: Ide zjesc sniadanie, od rana ciagle ktos cos chce.. a to sofe przywieźli, a to 100 telefonów.. Mąz - teśc - tesciowa i abarot .. Mam dosc, od jutra nie mam zasiegu, O !

@nulka - to samo co Gosiakowi Ci powiem..Chcesz widziec lepiej to zapraszam.. :P :P :P Niedaleko masz to rusz dupencje :P :P :P
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #213191 przez gosiak
chłopek no to Synek nie pozwala Ci sie nudzić :lol:

idę smażyć schabowczaki, ostatnio mięso ino bym żarła :lol: :lol:

patrząc na me okna też by sie mycie im przydało :woohoo: Magdo jak to z mężem nie jesteś? czy coś źle zrozumiałam :ohmy: :unsure:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #213193 przez Lacrijka
Ej, właśnie Magda..jak to z męzem nie jestes ???? Cos sie podziało ?? tzn jezeli moge zapytac w ogole... :dry:
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #213194 przez chłopek
magda ja przenosiałam 9 dni, w dniu kiedy przyszlam robic ktg ginka mi kazała przyjsc w sobote brak skurczy, wrociłam do domu i seksik :) o 21 w szpitalu byłam, a próbowałam wszystkiego okna myłam, z psem na spacer chodziłam a on biegiem chodzi, drzewo nawet do szopy zaczęłam rzucać :P
Lacrijka ładnie sobie urządziłaś,podobają mi sie twoje meble w kuchni i te płytki z motywem kwiatów, zanim ja swój domek bede miała to troche minie :(
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #213201 przez Lacrijka
@nulka - wysłałam Ci na emila :) :) :)

Chłopek - ja czekałam trzy lata na to.. Chcielismy sami uskładac zeby obeszło sie bez kredytu..Duzo wyrzeczen ale warto było.. Doczekasz sie i Ty :)
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #213203 przez Mirella
Eash, nie ma że nie ma sensu, każdą fotę z usg trzeba pokazać, dawaj i nie margaj :)

a sześć zębów to całkiem sporo coś mi sie wydaje jak na dziecko w tym wieku ;)


Jak Duśka była mała to wiedziałam co w którym miesiącu, i czy jest zgodna z normami czy nie, teraz już nic nie pamiętam z tego. Nawet nie pytajcie mnie kiedy pierwszy ząbek wyszedł i takie tam, nie mam pojęcia. I od razu Wam powiem że jak chcecie to pamiętać to sobie zapiszcie inaczej za własnymi dziećmi nie nadążycie :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #213204 przez gorla
Lacra mieszkanko nooo słow ne mam , strasznie mi sie podoba i ten widok z okna!!!!!

eee wrzuce wam mój widok z okna, akurat krasule otworzyły se bramę i zapierniczają po podwórku ;) ;)

agnessa byłam u gina, ale nic jeszcze nie widział, mam przyjść za tydzień, wtedy skieruje mnie na badania

u Oliwii piewsze dwa zębolki wyszły po pół roku, w małża urodziny :laugh: dlatego pamiętam
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #213207 przez MagdaM
Lacrijka chetna bo ja mam polowe mniej :silly:
Gosia, Lacrijka hihi juz mowie ;) Od siebie mam 40km do szpitala i nie mam samochodu ani kierowcy a od rodzicow mam 3km do szpitala, taksowki, brat, tata, maz moga dojechac w ciagu 30 minut :) Takze obecnie siedze u rodzicow ;)
Chlopek ja na seks cheeetna ale gin zabrania...

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #213209 przez chłopek
lacrijka no ja raczej dłuzej bede czekać :( chciala bym kupić dom po dziadkach od wujka, ale nie wiem jak to bedzie w sumie to drewniany dom. dobrze ze mamy działkę swoja
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #213210 przez gosiak
gorla dawaj tu tą krasule, ja ze wsi ale już kilka lat krowy nie widziałam :silly:

no Magda to żeś mnie uspokoiła, już się martwiłam że coś nie teges :blink:

co do domku też mi się budowa marzy, ale bezsens bo rodzice mają dom i są we dwoje, także każdy ma swoje piętro, ale może jak spłacimy kredyty to weżniemy sobie pięterko pociągniemy do góry, chociaż tyle :side: ale to na razie plany ;)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #213214 przez ann-sunshine
Witajcie,

od wczoraj próbuję Was nadrobić jeszcze jakieś 200 stron mi zostało, a póki co wrzucam mój brzuszek rosnący i zdjęcie Martusi z usg z 20 tygodnia, zarażać się kobietki, migiem, pozdrowionka
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #213216 przez chłopek
ann brzuszek śliczny, już pogłaskałam :)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl