BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 7 miesiąc temu - 12 lata 7 miesiąc temu #213766 przez mesy
gosiak dziś mam 14 dc :silly: z tym że ja mam cykle 26 dniowe i z tego co patrzyłam owulacja wypadała mi na wczoraj ;) tak mi się wydaje hehe bo teraz to kurde ciężko wyczuć jak nic nie boli ;) :silly:

agnesssa to w takim razie czekamy na wynik ;) ;) ;)

Przepis na maseczkę :
Siemie lniane 3 łyżki na pół litra wody - gotować 15 min - odcedzić pestki ( przez małe sitko oczywiście ) trzymać to na głowie 15 min i spłukać ;)
Przy odcedzaniu będziecie widziały że się taki kisiel zrobił :) no i to na głowę ;)
Ja już to dwa razy sobie dałam ale zawsze jak to spłukałam to do tego troszkę odżywki jeszcze dawałam na głowę po słupkaniu tej siemii :silly: na chwilkę i spłukałam ;) powiem wam że różnicę widać ;) ;) ;) ;)


Właśnie chłopek zasuwaj do apteki i nawet się nie zastanawiaj ! ;) ;) ;) :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #213771 przez chłopek
gorla bede jechac moze po mamę to kupie test i jutro z rana zrobie bo żeby sie nie okazało ze mi znowu nie wyjdzie.
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #213774 przez gorla
nooo ty chyba chcesz mnie zabić!!!! mam tak długo czekać????!!!!!

gosiak mi od farbowania zrobiły sie mizerne te włosy, stosuje wszystko co sie da i nic , niedługo wyłysieje, za młodu to miałam warkocz jak ręka ;) :P :P :P
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #213776 przez agnesssa
No Chłopek wydaje mi sie, że z rana lepiej, chociaż Tobie Gorla wyszedł po południu :lol:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #213778 przez mesy
gorla ja też miałam grube włosy hehe zresztą niby teraz tez mam ale mi się wydaje że jest ich mniej ;) ;) też mi wypadają jak szalone a farbuję raz na 2 miesiące ;) ;) ;) ale wypadają pewnie od przedłużania :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: spróbuj sobie tej maseczki super jest :lol: :lol: :lol: :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu - 12 lata 7 miesiąc temu #213779 przez gorla
no właśnie agnessa, jest po terminie i tak jak jest to wyjdzie o każdej porze dnia i nocy, i do tego zrobiłam go w 28 dc

mesy starość nie radość, już łysiejesz ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu - 12 lata 7 miesiąc temu #213782 przez mesy
chłopek ja przez Ciebie osiwieję i przez Ciebie agnesssa też :lol: :lol: :lol: :lol: :silly:


gosiak a ty jak długie masz cykle ?

gorla
żebyś wiedziała ;) z wiekiem co raz więcej tej sierści tracę :silly: :silly: :silly: :silly:
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #213783 przez chłopek
mesy nie osiwiejesz :) zrobie dzisiaj testa zebym nie miała na sumieniu twoich siwych włosów
;p
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu - 12 lata 7 miesiąc temu #213784 przez agnesssa
gorla napisał:

no właśnie agnessa, jest po terminie i tak jak jest to wyjdzie o każdej porze dnia i nocy, i do tego zrobiłam go w 28 dc

mesy starość nie radość, już łysiejesz ;)


No niby tak Gorla ale jak testowałam w poprzedniej ciąży to dwa dni po @ wyszedł mi negatywny i to z rana, i dopiero po kolejnych 4 dnia wyszedł pozytywny :blink: dlatego jak wolę z rana :lol:

Chłopek testuj, najwyżej później kolejny zrobisz, chociaż mam nadzieję, że już będzie pozytywny :silly:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #213785 przez mesy
chłopek noooo :lol: :lol: :lol: :lol:

agnesssa
ale jak jesteś w ciąży to teraz może być całkiem inaczej może Ci nawet test nie wyjść do 5 tyg. :silly: :silly: :silly: moja znajoma tak miała :silly: :silly: :silly: i jadła non stop kanapki z przecieram haha ale nie wpadła na to że jest w ciąży chociaż się starali ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #213794 przez agnesssa
Mesy wiem, że może być inaczej, ale i tak zrobię jutro rano test :silly: Mam nadzieję, że nie osiwiejesz do tego czasu :silly:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #213795 przez Suari
A ja tak wtrącę, że do włosów to jest dobra ta maseczka:
www.domzdrowia.pl/40029,treatment-wax-od...-ciemnych-480-g.html
raz w tygodniu wystarczy, a włosy naprawdę są super :)
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #213800 przez mesy
Suari zalezy kto jakie ma włosy ;) mi akurat ta z wax-y nic a nic nie pomogła ;) ;) mi zaś ta pomogła bardzo allegro.pl/kallos-crema-al-latte-maska-m...-ml-i1854532701.html ;) ;) a ten przepis co dałam to taki domowy sposób żeby poprawić kondycję włosów ;) ;) ;)
Wiem że z WAX jest dobre serum z protein mlecznych :) :) :)


agnesssa
też mam taką nadzieję hehe bo przy moich ciemnych włosach to jak ja będę wyglądać z siwkami :lol: :lol:

Właśnie chłopek a ty co przefarbowałaś te włosy w końcu ? czy nie ? :silly:
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #213803 przez Suari
Mi akurat wax pomógł- włosu zgęstniały i jakoś szybciej rosły :) a co do przepisów domowych to nie mam cierpliwości robić tych maseczek ;) leń jestem i idę na gotowe ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #213805 przez chłopek
mesy wkoncu nie poszłam, bo sie nie mogłam do koleżanki dodzwonić, i dałam spokój
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl